[Req] Търся екип за сървър 97d99i

praskach

New Member
Joined
Oct 31, 2012
Messages
127
Reaction score
19
Търся екип за сървър 97D+99I 120 опит. Ще се радвам ако имат и някакви знания понеже иначе нестава.. Всичко правя аз саит,сървър трябва ми малко помощ откъм конфигурация на 1,2 неща в саита но това не е голям проблем. Хората които са навити да пишат и ако е възможно да отбележат какви знания имат.

ПС: Няма да питам за години защото всеки 2-ри лъже. :D
 
Ми да брат,събери екип от 12 годишни темерути и чакай ти да се развиеш... "екипа" какво печели от цялата тази работа?
 
Предлагам ти да смениш версията.. всяка 2-ра версия 97д ;д и то с едни и същи файлове... защо не направиш да кажем сезон 2 почти няма такива
 
  • Like
Reactions: vesichaa
Предлагам ти да смениш версията.. всяка 2-ра версия 97д ;д и то с едни и същи файлове... защо не направиш да кажем сезон 2 почти няма такива

аз предлагам сезон 1 не 99b или 1.0m/L а сезон 1(1.01е идва на ум) на тази версия не съм виждал сървър от поне 4 години даже повече

ПС: и 0.75-0.64 също са добре :D:
 
Last edited:
аз предлагам сезон 1 не 99b или 1.0m/L а сезон 1(1.01е идва на ум) на тази версия не съм виждал сървър от поне 4 години даже повече

ПС: и 0.75-0.64 също са добре :D:

Еми то звучи добре ,но в крайна сметка всичко опира до това дали има стабилни файлове в нета за версията .. (crazy)
 
Момчета не се обиждайте но не искам мнения а искам заинтересувани хора за екипа да пишат.
 
ако ми даваш 200-300 лева месечно считай ме вътре но ако си мислиш че някой ще ти работи за мухи(имам предвид човек който знае) се лъжеш :)
 
  • Like
Reactions: KR373N and Ivaylo99
Ами нека са хора които имат свободно време и обичат да го правят.. Понеже сървъра няма уебмагазин и аз нямам никаква изгода и докато нямам няма как да дам нещо.. А ако се измисли по нататък нещо освен скапания уебмагазин които го ненавиждам може и да делим навит съм и на 50 на 50.
 
Ами нека са хора които имат свободно време и обичат да го правят.. Понеже сървъра няма уебмагазин и аз нямам никаква изгода и докато нямам няма как да дам нещо.. А ако се измисли по нататък нещо освен скапания уебмагазин които го ненавиждам може и да делим навит съм и на 50 на 50.

в проценти никога вече няма да се съгласявам загубил съм заради тях повече от 1500 лева
 
Ами брато аз никой не карам насила който има желание да пише, не се обиждай имам голямо уважение към хората които помагат и съм благодарен за безплатните файлове но както казах не съм добър в тези неща и не съм правил много само каквото мога и затова няма как да дам нещо което нямам.
 
Last edited:
ако на екипа,който ще се грижи за сървъра,не получи заплащане...тогава по-добре се съберете няколко приятелчета и си се занимавайте със сървъра. какво ангажирате хората с такива глупости...
 
  • Like
Reactions: KR373N