[Help] Добра защита против хакове

Damian

Team Member
Joined
Jun 12, 2008
Messages
623
Reaction score
583
Здравейте колеги,
Имам доста проблеми с хаковете. Играчите постоянно намират по някой хак, който не го засича защитата. В момента използвам "Pinkof GameGuard". Ако може да предложите добра защита платена или безплатна, която да върши добра работа и да мога да си добавям хакове, които да засича. Благодаря предварително :)
 
Братле платена е но за момента те си остават най-добрите. Just a moment... УСПЕХ !
 
Не трябва ли първо да си я тествал за да я предлагаш?
 
Не трябва ли първо да си я тествал за да я предлагаш?

Така , господин "КАВАЛ", щом я предлагам на човека значи е тествана не от мен защото някой хора нямат толкова пари да дадат за такава система имам приятели които я тестваха и останаха много доволни , а ти вместо да ми задаваш тъпите си върпси хвани и ако можеш помогни на Дамян не да хейтваш всичко написано от хората !
 
  • Like
Reactions: Evanescence
Тази wolfmuguard не съм я тествал , но останалите са лично тествани и "пропускат" , дори за muguarda има доста клипчета вече , как да го байпаснеш, но истината е че и muguarda и NSENGINE на Nightwish са добри и със сигурност, ще си доста по доволен от този "BOZAKOFF" . Бих ти препоръчал защитата , която ползвам аз , но когато я плащах , човека обясни че му е последния път , в който се занимава със стара версия на му (В случея 99.60 XT) .
 
Господин "Кавал", помогнах му много повече от колкото ти. Не за друго пиша, а защото знам, че защитата е малоумна и пропуска, а да не говорим, че съпорта им е повече от зле.
 
  • Like
Reactions: Annoyed
От няколко месеца сме се захванали с един колега (не е от форума),
да правим една защита,която ще е в "конферентна връзка" с файлове качени на сайта,
и отделно ще си има и сървърна страна(за по-голяма сигурност),
и ще прави/праща логове към FTP с информация за клиента,
обаче няма да е скоро финала (wheh)
За момента мога да ти препоръчам ето това:
За клиента (SourceCode)
Anti_Hack_Client
За сървъра (SourceCode)
Anti_Hack_SERVER

Във "Memory_Scan.cpp" се добавят офсетите на новите хакове,които подкарват.
Но ще ти трябва и самия Хак(само EXE-то),за да му извлечеш с някой Dump Generator 32 битов низ
Нещо от сорта:
PHP:
{0x4141A9, {0xD2, 0x5A, 0xA6, 0xD7, 0x07, 0xEF, 0xBB, 0x34, 0xE5, 0x27, 0xD8, 0x75, 0x18, 0x9A, 0xDA, 0xF4, 0xBC, 0xAE, 0xA9, 0x3B, 0xBE, 0x88, 0x91, 0x1E, 0x96, 0x7D, 0xD6, 0x97, 0x35, 0xA1, 0x26, 0x63}, {"WinProxy2"}}
И смятай,че защитш ли си добре самите DLL,извлечеш ли CheckSum,и да пакнеш клиента,
всичко описано в списъка на Анти-хака води до Disconnect.

CODEX също имат добра алтернатива,но иска доста "финни настройки".
Това е версия 3 - модифицирана. Имам и v4,но не е по-добра.
CODEX v3 modified (SourceCode) + готови за използване файлове.
Не се нахвърляйте на платените версии,защото само след броени месеци,
ще трябва да се оръсите още толкова,и после пак,и пак,...и този процес ще трае вечно.
 
Last edited:
Само че пропусна да му кажеш в какъв филм влиза :)
и вероятно докато го настрои ако изобщо успее ще има доста проблеми с потребители които не са с хак но ги разпознава като хакери и т.н.
 
