На вашите аплодисменти GLK 320

не е хора... наистина StoneAngel каза нещо вярно.... джиповете са направени така, че да не могат да вдигнат максималната си скорост :)
Грешка.
 
Абе, момчета немога да ви разбера кавгите.Въобще за к'во се карате момчето има нова придобивка и се радва. И се карате само за глупости колко дигала и 260 или 220 абе какво да ви кажа .

По темата евала приятелче със здраве да си я караш . ;)
 
  • Like
Reactions: Protect
Добре бе покажими някоя кола след 2006 година която си изпълва километража без да е пипана !!!!!!!!!!!! Да те видя дали няма изключвател на ГАЗТА !!!!!!!!!!!
Като греша ПОКАЖИ МИ ЧЕ изпълва километража ! Ти при 260 км/ч тва купе знаеш ли какво ще прави бе колкото и да е Аеро Динамично ??? Нали се правиш че дига толкова после ми викаш неискам да пробвам ми докажи че дига толкова ;) ! И Астра ти какво разбираш ? Как да откачиш кабела на акумулатора ли ?
 
Добре бе покажими някоя кола след 2006 година която си изпълва километража без да е пипана !!!!!!!!!!!! Да те видя дали няма изключвател на ГАЗТА !!!!!!!!!!!
Като греша ПОКАЖИ МИ ЧЕ изпълва километража ! Ти при 260 км/ч тва купе знаеш ли какво ще прави бе колкото и да е Аеро Динамично ??? Нали се правиш че дига толкова после ми викаш неискам да пробвам ми докажи че дига толкова ;) ! И Астра ти какво разбираш ? Как да откачиш кабела на акумулатора ли ?
Ами приятелю,тази кола е 2009 година,не искъм да пробвам защото първото което е не е разработен още двигателя и второ това е доста голяма скорост при която дори и гръмване на гума може да ми коства много.
 
Толкова пише,толкова вдига,като си тузар,качи се и покажи че неможе да ги вдигне.
 

Attachments

  • DSC05856.jpg
    DSC05856.jpg
    120.1 KB · Views: 47
Абе момче и на трабанчето пише че дига 120 ама дига макс 90-100 :) ! И нали ти убясних че е невъзможно да ги дигне ако не е пипан самия компютър на колата ;) ! И за всеки случай вече на 1000000000000% мога кажа че разбирам повече от тебе недей да говориш ! Казах ти на километраж може да пише и 500 ама няма да ги дигне има изключватели !!! Добре като нейскаш да ги дигаш разработи двигателя качи на един Дино Метър и там ще си покаже :) дали може ама ако неможе искам 1000 лева на ръка ;) ако ги дигне аз ти ги давам ок ?
 
Това да не е Москвич с плоска предница като засилиш, да му се вдига предницата (xaxa)(xaixai) Стоне, има нещо, наречено аеро динамика & иноваций. Инжекциона, Abs, Esp etc...
@Protect Колко коня?

ЕДИТ: Ахахаах Двигател 3.0л пък няма да ги дигне (xaixai)
 
Абе момче и на трабанчето пише че дига 120 ама дига макс 90-100 :) ! И нали ти убясних че е невъзможно да ги дигне ако не е пипан самия компютър на колата ;) ! И за всеки случай вече на 1000000000000% мога кажа че разбирам повече от тебе недей да говориш ! Казах ти на километраж може да пише и 500 ама няма да ги дигне има изключватели !!! Добре като нейскаш да ги дигаш разработи двигателя качи на един Дино Метър и там ще си покаже :) дали може ама ако неможе искам 1000 лева на ръка ;) ако ги дигне аз ти ги давам ок ?
Мдае...нали все пак трябва с нещо да се изкараш по нагоре от мене...та като няма да е с колата ще е с умението... все пак сме форум що да изглеждаш по надолу :D Тва хорската завист е голямо нещо (wheh)
 
ми сега StoneAngel е прав... наистина е така при джиповете... неможеш да дигаш максималната скорост :)
 
да и аз така мисля ... пък и остави не е само при джиповете.. не съм много навътре по отношение на коли, но гледам fifth gear и разбрах, че мерцедес вече слагат ограничител на скороста на по новите модели
 
Добре защо да не може? Двигателя ли е слаб?
@StoneAngel - че защо ще има система за отнемане на газта на джип?
 
Ако толкова държите да си разрешите спора - има автокъщи, а в тях има и консултанти - попитайте няма да ви изядът :)

Честито и от мен! Със здраве да си я караш! :)
 
Last edited:
Добре защо да не може? Двигателя ли е слаб?
@StoneAngel - че защо ще има система за отнемане на газта на джип?

Защо ли ??? ОТ къде да знам да несъм служител във Мерцедес за да ти кажа но от 2006 дори по назад почти всички марки слагат ограничител(изкючвател) на педала на газта :) ! Като например БМВ е36 1.8i пише на километраж 220 но дига към 210 и до там :) на газ 190 - 200 !
Протект - ти се изкарваш по голям като се фукаш ;) ! Неми пука каква кола карам важното е че като вали ми е сухо и като искам да стигна до някъде ме закарва ! Ако искаш караи и ферари неме ЕБЕ Изобщо ! И Недей отбива въпроса казах ти слагаме по 1000 лева пускаме на дино метър таз БЪРЗА КОЛА (rofl) и да видим дали ще ги дигне тези 260 километра !
НО без да си барал нищо по нея нито да е махнат изключвателя нито чипове и т.н. ! Нали си отворен докажими че греша,докажими че знам по малко от теб.
П.П. Нали сте сигорни всички че аз греша,е докажетеми че греша !
 
Мерцедес от 2009 не пълни, а ауди 80 от 90 пълни, и километража пада отстрани на долната черта, твоята неуборима логика :D
 
Това да не е Москвич с плоска предница като засилиш, да му се вдига предницата (xaxa)(xaixai) Стоне, има нещо, наречено аеро динамика & иноваций. Инжекциона, Abs, Esp etc...
@Protect Колко коня?

ЕДИТ: Ахахаах Двигател 3.0л пък няма да ги дигне (xaixai)

По-добре си трай като не разбираш, двигателите между джип и автомобил имат голяма разлика ;)
 
Last edited: