[Req] Какво СМС разплащане да използвам

Туй се беше ще съм с фортумо :- )
Като мобио се правят на важни ще трябва да пълна гушата на тез :- )

Ако няма кой да ти плаща данъка накрая може да има глобичка(май)
 
Незнам но преди найстина не става дума за 20-те лева че сега ги дигнаха на 50 но преди беше по добре по-малко удръжки имаше и бяха по-бързи в преводите... сега аз заявявам превод в

Заявен - Изпратен
2010-03-31 15:38:28 - 2010-04-09 10:22:17

10 дни реакция а преди 1 максимум 2 дена а някой път и в същия ден когато го задам го получавам...

точно за това се отказах от тях, а и много зеха да удържат... данаците от операторите им са по големи от на другите фирми....

А иначе относно support ми харесват как са :)


преди в 01:00 чесът вечерта си искам парите на другия ден отивам 12:30 на даскало и вече са ми пратени парите минавам през банкомата и айде (dance)


апък сега с тея 50лв.... и повече удръжки ще има ако пак си го направят на 20 лв ще е супер :) или поне 20лв за малкия бизнес :D
 
преди в 01:00 чесът вечерта си искам парите на другия ден отивам 12:30 на даскало и вече са ми пратени парите минавам през банкомата и айде (dance)


апък сега с тея 50лв.... и повече удръжки ще има ако пак си го направят на 20 лв ще е супер :) или поне 20лв за малкия бизнес :D

Добре ти искаш всеки ден да теглиш по 20 лева. Ако се съберът 20 човека като теб да теглят всеки ден по 20 лева ще им отнема прекалено много време да се занимават с вас...
 
  • Like
Reactions: 1ns0mn1a
Добре ти искаш всеки ден да теглиш по 20 лева. Ако се съберът 20 човека като теб да теглят всеки ден по 20 лева ще им отнема прекалено много време да се занимават с вас...



е като не им се занимава да не правят смс разплащания ;)
 
И като спрат да правят смс разплащания и такива , като нас отиват в други фирми след това примерно и тях спират и така докато не остане нито една и после си бараме ушите. Така, че трябва да сме доволни и на това :D
 
ще е супер ако Mobio направят такава опция примерно за "малак бизнес" и да може да се теглят като суми 20,30 лева :)
 
Определено ще е добре, защото примерно аз от 4-5 месеца имам в сметката 30лв и не мога да ги изтегля ...
 
ще е супер ако Mobio направят такава опция примерно за "малак бизнес" и да може да се теглят като суми 20,30 лева :)

Мобио е направен за сериозни фирми които вадят пари !!! не за някви дето взимат по 10-20 лева на 2 месеца...
 
Last edited:
е аз за 1 месец взимам много повече ама няма да е зле да има тази опция...
 
Незнам но преди найстина не става дума за 20-те лева че сега ги дигнаха на 50 но преди беше по добре по-малко удръжки имаше и бяха по-бързи в преводите... сега аз заявявам превод в

Заявен - Изпратен
2010-03-31 15:38:28 - 2010-04-09 10:22:17

10 дни реакция а преди 1 максимум 2 дена а някой път и в същия ден когато го задам го получавам...

точно за това се отказах от тях, а и много зеха да удържат... данаците от операторите им са по големи от на другите фирми....

А иначе относно support ми харесват как са :)

Може просто така да са имали проблем и за това да са се забавили.
При мен винаги разликата Заявен - Изплатен е 3-4 дни.


преди в 01:00 чесът вечерта си искам парите на другия ден отивам 12:30 на даскало и вече са ми пратени парите минавам през банкомата и айде (dance)
Преди колко потребители имаха, а сега колко имат ?
 
Преди колко потребители имаха, а сега колко имат ?

това неги извинява като немогат да се справат да назначат още хора :)

и аз имах проблеми с тях ето

2010-12-01 00:24:15 2010-12-14 16:11:13
 
Приходите за 12-ти месец миналата година мисля, че всеки знае защо се забавиха?
Поради "новата система" на Меднател.
Аз лично никога съм нямал проблеми с Мобио при заявка на парите до 1 ден след това са в сметката ми.
Единствено е това, че имат много отдръжки, друго лошо немога да кажа за тях ;)


Забавяне на плащанията - 2010-12-01 09:04:17
Уважаеми партньори,

Бихме искали да Ви информираме, че поради промяната на билинг системата на Мобилтел все още не сме получили плащания от този оператор за месеци 09.2010г. и 10.2010г. Въпреки това комисионните за м.09.2010 са вече изплатени без забавяне.

За съжаление към този момент не сме получили плащания от нито един от мобилните оператори за м.10.2010 и ще се наложи да забавим изплащането на комисионните за този месец.

Надяваме се на разбиране от Ваша страна. Надяваме се до средата на следващата седмица (8-9.12.2010) да сме получили забавените плащания от мобилните оператори и по-специално Мобилтел и да можем да изплатим дължимите комисионни с минимално забавяне.


Поздрави,
Екипът на Mobio.bg
 
дам сега като си погледнах писмата го забелязах дам прав си адаш :) и аз съм нямал проблем с Мобио винаги са били точни за ден макс 2 съм си получавал сумата стабилниса но ако пуснат за още държави ще е супер :)
 
И аз мисля , че ще е добре да пуснат още държави , че в сървъра ми има доста хора, които се оплакват, че смс системата не поддържа техните държави...
 
И аз мисля , че ще е добре да пуснат още държави , че в сървъра ми има доста хора, които се оплакват, че смс системата не поддържа техните държави...

Online Users 1 / 165 ... Kidding, right? :D:D
 
Незнам за вас но аз лично съм си доволен от мобио може да имат одръжки но пак взимаш някой лев а не е както да не зимаш хич за това по-добре се радвайте че ги има иначе щеше да е кофти ситуация :)
 
кой квото и да говори най доброто СМС разплащане е на Мобио... другите не струват повечето ползват фортумо само и единствено че там има държави който мобио нямат но съм сигурен че ако ги имаше в Мобио никой нямаше да мине към фортумо
 
тея които не са на мобио да кажат дали тоя месец са имали удръжки от порядъка на 25-30% от мтел ?????????