[Req] Търся този сите

Status
Not open for further replies.

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Сам си го направи но не ти препоръчвам последния сайт който видях с този template си изпати където краде на NikeR работата и мерси че си дал адреса на тоя сървър ще си поцъкам малко с него да се научат да не крадат...
 

Lesh0

Active Member
Joined
Apr 22, 2008
Messages
705
Reaction score
89
този сайт не се ли дава (think)
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Сайта е muweb 0.8 но template: Create by NikeR for go-link and EscapeMu Останалите се толелират с хакване
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Дам само гасо си го написа сам ама идеята пак бе6е на NikeR
 

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
Ами така си е , както всички знаем тоя саит е Copyright и всякакво копиране е забранено.
Т.Е. Въпреки че на мен ми го даде приятел и аз не би трябвало да го ползвам без позволение на Niker & Mephisto
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Сам си го направи но не ти препоръчвам последния сайт който видях с този template си изпати където краде на NikeR работата и мерси че си дал адреса на тоя сървър ще си поцъкам малко с него да се научат да не крадат...

;]
Good work is threated good!
Stolen work is threated bad!
M'a nigg'a learn that ^^
 

DoKToPa

Active Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
368
Reaction score
46
апфф то Му-ВТ имаше такъв темплейт но арагорн го спря вече но също така видях че и ИнсертМу е със същия темплейт ..... незнам дали са го копирвали но иначе самия темплейт е мн як 10/10 за темплейта :)
 

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
апфф то Му-ВТ имаше такъв темплейт но арагорн го спря вече но също така видях че и ИнсертМу е със същия темплейт ..... незнам дали са го копирвали но иначе самия темплейт е мн як 10/10 за темплейта :)

Доктор почети малко нагоре какво пишем де :) аз сам главния на инсерт и писах че са ми го дали не сам крал нищо :)
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
Gasolincho не е направил нищо... И той крадеше темплейта, после сменя 2-3 пик-а и готово... "нов темплейт". Сигурно вече има безброй сайтове с въпросният темплейт, но един по един всички ще паднат. Най-мразя да направя нещо и някой да го копира или в случая найкър да направи ново лого за сайта на ескейпа и утре да го видиш ааааабсолютно същото в изсъхналата Auroramu или във вече умрелият Mu Darkangels. Докато не се смени правителството ей така ще е (Слави Трифонов).
 

EvoLuTioN

Active Member
Joined
May 3, 2008
Messages
815
Reaction score
164
Gasolincho не е направил нищо... И той крадеше темплейта, после сменя 2-3 пик-а и готово... "нов темплейт". Сигурно вече има безброй сайтове с въпросният темплейт, но един по един всички ще паднат. Най-мразя да направя нещо и някой да го копира или в случая найкър да направи ново лого за сайта на ескейпа и утре да го видиш ааааабсолютно същото в изсъхналата Auroramu или във вече умрелият Mu Darkangels. Докато не се смени правителството ей така ще е (Слави Трифонов).

Gasolincho както каза и мефо той си е писал сите верно темплейта беше с малки промени от на найкар разположението на менютата е същото но картинките не са същите.....
 

AfterShock

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
576
Reaction score
80
gasolincho както каза и мефо той си е писал сите верно темплейта беше с малки промени от на найкар разположението на менютата е същото но картинките не са същите.....

Жалко, че не му работи тъпия сайт за да ти покажа кодовете. И също така като смениш няколко пика не значи, че правиш нов темплейт.
 

Mephisto

New Member
Joined
Apr 10, 2008
Messages
451
Reaction score
240
Мисля че темата се изчерпа ясно е че няма да се даде този template както се е почнало и ти може да го копираш
Thread Closed
 
Status
Not open for further replies.