Какви сървъри харесвате ?

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
Любопитен съм какви сървъри харесвате
Easy,Hard/Коя версия... Мен лично Hard най ми харесват но играчите са малко...
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Мен лично ми харесват сървъри, които са добре защитени, така че да се държат дълго време, админите / GM-тата да са любезни и същевременно строги! Да отговарят за потребителите. Да са сериозни хора, които си разбират от работата.
Сървърът трябва да е оригинален, да има нещо, което го няма в другите сървъри и да се реска през 3 месеца, с разл смяна на exp: ту max, ту по-hard! ;]
 

dmx_vladi

Active Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
199
Reaction score
56
Мен лично ми харесват сървъри, които са добре защитени, така че да се държат дълго време, админите / GM-тата да са любезни и същевременно строги! Да отговарят за потребителите. Да са сериозни хора, които си разбират от работата.
Сървърът трябва да е оригинален, да има нещо, което го няма в другите сървъри и да се реска през 3 месеца, с разл смяна на exp: ту max, ту по-hard! ;]
и аз така мисля Real :)
 

Bupyc™

New Member
Joined
Jul 10, 2008
Messages
504
Reaction score
327
Hard НЕ играя , само лесни , скоро пробвах Rozabg на 80х направих 7 реса умрях от тъпотия и мъка и излезнах ;)
 

plamka

New Member
Joined
Jun 27, 2008
Messages
30
Reaction score
0
Аз пък разцъквам средни сървъри :D ... смисал експи: 300-600 , левъл за рес:300-350. А и трябва да има готини спаунове и то доста, като в optinet ;)
 

--BoMBa--

New Member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
327
Reaction score
52
Only hard server fules
normal not so
fun server(max exp full drop box+1-+5 in shops)=lamers
аз харесвам сървари от 50-350 Еxp Макс рес около 70 ресет левел 350-400 на класическа версия ;]

:) САМО ТАКА :)
 
Last edited:

DoKToPa

Active Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
368
Reaction score
46
аз харесвам сървари от 50-350 Еxp Макс рес около 70 ресет левел 350-400 на класическа версия ;]
 

Putence

New Member
Joined
Oct 23, 2008
Messages
209
Reaction score
44
Предпочитам fun сървъри, въпреки че доста хора не ги харесват :}
 

Buk7op

New Member
Joined
Oct 23, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Мен лично ми харесват сървъри, които са добре защитени, така че да се държат дълго време, админите / gm-тата да са любезни и същевременно строги! Да отговарят за потребителите. Да са сериозни хора, които си разбират от работата.
Сървърът трябва да е оригинален, да има нещо, което го няма в другите сървъри и да се реска през 3 месеца, с разл смяна на exp: ту max, ту по-hard! ;]

мисля че реал е прав и на мене ми харесват такива сер предимно на по стари вер. като 97д по новите като сезон 4 нз що но неме радват ::p:
за ехпа мисля че от 70 до 150 е нормално за един добър сървър...реал сорка че те повтарям но мисля че твойто мнение е най-близко до идиялен хард сър ::):
 

NeoGame

New Member
Joined
Aug 15, 2008
Messages
655
Reaction score
58
за мене нема значение, аз не правя разлика между hard и easy
 

Protect

Active Member
Joined
May 30, 2008
Messages
989
Reaction score
150
АЗ СЕ НАУЧИХ НА ХАРД СЪРВЪР ДА ИГРАЯ И ЗА ТОВА... СИ МИ ОСТАВЯ ЛЮБИМ ХАРД-А САМО ЧЕ СЕА С ШИБЪНИТЕ СЪРВЪРИ НЕ МИ ОСТАВА ВРЕМЕ ДА ИГРАЯ :(((
 

