[Req] Какво СМС разплащане да използвам

като види че има сървър на му ще влезе в сайта, ще отиде в описанията за смс и ще види ослугата :)
 
като види че има сървър на му ще влезе в сайта, ще отиде в описанията за смс и ще види ослугата :)

А от къде ще знаят, че е неговата, а не на някой друг негов приятел?
 
Брат дори и да знаят нямат файда дате спират тъй като малко или много те печелят от това :) Замисли се
 
Аз ли да са замисля, хаха, я ти са замисли, аз какво съм написал и ти какво пишеш, Nice a ? ^_^
 
Абе мани ти това даване на ЕГН.. неможе да се дава за всяка 2ра услуга..
Като ме разбраха,че не съм на 18 сега ми искат копие от личната карта от родител/настойник добре немога да разбера половината тука нямат 18 ама точно на мене трябва да се заядат ... ех каръка си е карък!
 
Last edited:
Абе мани ти това даване на ЕГН.. неможе да се дава за всяка 2ра услуга..
Като ме разбраха,че не съм на 18 сега ми искат копие от личната карта от родител/настойник добре немога да разбера половината тука нямат 18 ама точно на мене трябва да се заядат ... ех каръка си е карък!

Като гледам разправите ще са голями с мобио ... ако избера фортумо грешка ли ще направя?
 
да :x пич просто направи регистрация от името на майка ти , естествено с нейно съгласие и няма да имаш ядове ...
 
Абе пича ми иска копие от картата и понеже имам още няколко регистраци неодобрени 4-5
 
Мобио преди 1 година бяха супер просто. Нямаше грешка при плащания при СМС-си и при 20 лв можеше да си вземаш парите. Апък сега с тея 50 лв. Много голям ташак. Мисля да се отказвам само заради тея 50 лв щото не всеки 2-ри има сървър с по 200 онлайн и всеки ден да прави по 100-200 лв от смс-си.
 
Мхм..
Доста хора декларират ,че имат 18 ,а всъщност нямат.
И ти спадаш към списъка ,май.

Нямам идея за какво говориш :)
Всички сметки по сървъра и всичко що се отнася до пари е на името на пълнолетен и са въведени точните данни.
 
Нямам идея за какво говориш :)
Всички сметки по сървъра и всичко що се отнася до пари е на името на пълнолетен и са въведени точните данни.
Няма значение той иска да каже,че ти нямаш 18 ^^
 
Мобио преди 1 година бяха супер просто. Нямаше грешка при плащания при СМС-си и при 20 лв можеше да си вземаш парите. Апък сега с тея 50 лв. Много голям ташак. Мисля да се отказвам само заради тея 50 лв щото не всеки 2-ри има сървър с по 200 онлайн и всеки ден да прави по 100-200 лв от смс-си.

Нужно ли да е имаш 200 онлайн за да изкараш 50 лв ?
Аз преди на моят фън сървър за 10 дни изкарах 100 лв.. (не ,че са много ,но пък не мисля че проблема ти е това)
 
ТЕма за надлъгване :D
P.S. Аз спечелих за 2 дни от моя сървар 300$ (i dont have one)
 
Аз какво исках да разбера какво стана :D и все пак сложих мобио..
От 1 смс 2.40 зимаш 78 стотинки (dull)
 
Нямам идея за какво говориш :)
Всички сметки по сървъра и всичко що се отнася до пари е на името на пълнолетен и са въведени точните данни.

А има ли значение дали има 18г. Повече от 50% от хората които се занимаваме с това нямат навършено пълнолетие / Повече от 20% са нямали 18г. когато са започнали да се занимават.

Не е важно на колко години е, важното е това, че има в главата и знае как да изкара лев. Парите винаги може да си ги изтегли. Смятам, че всеки един родител би съдействал на чавето си за това. :)

"Сори за спама, ама не издържах да замълча. Просто е тъпо да информираш някой който няма 18г. , че ги няма :D"

А колкото до изкарване на пари, не е задължително да е само от смс-и.
Има толкова още други начини, може дори и от най-простичкото само трябва да имаш идеи. Без идеи си за никъде, дори и най-простоватите идеи могат да ти изкарат лев. И топлата вода не е кой знае какво откритие но е важна нали. Много е важно как пресмяташ нещата.

Примерно:
1.20лв + 1лв = 1 кутия цигари без бандерол + продадена за 3 = 1.20лв+1лв инвестиция и 80 стишки чисти, ЯАКАТА РАБОТА :D

Или пък: Евент за ценен итем в труден сървър.
В евента имат право да участват само тези които са събрали точно определени предмети и са изпратили по 1смс за регистрация в евента.

Просто трябва да ти идват идеи. Ей го мен ми идат куп идеи, занимавам се с му от доста годинки като играч, и от 1 с сървъри.
Идат ми доста идеи но не знам доста неща как стават. И не знам
как мозаци като DarkMaster, Real, Damian и да не продължавам още, че ще изтърва някой, не знам тези момчета как не са измислили нещо уникално при положение, че те могат да правят почти всичко с му сървърите.

Замислете се! ! !


П.С - Малко се отклоних от темата ама нищо, то за хубаво :p
 
Аз какво исках да разбера какво стана :D и все пак сложих мобио..
От 1 смс 2.40 зимаш 78 стотинки (dull)
80 стотинки земаш
 
Мобио преди 1 година бяха супер просто. Нямаше грешка при плащания при СМС-си и при 20 лв можеше да си вземаш парите. Апък сега с тея 50 лв. Много голям ташак. Мисля да се отказвам само заради тея 50 лв щото не всеки 2-ри има сървър с по 200 онлайн и всеки ден да прави по 100-200 лв от смс-си.

Незнам но преди найстина не става дума за 20-те лева че сега ги дигнаха на 50 но преди беше по добре по-малко удръжки имаше и бяха по-бързи в преводите... сега аз заявявам превод в

Заявен - Изпратен
2010-03-31 15:38:28 - 2010-04-09 10:22:17

10 дни реакция а преди 1 максимум 2 дена а някой път и в същия ден когато го задам го получавам...

точно за това се отказах от тях, а и много зеха да удържат... данаците от операторите им са по големи от на другите фирми....

А иначе относно support ми харесват как са :)
 
Last edited:
Туй се беше ще съм с фортумо :- )
Като мобио се правят на важни ще трябва да пълна гушата на тез :- )