[Req] Търся екип

Cyber

New Member
Joined
Jun 4, 2010
Messages
34
Reaction score
1
Търся екип за един сървър да направим но ми трябват повече хора.
1.Човек който разбира от фотошоп.
2.Да разбира от сайтове.
3.Някой който може да ми помага за правенето на сървъра да не съм сам.
4.И някой като гейм-мастър който да прави хубави евенти и да развива сървъра.
И да обесна малко сървъра няма да е обикновен както почти всички фънове а ще е доста стегнат и се надявам да има малко от малко интрига повече информация като се саберем.
 
Мога да се кандидатирам за 3,4 , 2 (несъм мн добре даже зле) ако имаш интерес skype иконката :) Имам доста опит в GM работите бил съм GM на 2-3 сървъра и съм се задържал доста :p
 
Last edited:
За всичко мога да помогна, без фотошопа :)
 
Мога да се кандидатирам за 3,4 , 2 (несъм мн добре даже зле) ако имаш интерес skype иконката :) Имам доста опит в GM работите бил съм GM на 2-3 сървъра и съм се задържал доста :p
Дори беше решил да си продадеш акаунта с гм героя... (shit)
 
  • Like
Reactions: Man1aK
Не съм сигурен коя от точките би могъл да спази Arr0gance. На всичкото отгоре си продава ГМ героя за 50 лева. (rofl) Аз лично не го препоръчвам. (chuckle)
 
Мога да се кандидатирам за 3,4 , 2 (несъм мн добре даже зле) ако имаш интерес skype иконката :) Имам доста опит в GM работите бил съм GM на 2-3 сървъра и съм се задържал доста :p

Искрено и лично НЕ!
 
Офф обърках логина но пак сам аз Cyber.
 
Офф обърках логина но пак сам аз Cyber.

А в темата на онова LanceMu или там както беше, викаше че Cyber и PROTECTOR не сте един и същ човек :D :D
 
Че то направо, да ти вършат цялата работа...
да развиват сървара, да го напраят, фотошоп банери да ти праят,
сайтове... остана да поискаш и някой да ти купи домейна и да го хоства :D :D :D :D
 
аз искам да го хоствам и да зимам 100% от печалбата + още 100 лева отгоре за ток и нет :D
 
Че то направо, да ти вършат цялата работа...
да развиват сървара, да го напраят, фотошоп банери да ти праят,
сайтове... остана да поискаш и някой да ти купи домейна и да го хоства :D :D :D :D

Кое е цялото омг и ти не си вярваш като говориш просто аз няма да барна нищо само от фотошопа ! сичко друго си правя което знам само искам малко помош това ли е сичко айде стига писа излишни коментари.
 
и аз търся стабилни хора за ParadiseMU трябва ми добри GameMasters (които в никакъв случай да не си продават акаунтите!! :D) и някой който разбира от PHOTOSHOP ако има и html кодър добре ще е :)
 
и аз търся стабилни хора за ParadiseMU трябва ми добри GameMasters (които в никакъв случай да не си продават акаунтите!! :D) и някой който разбира от PHOTOSHOP ако има и html кодър добре ще е :)

Тука ли беше мястото да спамиш ?
 
аа и да знаете като му помагате на тос Cyber от вас по добър няма после като не му помогнете блокирва те в скайпа (rofl)
 
аа и да знаете като му помагате на тос Cyber от вас по добър няма после като не му помогнете блокирва те в скайпа (rofl)

Нещо си във грешка за онова предложение ли говориш кадето искаше да сам ти хостер и аз отказах и ти пойче не писа ? и за тфа ся те е яд и се чудиш със какво да ми повредиш ли ха чуди се :)
 
аа и да знаете като му помагате на тос Cyber от вас по добър няма после като не му помогнете блокирва те в скайпа (rofl)

Има други които викат за ко си помагал аре изчезай добре че аз ти помагах да си оправиш сайта и такива.
А пък ако ин кажеш аз ти помогнах и аз мога те хакна и ти викат давай и после на някой друг в скайпа го пита може ли ми видиш сайта дали може да се ме хакне :D И после започват се смеят и като го бутнеш ти започваш да се смееш а той да вика за ко ме хакна трябваше ли и започва да плаче :D

Това е пример с други хора не става вапрос за Cyber или PROTECTOR!