[Req] Какво СМС разплащане да използвам

Поради честите безсмислени коментари на някои потребители реших да пусна:
"Безсмислени поради простата причина, че не са прочели условията за ползване на мобио, а само са се регистрирали и пуснали услугата си!"
Точка 16 от често задавани въпроси в Мобио.бг:

Какво е "несъбираемо плащане" (фрауд) ?
В края на всеки месец мобилните оператори изчисляват месечните сметки на своите абонати, като включват в тях и SMS съобщенията за услуги с добавена стойност (такива са услугите като Mobio.bg, услугите за лога, рингтонове и други). След като абонатите заплатят своите сметки мобилните оператори изплащат дължимите суми към посредниците за услуги с добавена стойност (Mobio.bg). Част от абонатите на мобилните оператори не заплащат навреме своите сметки или отказват плащане. За тези абонати мобилните оператори не заплащат на посредниците дължимите суми. Тези плащания се наричат "несъбираеми".

Тоест, няма пари за Мтел, Глобул, Виваком, няма пари и за нас!
Демек ако сте пуснали да теглите 50 лева, а мобилните оператори не са се отчели финансово пред мобио . . . правете си изводите . .
 
доста си наивен... замисли се... тия ни удържат по 5 % примерно.... и после абонатите като си платят сметките.... не ни връщат тия 5 % удръжки... мене не ме инт че мтел глобул и вивател не могат да си съберат парите... аз ли да тръгна да им събирам сметките...
 
доста си наивен... замисли се... тия ни удържат по 5 % примерно.... и после абонатите като си платят сметките.... не ни връщат тия 5 % удръжки... мене не ме инт че мтел глобул и вивател не могат да си съберат парите... аз ли да тръгна да им събирам сметките...

Ам, мобио ли да тръгне да им ги събира, както виждаш и те са зависими.
Като не ви изнася, не уплювайте, намерете си друг. Те хората са си казали ясно правилата, вие сте се сагласили. Това, че не сте ги прочели е съвсем друг въпрос!
 
защо не пробвате http://www.smser.eu ? аз ги използвам щото имат разплащане при сума 10 кинта и различните там проценти при заявения период на плащане.. но поне са твърди %тите. май максималния им е 55%, а ниския при плащане веднага е 40%
 
Last edited:
А дали имаш СМС СКРИПТ за МУ ОНЛАЙН?