[Help] Търся някой които да ми направи сървър

deathson

New Member
Joined
Feb 4, 2010
Messages
70
Reaction score
9
Търся някой,който да ми направи сървър на му.^_^
 
Last edited:
Аве стига сте спамили.Аз се занимавам със подържане на сървари на МУ от 6 години.Спешно търся някои да ми направи сервер.Награждавам с гм герои.

Ако се занимаваше от 6 години със подръжка на сървъри щеше да знаеш как се прави и щеше да си направиш сам, нямаше да търсиш помощ. Сигорен съм ,че си някой новобранец който търси как да излъже да постигне целта си. Аз се занимавам от малко време както и повечето във Даркстеам и да си направиш сървър е елементарно.. Има текстови уроци и видео уроци използвай бутона Search не да чакаш на готово.
 
  • Like
Reactions: PLMN
Ще отправя критика към модераторите .Защо пускате тези теми няма смисъл в тях.

По темата :Колко даваш за направа на сървъра???
 
Da znam se pravi server no sega s win7 ne mi se poluchuva.I farewalcho druj si bezmislenoto mnenie za teb i ne me karai da smeq...:D.Jalki nijtojni lapeta.:D
 
Da znam se pravi server no sega s win7 ne mi se poluchuva.I farewalcho druj si bezmislenoto mnenie za teb i ne me karai da smeq...:D.Jalki nijtojni lapeta.:D

1. Пиши на кирилица бе сакат...
2. Аз когато бях на Win7 защо всичко ми вървеше перфектно? Дамиан ми сложи Windows 7 64x и само DarkMaster ми даде ODBC и всичко си вървеше перфектно. Това ,че ти си сакат не значи ,че неможе да се подкара на Win7. Вместо да киснеш и да чакаш на готово що не се хванеш да прочетеш някой друг урок и да си го направиш сам а ?
 
1. Пиши на кирилица бе сакат...
2. Аз когато бях на Win7 защо всичко ми вървеше перфектно? Дамиан ми сложи Windows 7 64x и само DarkMaster ми даде ODBC и всичко си вървеше перфектно. Това ,че ти си сакат не значи ,че неможе да се подкара на Win7. Вместо да киснеш и да чакаш на готово що не се хванеш да прочетеш някой друг урок и да си го направиш сам а ?
Damian ти е сложил нещо си DarkMaser друго си обаче него наливаш :D добра логика
 
Damian ти е сложил нещо си DarkMaser друго си обаче него наливаш :D добра логика

Просто преди незнаех от какво ми даваше ерори, а то било от ODBC и Дарко ми направи едни, след това сървъра вървя няколко месеца без проблеми :)
 
I farewalcho druj si bezmislenoto mnenie za teb i ne me karai da smeq

Хаха, безсмислено мнение, това че той казва истината, не значи че е безсмислено, просто леко те "засрами".

Jalki nijtojni lapeta

Ти като не си жалък нищожен щеше да си направиш сам сървър. Иначе перфектно отношение към хора, от които искаш услуга. Може ли да те напсувам на майка и да ти искам пари ?!
 
Аз се занимавам от малко време както и повечето във Даркстеам и да си направиш сървър е елементарно..

НЕ те знам как го направи този извод но....
 
Kolko shte smeshni i sadnati:DJalki geimurcheta.Tvurde zaet sum da pravq server.:D
 
Аз също търся малко помощ със сървара.Skype djpirg0s.
 
Kolko shte smeshni i sadnati:DJalki geimurcheta.Tvurde zaet sum da pravq server.:D

Такива като тебе, едно време, в концлагери са ги карали..
 
Da znam se pravi server no sega s win7 ne mi se poluchuva.I farewalcho druj si bezmislenoto mnenie za teb i ne me karai da smeq...:D.Jalki nijtojni lapeta.:D

Ти самият си 97 бе мой човек.Още като бях към екстайлинг фън ме молише да си продам ГМ героя за 20 смс и ми ревеше по Skype (rofl)
 
Kolko shte smeshni i sadnati:DJalki geimurcheta.Tvurde zaet sum da pravq server.:D

Да ти кажа само че...
не сме ние тези които търсят помощ, а ти!
Не сме ние тези които нямат нищо в главата и чакат всичко наготово, а ти!
Не сме ние жалки, а ти!
Не сме ние тези които говорят простотии за да прикрият простотата и незнанието, а ТИ!

;) Когато говориш първо се огледай от коя страна си и внимавай какво говориш защото когато човек иска помощ от другите трябва да се отнася към тях с уважение, защото ние не сме ти длъжни да ти нагласим попарата ;)

... според мен тази тема трябва да отиде в кошчето :)
 
Kolko shte smeshni i sadnati:DJalki geimurcheta.Tvurde zaet sum da pravq server.:D

Твърде зает или твърде безмозъчен ?
Правиш се на интересен, а във същото време търсиш и помощ. Със това отношение никой няма да ти помогне за каквото и да е било. Въври малко на учлище научисе как да се държиж със останалите около теб и пак се върни да търсиш помощ. Отначало със стария си ник Elven и аз се правих много на отворен, но като ми опря ножа до гърлото и ми трябваше много помощ никой нещеше да ми помогне защото аз съм се отнасял лошо със тях. Когато си оправиш поведението тогава ела и търси помощ.
 
Сложете темата в Recycle Bin няма смисъл от тази тема.
Има скайп там си решавайте проблемите.
 
Сложете темата в Recycle Bin няма смисъл от тази тема.
Има скайп там си решавайте проблемите.

И скайпа няма да помогне :(
Tакива некадърници като този нищо неможе да ги оправи, ако те сами не се оправят :)
 
  • Like
Reactions: AmoraL