[Help] Платена защита

Мисля че в този форум и доста добри Теми относно хакерите....мога да кажа че 60% от Потребители използват някой неща от форума против хакери...в тея 60% влизам и аз :)
 
Ти ли бе смешник долен. Махни се да не грозиш розовата картинка. 20 лева. За 20 лева ще прави уебове. Ти въобще имаш ли си идея колко време отнема правенето на уеб ?
SNG Някой път много ме дразниш но за това си прав найстина
ПС купи psf
 
чиба викай на твойте колеги но0б
отваря си устата нищо неможе

Какво значи "noob" ? Нещо на геймърски ли ? Щото прегледах 3 речника вкъщи и гугъл преводача нищо не споменава.

Аз ли нищо немога ? Това, което съм успял да сътворя - даже неможеш да си го представиш. (chuckle)
 
Момчета стига сте спамили , а ми кажете как да си намеря платена защита :D
 
пиши ми на скайпа щи кажа кво да търсиш skype: muonlinedx
 
Какво значи "noob" ? Нещо на геймърски ли ? Щото прегледах 3 речника вкъщи и гугъл преводача нищо не споменава.

Аз ли нищо немога ? Това, което съм успял да сътворя - даже неможеш да си го представиш. (chuckle)
бре келеш не се прави на оборотен във всяка 1 тема си отваряш устата толкова много че ти личи че нищо незнаеш и съм сигурен че има и други хора съгласни със мен
 
бре келеш не се прави на оборотен във всяка 1 тема си отваряш устата толкова много че ти личи че нищо незнаеш и съм сигурен че има и други хора съгласни със мен


Да... те нещата по сайта се правят сами. Страхотна логика.
 
Да... те нещата по сайта се правят сами. Страхотна логика.
олигофрен такъв ти май не разбра какво му трябва на човека изка нещо против хакове във игра
 
бре келеш не се прави на оборотен във всяка 1 тема си отваряш устата толкова много че ти личи че нищо незнаеш и съм сигурен че има и други хора съгласни със мен

Мога ти кажа, че sNG знае повече неща от колкото ти ще научиш за целия си живот... :)
 
Project ReXploiT will be finished in a week.
Ill give more info about it sooner :)
We also offer best web & server security, optimization and configuring (even behind *nix systems) at VERY LOW cost.
Също така понамалих алкохола...
 
Last edited:
Мога ти кажа, че sNG знае повече неща от колкото ти ще научиш за целия си живот... :)
абе страннико малък неме познаваш пък говориш май е време да си направя нов рег тук за да ме знаят всички
 
"СНГ" Вече ще знам че си "хакер" да се обръщам към теб като имам проблем :) :) :)
 
"СНГ" Вече ще знам че си "хакер" да се обръщам към теб като имам проблем :) :) :)

Няма да ти казвам колко ЛС съм му пуснал , а дал ли ми е някой отговор ?
 
Няма да ти казвам колко ЛС съм му пуснал , а дал ли ми е някой отговор ?
Ако СНГ знае как да ти помогне всеки ще знае :) тои си няма и на идея от нищичко просто е 1 спамер
 
пич само да неправиш уебовете като мен с смяна на дизайна и честито имате си нов сайт :D :D :D