[Help] Флууд защита (на достафчика)

Те мисилиш ли че флуудят от собствените си IP-та.
Мен ме флууди румънец през ip-та от: USA, RUS & PL
 
те мисилиш ли че флуудят от собствените си ip-та.
мен ме флууди румънец през ip-та от: Usa, rus & pl

добре като заключение какво да кажа на доставчика ми и да ми пуска сървъра... :)
 
като заключение снасяш малка цифра пари и работата се оправя :) ламер. всъщност е елементарно но от EK (в частност FURIOZO) няма да ти угодян за тия мизерни 40 50 лева а няколко пъти по толкова :)А открехнах ли те че там където си се забил в момента голям ще го хващаш :)

Edit1: и се пише достаВчик а не достаФчик. Неграмотник !!!
Edit2: тъпо ли е да те flood-ят и през 1-ви порт :) толко не се бях смял както преди 2 вечери хахахахаха. Общо взето винаги си ми бил смешен :) дори като се ръсна 1200 лева за ония двете бараки :) смях на кубчета направо :)
 
Last edited:
като заключение снасяш малка цифра пари и работата се оправя :) ламер. всъщност е елементарно но от ek (в частност furiozo) няма да ти угодян за тия мизерни 40 50 лева а няколко пъти по толкова :)а открехнах ли те че там където си се забил в момента голям ще го хващаш :)

edit1: и се пише доставчик а не достафчик. неграмотник !!!
Edit2: тъпо ли е да те flood-ят и през 1-ви порт :) толко не се бях смял както преди 2 вечери хахахахаха. общо взети винаги си ми бил смешен :) дори като се ръсна 1200 лева за ония двете бараки :) смях на кубчета направо :)
поне имам конкуренция и хора който да ме флууд ама ти ?! теб не те зачитат за жив ... а относно правописните ми грешки ти да не си ми учител по бг?! ще си пиша както ми е кеф на душата :) :*
а иначе много ми е чудно как се смеиш на кубчета... много си оригинален........ :) а иначе за кое говориш там кадето съм се забил ?! каде съм се забил ?
 
хахахахах кой те знае бе мижитурке ? :) мен ли ме изкараха преди години с шутове от залата :) още го помня тоя случай и ми става весело хахахаха. Оригинален съм да а не с конвертирани web-ове които дори не си правил ти :)
 
някой да земе да локне... че сиг ще стане война тука :d
 
няма бе :) келеша се е окопирал в една градинка и си трайка тактично в момента :)

ахххх пак му спря интернетчето :)
 
няма бе :) келеша се е окопирал в една градинка и си трайка тактично в момента :)

ахххх пак му спря интернетчето :)

кфо нетче ?!?!?!?! xhUAXHaUXHauxhaUHXaUHXua да се смея ли кфо да прая ... блокирал сам те по IP за това не ти отваря МУто а иначе до днес бях на евроком ся се върнах пак на тоя и утре влез с някфо прокси и виш как върви сървъра :)

та може да заключвате темата да не ми е флудят такива като Root
 
1.
# SYN-Flooding Protection
2.
iptables -N syn-flood
3.
iptables -A syn-flood -m limit --limit 1/second --limit-burst 4 -j RETURN
4.
iptables -A syn-flood -j DROP
5.
# UDP-Flooding protection
6.
iptables -N udp-flood
7.
iptables -A udp-flood -m limit --limit 4/second --limit-burst 4 -j RETURN
8.
iptables -A udp-flood -j DROP


Дано ви помогне .... Зех го от ГоолГле. ...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: XTYLING
мен мерси но това е за линукс ако не се лъжа... :)
 
Ама ти сериозно ли :) да не се притесни от написаното във форума от което ти стана леко дискомфортно ;)
а как ще обясниш тая тъпотия:
root@rootgz:~# whois 89.215.33.14
% This is the RIPE Database query service.
% The objects are in RPSL format.
%
% The RIPE Database is subject to Terms and Conditions.
% See http://www.ripe.net/db/support/db-terms-conditions.pdf

% Note: This output has been filtered.
% To receive output for a database update, use the "-B" flag.

% Information related to '89.215.0.0 - 89.215.63.255'

inetnum: 89.215.0.0 - 89.215.63.255
netname: GIGABITNET
descr: Gigabit Net
descr: Plovdiv
descr: Bulgaria
country: BG
admin-c: IBGC
tech-c: IBGC
status: ASSIGNED PA
mnt-by: AS13124-MNT
source: RIPE # Filtered

role: Inter-BG-Com Ltd. HOSTMASTER
address: Eurocom Cable Management Bulgaria Ltd.
address: Str. Acad. G. Bonchev, bl.8
address: 1000 Sofia
address: Bulgaria
phone: +359 2 9712556
phone: +359 2 9745014
e-mail: [email protected]
admin-c: NHH666
tech-c: LNM2-RIPE
tech-c: BNL1-RIPE
tech-c: RIM3-RIPE
tech-c: BN184-RIPE
tech-c: VVY7-RIPE
nic-hdl: IBGC
mnt-by: AS13124-MNT
source: RIPE # Filtered

% Information related to '89.215.0.0/16AS13124'

route: 89.215.0.0/16
descr: IBGC
origin: AS13124
mnt-by: AS13124-MNT
source: RIPE # Filtered


интересно защо си помисли че всички са дебили като теб :)
 
един фр имаше същия проблем и като каза феликс в една тема как се прай и стана :)
 
По - лесния начин, но не 100% е Anti-Flood System който съм дал + ZoneAlarm :) + AVG + FireWall :)
 
по - лесния начин, но не 100% е anti-flood system който съм дал + zonealarm :) + avg + firewall :)

+ няма смисъл ,щото хората ти казват 50 пъти,че не флууди портове,но ти пак..
 
Той флууди портове ама флууди затворените. Не го ебе дали са отворени или не. Flood програмката му цели който и да е порт от 0 do 65535 :D
 
+ няма смисъл ,щото хората ти казват 50 пъти,че не флууди портове,но ти пак..

Добре де просто ще се направи PHP Script който да лови името на програмата и ще блоква ИП-то толкова ли е трудно ? :)
 
... няма значение дали ip-то е блокирано или не.
дори и целият трафик към твоя pc да си отрязъл udp флууда пак ще спре интернет-а ^_^
 
Добре де просто ще се направи PHP Script който да лови името на програмата и ще блоква ИП-то толкова ли е трудно ? :)

Коще да баннеш цял свят оня има ли ти ip-то - до там си... И това не се прави от програма ^^ а се прави от linux
 
е линукс е операционна система но гадното е че wine не чете всички exe файлове и трудно може да подкараш сървър до колкото знам може да променяш кернела но не съм на 100% сигорен и трябва да си доста на ти с линукс :)
иначе SUSE + wine щеше да е една доста добра комбинация за сървър :)

е пич може да няма нищо общо с темата но ако можеше да се подкара сървър на MuOnline под линукс проблемите щяха да са минимални защото можеш да си управляваш Firewall-a както си искаш и с iptables да изрязваш какви то си поискаш пакети :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: sNG
е линукс е операционна система но гадното е че wine не чете всички exe файлове и трудно може да подкараш сървър до колкото знам може да променяш кернела но не съм на 100% сигорен и трябва да си доста на ти с линукс :)
иначе suse + wine щеше да е една доста добра комбинация за сървър :)

това пък какво общо има с темата? :d: