[Req] Търся този сите

Status
Not open for further replies.
Сам си го направи но не ти препоръчвам последния сайт който видях с този template си изпати където краде на NikeR работата и мерси че си дал адреса на тоя сървър ще си поцъкам малко с него да се научат да не крадат...
 
този сайт не се ли дава (think)
 
Сайта е muweb 0.8 но template: Create by NikeR for go-link and EscapeMu Останалите се толелират с хакване
 
Дам само гасо си го написа сам ама идеята пак бе6е на NikeR
 
Ами така си е , както всички знаем тоя саит е Copyright и всякакво копиране е забранено.
Т.Е. Въпреки че на мен ми го даде приятел и аз не би трябвало да го ползвам без позволение на Niker & Mephisto
 
Сам си го направи но не ти препоръчвам последния сайт който видях с този template си изпати където краде на NikeR работата и мерси че си дал адреса на тоя сървър ще си поцъкам малко с него да се научат да не крадат...

;]
Good work is threated good!
Stolen work is threated bad!
M'a nigg'a learn that ^^
 
апфф то Му-ВТ имаше такъв темплейт но арагорн го спря вече но също така видях че и ИнсертМу е със същия темплейт ..... незнам дали са го копирвали но иначе самия темплейт е мн як 10/10 за темплейта :)
 
апфф то Му-ВТ имаше такъв темплейт но арагорн го спря вече но също така видях че и ИнсертМу е със същия темплейт ..... незнам дали са го копирвали но иначе самия темплейт е мн як 10/10 за темплейта :)

Доктор почети малко нагоре какво пишем де :) аз сам главния на инсерт и писах че са ми го дали не сам крал нищо :)
 
Gasolincho не е направил нищо... И той крадеше темплейта, после сменя 2-3 пик-а и готово... "нов темплейт". Сигурно вече има безброй сайтове с въпросният темплейт, но един по един всички ще паднат. Най-мразя да направя нещо и някой да го копира или в случая найкър да направи ново лого за сайта на ескейпа и утре да го видиш ааааабсолютно същото в изсъхналата Auroramu или във вече умрелият Mu Darkangels. Докато не се смени правителството ей така ще е (Слави Трифонов).
 
Gasolincho не е направил нищо... И той крадеше темплейта, после сменя 2-3 пик-а и готово... "нов темплейт". Сигурно вече има безброй сайтове с въпросният темплейт, но един по един всички ще паднат. Най-мразя да направя нещо и някой да го копира или в случая найкър да направи ново лого за сайта на ескейпа и утре да го видиш ааааабсолютно същото в изсъхналата Auroramu или във вече умрелият Mu Darkangels. Докато не се смени правителството ей така ще е (Слави Трифонов).

Gasolincho както каза и мефо той си е писал сите верно темплейта беше с малки промени от на найкар разположението на менютата е същото но картинките не са същите.....
 
gasolincho както каза и мефо той си е писал сите верно темплейта беше с малки промени от на найкар разположението на менютата е същото но картинките не са същите.....

Жалко, че не му работи тъпия сайт за да ти покажа кодовете. И също така като смениш няколко пика не значи, че правиш нов темплейт.
 
Мисля че темата се изчерпа ясно е че няма да се даде този template както се е почнало и ти може да го копираш
Thread Closed
 
Status
Not open for further replies.