[Req] Търся екип

Нещо си във грешка за онова предложение ли говориш кадето искаше да сам ти хостер и аз отказах и ти пойче не писа ? и за тфа ся те е яд и се чудиш със какво да ми повредиш ли ха чуди се :)

хахахаха преди да те попитам да хостваш хард сървър не ти ли помогнах? и после пак ме попита нещо и не ти помогнах... и ти ме блокира? :D
 
хахахаха преди да те попитам да хостваш хард сървър не ти ли помогнах? и после пак ме попита нещо и не ти помогнах... и ти ме блокира? :D

Да сам казал че не си ? не сам и не сам те блок хах.
 
Аз съм навитак :) от си4ко по-малко
 
Да ви питам добре ли ще стане сървъра ? 500х мах лвл 1000 няма да има рестарти на героя а ще дава по 15 точки на левел не е сигорно още но да питам :) може да предложете нещо да ми хареса.
 
Да ви питам добре ли ще стане сървъра ? 500х мах лвл 1000 няма да има рестарти на героя а ще дава по 15 точки на левел не е сигорно още но да питам :) може да предложете нещо да ми хареса.

Не понеже ще качиш 1000 левел няма за 2-3 часа ако го направиш 400 левел макс и експ 10 тогава няма да спът докато вдигнат левел :)
 
Еми да аз преди да пусна ще тест 1во не да гледам както викаш след 2,3 часа хора по 1000 левела :D :D
 
Намерих хора сега ми трябват само 2 гейм-мастъра който сам написал за какво са ми :)
 
Бих могъл да ти помогна относно Гейм Мастърите ;) Ако те интересува пиши ПМ