[Help] Платена защита

naiden4o

New Member
Joined
Aug 19, 2009
Messages
199
Reaction score
8
Здравейте , може ли да ми кажете от каде да си купя платена защита за сървъра , че ми писна да се занимавам с тъпите хакерчета !!! И ако знаете горе-долу кви пари е кажете :D
 
Еми писах ти , но ти не ми отговаряш . Някой друг ако знае да ми даде линк :) или инфо
 
по скоро, плати на някой да ти направи един хубав сайт, който знаеш, че е правен от човек който неможе да ти сложи шелове ала бала ..и така :)
 
Мога да ти напрая фикснат уеб специално за теб без шелове или дупки, срещо заплащане от 20 лева (happy)
 
Мога да ти напрая фикснат уеб специално за теб без шелове или дупки, срещо заплащане от 20 лева (happy)

да можеш и за това ползваш muweb 0.9 :)
 
Мога да ти напрая фикснат уеб специално за теб без шелове или дупки, срещо заплащане от 20 лева (happy)


Ти ли бе смешник долен. Махни се да не грозиш розовата картинка. 20 лева. За 20 лева ще прави уебове. Ти въобще имаш ли си идея колко време отнема правенето на уеб ?
 
  • Like
Reactions: Aragorn
sNG е прав ако му верваш значи си го закъсал много яко hahahah можел да му даде защита xaxaxaxaxa :D :D :D :D
 
da imam ideq pli6iv glupako

Айде да видим. Правиш ми уеб. И ако го направиш - хубав ,читав ,защитен и аз да немога да го прецакам ти пращам 50 лева.
 
тапаци.. ако искаш оригинална защита си купи от GameGuard or Saveplay (или както беше там) оригинала и си кракни майна да видим с къв друг клиент ще ти влезнат в играта тапаците..
 
тапаци.. ако искаш оригинална защита си купи от GameGuard or Saveplay (или както беше там) оригинала и си кракни майна да видим с къв друг клиент ще ти влезнат в играта тапаците..


Почти позна... ^^^^

http://global.nprotect.com/product/gg.php ей ти гейм гард
 
Да , но немога да разбера как да го закупя . Ако може някой да ми хелп :)
 
Bavka Смешник малчи по добре.. :D:D
 
Здравейте , може ли да ми кажете от каде да си купя платена защита за сървъра , че ми писна да се занимавам с тъпите хакерчета !!! И ако знаете горе-долу кви пари е кажете :D

Мисля че може да се свържеш с някоя фирма и да ти направят сайт по поръчка който ще си е наистина добър :)
Малко скъпичко ама... :D
 
Аз не искъм да ми направят сайт . Искъм просто да спра хаковете в играта !!!