  • Like
Reactions: ludlud
Само че пропусна да му кажеш в какъв филм влиза :)
и вероятно докато го настрои ако изобщо успее ще има доста проблеми с потребители които не са с хак но ги разпознава като хакери и т.н.
ще ползват malwarebytes и няма да имат такива проблеми ... също да си оправят регистрите
 
Mda , propusnah i da otbeleja che dosta zabraneni programki za mu se kriqt v dll i procesi v koito se kriqt i virusi , obshto vzeto e dosta trudna zadachata inache vseki bi si napravil sobstven guard i vse pak ako nqkoi se zahvane mislq che imame nqkade zapazena dosta stabil a database s hackove i vsqkakvi klickeri i chudesii.
 
Благодаря ви. Почвам да тествам безплатните антихакове един по един. То спасение от хаковете няма ама все пак поне обикновените играчи да си играят честно.
 
Така , господин "КАВАЛ", щом я предлагам на човека значи е тествана не от мен защото някой хора нямат толкова пари да дадат за такава система имам приятели които я тестваха и останаха много доволни , а ти вместо да ми задаваш тъпите си върпси хвани и ако можеш помогни на Дамян не да хейтваш всичко написано от хората !

Толкова да си прав че няма на къде. Съгласен съм с теб :)

A колкото до anticheat ще предложа - DarkAngels Game Guard виждам че си я поддържа и често прави ъпдейти.
 
  • Like
Reactions: LockMU
Благодаря ви. Почвам да тествам безплатните антихакове един по един. То спасение от хаковете няма ама все пак поне обикновените играчи да си играят честно.
Те останаха ли "обикновени" (rofl)
Всичко живо се изучи , на безплатните проблема им е , че лесно се изключват , като цяло TDA - то не е лошо , добавяш си сам хакове , кликери даже и програмки .. но там имаше* други проблеми , примерно пуснеш старта или реснеш сървъра... тръгнат да се закачат повече от 10 човека едновременно и сървър сайда ЗАБИВА и не може да влезе никой .. и аз не знам точно как ще направиш , че да влязат всички.. аз се спасявах като примерно обява , че ще пусна сървъра в 2 , а го пусна в 2 без 15... някой проверяват по - рано , та кажат и на някой друг и така се спасявах.. Може и да са го фикснали това , но лошото е, че реално докато не пуснеш сървъра няма как да разбереш и ХОП ФАЛСТАРТ.Другото беше , че някой spywares ги засича като хакове , трябва да станеш лична подръжка и да влизаш от комп на комп да им чистиш вирусите(и през това съм минал). Да уточня ТДА = The Dark Agnels*.
После другия безплатен - Пинкоф... Бърз , доста по лек от TDA , лови хаковете докато не му се изключи процеса за засичане:) , Кликери като ктемелков и аутобъфери и други подобни НЕ ГИ СПИРА* за разлика от ТДА където можеш да ги добавиш един по един макар че за ктемелков има пуснат опънсурс и винаги могат да го едитнат малко , та да го нямаш в датабазата и до колкото си спомням с безплатния* вариант на пинкоф имаше проблем с доста потребители с уиндоус 7-8 и на горе , но пак казвам до колкото помня имаше уж премиум версия на пинкофа , при която го нямало този проблем , което аз не забелязах - пак си имаше , но от тогава са минали месеци , а до колкото се чува и двата гарда се ъпдейтват..
Та да си дойдем на думата , ако намеренията са ти сериозни - КУПИ СИ МУГАРД ако все още се продава разбира се,Този NightWish има знания но стереотипа му на работа е такъв , че едно нещо го фиксва по 10 пъти за да заработи - да , накрая го докарва , но трябва да го ангажираш доста преди старта на сървъра ти и да ТЕСТВАШ МНОГО ЗДРАВО. Другия вариант е да те свържа с човека, който ми прави на мен защитата или да говоря с него , но едва ли ще се съгласи да я направи на друг, но мога да опитам ако си готов да платиш. Не да звучи като реклама , но MuPlayring , може да я тестваш колкото искаш, не вярвам да успееш да пуснеш хак или кликер , а най - хубавото е , че дори и да успее някой , човека си го фиксва , което на мен ми се е налагало само веднъж и то заради бъг с вградения кликер при който събираха автоматично зен от земята , но вече и това не става.
Малко дълъг роман ти написах , но искам просто да ти спестя ДОООСТА време и труд , който накрая ще се окаже напразен. Между другото сега ми хрумна нещо , един съвет от мен ако все пак си решил да се придържаш към безплатните ужгардове , намери си един open source като този който е постнат по - горе , избери си един от безплатните гардове като пинкоф да речем и с опънсурса се опитай да си направиш защита на процесите на гарда , да ги брой и ако килнат 2 или повече или точно определен процес , да дропи. Също , направи си и fake* процеси 7-8 поне и все пак.. пак ще остане възможноста да уцелят правилния от първия път и пак ще имаш доста главоболия докато нагласиш с точност при колко мин-макс процеси да килва , макса също е важен , защото някой хакове injectvat процеси и така дано да съм бил полезен. И дърва да отбележа за дървените философи , АЗ НИЩО НЕ РАЗБИРАМ ОТ МУ И ХАКОВЕ И ГУАРДОВЕ , възможно е и нещо , което съм казал само да съм си мислел , че е така , но всичко написано съм го изживял лично с колегата ми сме блъскали главата месеци наред :)
 
