[Req] Какво СМС разплащане да използвам

Zloto

New Member
Joined
Mar 20, 2010
Messages
185
Reaction score
11
Искам да питам какво смс разплащане да използвам то дали било wishdoom или mobio кажете кое е по добре кое сте ползвали и става по лесно.Другия ми въпрос е как да направя да е за почти всички държави смс разплащането.. :)
 
fortumo.bg
mobio.bg нети ги препоръчвам почнаха си прават ебати пишките имам към 100 лева и немога ги изтегля поради причината че системата им се е бъгнала здраво :) !
 
fortumo.bg
mobio.bg нети ги препоръчвам почнаха си прават ебати пишките имам към 100 лева и немога ги изтегля поради причината че системата им се е бъгнала здраво :) !

Ще го пробвам мерси :) друг ползвал ли го е този сайт ?
 
И аз ти препоръчвам fortumo.bg :)
 
Добре мерси за отговорите ще го ползвам него :)
 
И аз ти препоръчвам fortumo.bg :)

П.С. Никога не съм използвал webshop с смс система, за това искам да попитам mobio.bg поддържа система за смс-си само за България ли? (wonder)
 
Не подържа и за други държави
 
mobio.bg нети ги препоръчвам почнаха си прават ебати пишките имам към 100 лева и немога ги изтегля поради причината че системата им се е бъгнала здраво :) !

Здравейте,

Моля пишете ни на [email protected] кой точно е акаунта Ви в Mobio.bg, както и какъв проблем имате с тегленето на печалбата Ви. Ще направим проверка и ще отговорим възможно най-бързо.
 
Fortumo - не включват годишен данък. Ако печелиш по големи суми няма да ти се отрази добре, понеже накрая на годината ще трябва да отчиташ всичко което си спечелил и да платиш данък-а :)
wishdoom - аз лично не съм си и помислял да ползвам.
Mobio - за сега си ми е най-добре и ти го препоръчвам, въпреки че ползвам и fortumo за останалите държави които mobio няма.
 
Fortumo - не включват годишен данък. Ако печелиш по големи суми няма да ти се отрази добре, понеже накрая на годината ще трябва да отчиташ всичко което си спечелил и да платиш данък-а :)
wishdoom - аз лично не съм си и помислял да ползвам.
Mobio - за сега си ми е най-добре и ти го препоръчвам, въпреки че ползвам и fortumo за останалите държави които mobio няма.

какъв годишен данък? И годишен данък ли се плаща? о.О
 
Еми одръжката им е по-малка, понеже не включват годишният данък към държавата на печалбата от SMS-ите.
Ако е за малки суми 5000 - 6000 годишно няма да направят проблем ама ако направят проверка от къде са дошли парите ядем пестет ...
Аз не го платих, понеже късно ми изпратиха информацията за фирмата, ама тя не е регистрирана в България тей че тфа ме успокоява малко :D

Сигурното за mobio е че този данък е включен.
 
Аз също съм на mobio и го препоръчвам до някъде само не ми обесниха защо мой потребител изпрати 5 смс-а и ги получихме 3 дни след като им казах така и никой не ми отговори....
И да mobio взимат данък печалба ако не се лъжа беше 10 % от сумата :)
 
Препоръчвам ти Fortumo - Започнете да печелите със SMS-услуги в рамките на 5 минути но сложи този скрипт защото в другите има дупка ..
Code:
<?php
## Configuration Starts ##
$credits = '800'; // Credits to add
$db_name = 'MuOnline'; // The Database
$db_ip = 'ИП'; // Server IP Adress
$db_user = 'sa'; // MSSQL User
$db_pass = 'Парола'; // MSSQL Password
$sms_rank = '0'; // 1=on, 0=off
## Configuration Ends ##

$forumtoIPs=array('81.20.151.38','81.20.148.122');
$serverIP=$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
$username = htmlspecialchars()($_GET['message']);


$connection = mssql_connect($db_ip, $db_user, $db_pass) or die('The Server has problem with Connection to database. Please contact the administrator!');
mssql_select_db($db_name);

$user_select = mssql_query("SELECT memb___id FROM MEMB_INFO WHERE memb___id='$username'");
if(mssql_num_rows($user_select)==0) {
$returns = "Account is incorrect or does not exist. The SMS wasn`t sent"; }

else {
$credits_select = mssql_query("SELECT credits FROM MEMB_CREDITS WHERE memb___id='$username'");
$curcreditsa = mssql_fetch_row($credits_select);
$curcredits = $curcreditsa[0] + $credits;

if(mssql_num_rows($credits_select)>0) {
mssql_query("UPDATE MEMB_CREDITS SET credits=credits+'$credits' WHERE memb___id='$username'"); 
if ($sms_rank == 1) {
mssql_query("UPDATE MEMB_INFO SET sms=sms+1 WHERE memb___id='$username'"); }

