[Req] Търся този WebSite

Мисля че е правен специално за Този Сървър !!!
 
Мисля че е правен специално за Този Сървър !!!

точно

няма никъде да го намериш
 
Last edited:
точно

няма никъде да го намериш

аз го имам оня оранжевия дето преди ни го беше дал на елитему ако се сещаш ама си го паза :D
 
мога да ви дам template,style.css и index.php да си го коднете, но с позволението на собственика на сайта, защото никак не е приятно да видиш нещо което си го правил само за себе си да се изпозва от други
 
мога да ви дам template,style.css и index.php да си го коднете, но с позволението на собственика на сайта, защото никак не е приятно да видиш нещо което си го правил само за себе си да се изпозва от други

то template-та го има качен той просто смени цвета на images-а и в css-то
 
Еми тогава ето ви images и .css
 

Attachments

  • web.rar
    302.1 KB · Views: 26
Трявва ми целия web накет не само скина!
 
аз го имам оня оранжевия дето преди ни го беше дал на елитему ако се сещаш ама си го паза :D

този сайт аз бях ви го дал най вече зарад шефа :) че е много по различен от тоя да :Д
 
аз го имам оня оранжевия дето преди ни го беше дал на елитему ако се сещаш ама си го паза :D

този сайт аз бях ви го дал най вече зарад шефа :) че е много по различен от тоя да :Д Welcome To GR-MU 99b+ :) ето този беше само че моя е ъпдейтнат :)
 
този сайт аз бях ви го дал най вече зарад шефа :) че е много по различен от тоя да :Д Welcome To GR-MU 99b+ :) ето този беше само че моя е ъпдейтнат :)

бъркаш се само дизайна е еднакъв
 
нали тфа казах че няма нищо общо
 
Трявва ми целия web накет не само скина!

а неискаш ли да ти направим и сървъра и да ти вкараме 200 играчи?!?!? я земи се стегни да не дойда аз да те стегна!
 
  • Like
Reactions: darkkingh
а неискаш ли да ти направим и сървъра и да ти вкараме 200 играчи?!?!? я земи се стегни да не дойда аз да те стегна!

:D :D :D :D
 
  • Like
Reactions: KR373N
а неискаш ли да ти направим и сървъра и да ти вкараме 200 играчи?!?!? я земи се стегни да не дойда аз да те стегна!

Ехеее, големи биячи се извъдихте бе...