FeliXcat

Active Member
Joined
Aug 18, 2008
Messages
947
Reaction score
218
Аз пък се научих на сървър със 1000 exp... играех много със max exp но ако имам достатъчно време бих играл хард сървър ;]
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Мен лично ми харесват сървъри, които са добре защитени, така че да се държат дълго време, админите / GM-тата да са любезни и същевременно строги! Да отговарят за потребителите. Да са сериозни хора, които си разбират от работата.
Сървърът трябва да е оригинален, да има нещо, което го няма в другите сървъри и да се реска през 3 месеца, с разл смяна на exp: ту max, ту по-hard! ;]

Напълно подкрепям мнението не РеаЛ. Също така искам да добавя и нещо което си е мое мнение. Според мене ТРУДНИТЕ сървъри нямат бъдеще. Най-много са играни сървърите с НОРМАЛНИ или с ВИСОКИ (става дума за лесните сървъри) статистики. Това ТРУДЕН сървър (под което се разбира нещо подобно на старата Матрица - exp: 5-10x/drop: 30-35%) е нещо което няма да намери повече от 5 онлайн. За мене специално всичко което с над 50 exp е НОРМАЛЕН сървър, а всичко което е над 1000 exp е ЛЕСЕН. Естествено това не зависи само и от статистиките на сървъра. Един сървър не се определя само по това колко експ има и колко дроп, а и по това какъв е екипа на сървъра (админи и гм-та). Ако в един сървър админите и гм-тата са пълните загубеняци и идиоти, естествено, че в този сървър няма да има хора. Бил съм Админ/ГМ на много места в лесни, нормални и трудни сървъри и от опит мога да кажа, че трудните сървъри нямат бъдеще. Едно 80% от играчите на тази игра сега искат само едно:
  • Да станат макс.
  • Да имат колкото се може по-добри предмети (което за повечето от тях означава предмети с максимални опции).
  • Да могат да бият всичко живо.
  • Да имат много рестарти.
  • Всяко едно от другите изброни неща да стане изключително бързо!
По-горе изброените неща са такива каквито не могат да бъдат постигнати в един труден сървър. Аз лично играя лесни сървъри, не заради друго ами защото няма времето да играя трудни, а и колкото да съм добър в тази игра (не искам да се фукам) просто винаги ще се намери някой ненормалник който да играе много повече от мене и да ме мине като едното нищо. Това е главната причина поради която аз н играя ТРУДНИ сървъри. Това е мойто мнение ;)
 

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
Нещо май не бачка а ?
4та реклама нема ли сложиш да те надупчим още, хасковецо ^^^
И тоя Чикагски сървър кво ни го рекламираш, те големите разбирачи...
 
Last edited:

--BoMBa--

New Member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
327
Reaction score
52
Аз пък се научих на сървър със 1000 exp... играех много със max exp но ако имам достатъчно време бих играл хард сървър ;]
АЗ ПАК СЕ НАУЧИХ В Arhon(ако си чувал)Escom ПАРВИЯ ПОСЛЕ
ИГРАХ В ЕДИН EASY АМА ЗА 5 ДЕНА FULL STATS,FULL SET И МИ СТАНА ТАПО И ОТТОГАВА САМО HARD
 

RhysFox

New Member
Joined
Jun 30, 2008
Messages
918
Reaction score
299
Никога не е имало по хубави сървъри да се научиш от "Матрицата" или "Глобалния". Там е най-трудно и там ще се научиш да играеш така както никъде другаде. Ако хората който си мислят, че са големите играчи защото са си направили герой на макс статс в някой лесен сървър (с 99999999х експ) просто не трябва да стъпват в труден (1-10х експ). Те ако играят такъв сървър няма да доживеят да си видят героя над 50-то ниво, като даже предполагам, че и това им е много. Аз лично познавам човек който като го заведох в "Матрицата" каза:
Абе моля ти се, как ще ти играя това. Не го ли виждаш, че тука изобщо не може да се дигне ниво ! Ела при мене в тоя сървър дето аз играя, със 999х експ. Там ще се научиш да играеш.
Като човек който играе тази игра от почти както е излязла съветвам всички начинаещи като почват да играят да си направят герой в труден сървър ;)
 

--BoMBa--

New Member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
327
Reaction score
52
:yes: ето човека ви каза истината