$returns = "Your SMS was sent successfully. You add {$credits} credits to Account {$username} .Now You Have {$curcredits} credits.";
}
else {
mssql_query("INSERT INTO MEMB_CREDITS (memb___id, credits) VALUES ('$username', '$credits')");
if ($sms_rank == 1) {
mssql_query("UPDATE MEMB_INFO SET sms=sms+1 WHERE memb___id='$username'"); }

$returns = "Your SMS was sent successfully. You add {$credits} credits to Account {$username} .Now You Have {$curcredits} credits.";
}
 }
echo $returns;

?>
 
Last edited:
Препоръчвам ти Fortumo - Започнете да печелите със SMS-услуги в рамките на 5 минути но сложи този скрипт защото в другите има дупка ..
Code:
<?php
## Configuration Starts ##
$credits = '800'; // Credits to add
$db_name = 'MuOnline'; // The Database
$db_ip = 'ИП'; // Server IP Adress
$db_user = 'sa'; // MSSQL User
$db_pass = 'Парола'; // MSSQL Password
$sms_rank = '0'; // 1=on, 0=off
## Configuration Ends ##

$forumtoIPs=array('81.20.151.38','81.20.148.122');
$serverIP=$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
$username = stripslashes($_GET['message']);


$connection = mssql_connect($db_ip, $db_user, $db_pass) or die('The Server has problem with Connection to database. Please contact the administrator!');
mssql_select_db($db_name);

$user_select = mssql_query("SELECT memb___id FROM MEMB_INFO WHERE memb___id='$username'");
if(mssql_num_rows($user_select)==0) {
$returns = "Account is incorrect or does not exist. The SMS wasn`t sent"; }

else {
$credits_select = mssql_query("SELECT credits FROM MEMB_CREDITS WHERE memb___id='$username'");
$curcreditsa = mssql_fetch_row($credits_select);
$curcredits = $curcreditsa[0] + $credits;

if(mssql_num_rows($credits_select)>0) {
mssql_query("UPDATE MEMB_CREDITS SET credits=credits+'$credits' WHERE memb___id='$username'"); 
if ($sms_rank == 1) {
mssql_query("UPDATE MEMB_INFO SET sms=sms+1 WHERE memb___id='$username'"); }

$returns = "Your SMS was sent successfully. You add {$credits} credits to Account {$username} .Now You Have {$curcredits} credits.";
}
else {
mssql_query("INSERT INTO MEMB_CREDITS (memb___id, credits) VALUES ('$username', '$credits')");
if ($sms_rank == 1) {
mssql_query("UPDATE MEMB_INFO SET sms=sms+1 WHERE memb___id='$username'"); }

$returns = "Your SMS was sent successfully. You add {$credits} credits to Account {$username} .Now You Have {$curcredits} credits.";
}
 }
echo $returns;

?>

О да тука всичко е филтрирано $username = stripslashes($_GET['message']);

прекрасна логика
 
О да тука всичко е филтрирано $username = stripslashes($_GET['message']);

прекрасна логика
Опс моя грешка ....
 
Опс моя грешка ....

И стринг реплейс няма да помогне...
htmlspecialchars() is the way...
 
Last edited:
Code:
$username = str_replace($_GET['message']);
str_replace ( $search , $replace , $subject [, int &$count ] )

В квадратните скоби са незадължителните елементи. Ти имаш 1 елемент, а иска поне 3. Дали ще работи???

И стринг реплейс няма да помогне...
htmlspecialchars() is the way...

Защо ли си мисля, че addslashes is the way xD

PHP:
  <?php
$str = "Is your name O'reilly?";

// Outputs: Is your name O\'reilly?
echo addslashes($str);
?>
Предполагам сам виждаш за какво говоря.

бтв и аз ти препоръчвам мобио.
 
Last edited:
Code:
$username = str_replace($_GET['message']);
str_replace ( $search , $replace , $subject [, int &$count ] )

В квадратните скоби са незадължителните елементи. Ти имаш 1 елемент, а иска поне 3. Дали ще работи???



Защо ли си мисля, че addslashes is the way xD

PHP:
  <?php
$str = "Is your name O'reilly?";

// Outputs: Is your name O\'reilly?
echo addslashes($str);
?>
Предполагам сам виждаш за какво говоря.

бтв и аз ти препоръчвам мобио.

Oh yeah O'reilly php programing second edition xD
Mobio the best !
 
mobio съм ползвал но имаше 20 лева и те я закриха .. :D