[Help] Флууд защита (на достафчика)

е линукс е операционна система но гадното е че wine не чете всички exe файлове и трудно може да подкараш сървър до колкото знам може да променяш кернела но не съм на 100% сигорен и трябва да си доста на ти с линукс :)
иначе SUSE + wine щеше да е една доста добра комбинация за сървър :)

е пич може да няма нищо общо с темата но ако можеше да се подкара сървър на MuOnline под линукс проблемите щяха да са минимални защото можеш да си управляваш Firewall-a както си искаш и с iptables да изрязваш какви то си поискаш пакети :)


Пак говорите глупости. НЯМА СПАСЕНИЕ ОТ ТОЗИ ФЛУУД. Абе, просто неможе да се спасите. Нито линукс, нито макинтош , нито Win....... Има два начина :
1. Режат ви UPD-тата.
2. Поигравате си със сайта и готово.


П.С. без да искам ти дадах тенкс
 
Root немога да разбера като неразбираш какво правиш в тоя форум и флудиш тапизмите ти !? не сме длажни да ти слушаме селските молбети.
 
чуваш ли ме ? ти си последната мижитурка която ще ми прави оценка на възможностите и знанията :) който и където трябва ме е оценил :)
теб вече те видяхме. стана за смях на всички ...
 
чуваш ли ме ? ти си последната мижитурка която ще ми прави оценка на възможностите и знанията :) който и където трябва ме е оценил :)
теб вече те видяхме. стана за смях на всички ...
незнам да се смея ли какво да правя дарт човек се занимава с децата тука... мижитурка но щом аз съм такъв ти незнам за какво ще се определиш... и ще те помоля като имаш мнение по темата само тогава да пишеш... и престани да флудиш като искаш да си пишем пиши на лц тук не е мястото да ти слушаме селските молбети.
 
Под достойнството ми е да ти пиша на ЛС. Имаш ли поне бегла представа какво е flood ?
 
Sng Ако може ми пиши по скайп , че този проблем достигна и мен . И като чете коментарите разбирам че само ти можеш да оправиш нещата :) skype : gam3r4o0o
 
Last edited:
Xtyling имам ти и двата скайпа и не ми писа ^^ да ти кажа как става ...

Би ли писъл на мен , че от 2 3 дена съм със същия проблем и търся решение :S "gam3r4o0o"
 
отиваш при интернет доставчика те фаштата ИП-то и банват цялата мрежа на флоодерите това е решението
 
отиваш при интернет доставчика те фаштата ИП-то и банват цялата мрежа на флоодерите това е решението

да при мен това и направиха ;]
 
Слагай тва в сайта и си направи настройките както искаш

LoadModule dosevasive22_module modules/mod_dosevasive22.dll
<IfModule dosevasive22_module>
DOSPageCount 40
DOSPageInterval 1
DOSBlockingPeriod 10
DOSSiteCount 50
DOSSiteInterval 1
</IfModule>

И драпни това :

http://www.megaupload.com/?d=R6N3EJ4G
 
Слагай тва в сайта и си направи настройките както искаш


LoadModule dosevasive22_module modules/mod_dosevasive22.dll
<IfModule dosevasive22_module>
DOSPageCount 40
DOSPageInterval 1
DOSBlockingPeriod 10
DOSSiteCount 50
DOSSiteInterval 1
</IfModule>

И драпни това :

http://www.megaupload.com/?d=R6N3EJ4G
UPD Flood няма нищо общо с това което си написал :)
 
class.floodblocker е решението :)

Сложи го това и аз ще те флоодна и да видим дали ще имаш не сайт ами изобщо нет |-((heidy)
 
Сложи го това и аз ще те флоодна и да видим дали ще имаш не сайт ами изобщо нет |-((heidy)

^^^^^^^^

Нас ни флуудиха с UDP Ki** Flood ^^ и беше доста гадничко ^^


,а сега по последна информация разбрах за някакъв UDP Z*m*i* flood.