Не обичам да пиша по 2 пъти в подобни теми,
но виждам как сте се наплашили от прословутото "спиране на процеси",
и реших да дам още няколко съвета.
Проблемът с TDA при рестарт се оправя,
като просто го стартираш преди всички останали файлове на сървъра,
или по-добрия вариант е да си го направиш да работи непрекъснато
(спираш, пускаш, рестартираш, но него не го закачаш).
А великия проблем с килването на процеси се лекува,
като просто правиш сървърната страна да не проверява клиента само при старт,
а да е на периоди 1-2-3мин. ,защото те стартират клиента,
и после убиват процесите ръчно(в повечето случаи),
но ако защитата след 60 секунди направи проверка,какво правим :)
А що се отнася до великия MuGuard(MuEngine),
за него си има други варианти за презскачане,и не си заслужава тези $180-200 (според мен).
Дават ти един "Muengine JoinServer",който не става за по-старите версии >>"Season 2 to 6 compatability"
 
Не обичам да пиша по 2 пъти в подобни теми,
но виждам как сте се наплашили от прословутото "спиране на процеси",
и реших да дам още няколко съвета.
Проблемът с TDA при рестарт се оправя,
като просто го стартираш преди всички останали файлове на сървъра,
или по-добрия вариант е да си го направиш да работи непрекъснато
(спираш, пускаш, рестартираш, но него не го закачаш).
А великия проблем с килването на процеси се лекува,
като просто правиш сървърната страна да не проверява клиента само при старт,
а да е на периоди 1-2-3мин. ,защото те стартират клиента,
и после убиват процесите ръчно(в повечето случаи),
но ако защитата след 60 секунди направи проверка,какво правим :)
А що се отнася до великия MuGuard(MuEngine),
за него си има други варианти за презскачане,и не си заслужава тези $180-200 (според мен).
Дават ти един "Muengine JoinServer",който не става за по-старите версии >>"Season 2 to 6 compatability"

Извинявай , но май не си виждал примерно 60 човека да помпят да влязат в сървъра.. никъв рестарт не помага.. и много добре съм запознат кога и как се стартира , щом съм го написал значи съм го изпитал на гърба си , относно проверката за процесите - да съвета ти е добър , пропуснал съм да го напиша в поста ми. Мугарда си заслужава! JoinServers колкото ти душа иска .. но това е лично мнение :)
А и да не говорим , че сървърната част на ТДА си забива периодично и без напън* , но както и да е.
 
Бих платил за защита, но сега тествах PS 1.7 и на Windows 8.1 може да се прескача антихака...