Какви компютърни езици знаете

Много малко HTML и Notepad

Ей това ме удари в земята. (rofl) Поне има и забавни хора в този форум. (chuckle) По темата : никакви.
 
PHP/HTML/CSS/JavaScript/AJAX -Достатачно за да напиша перфектен уеб сайт :)
 
  • Like
Reactions: PROTECTOR
За сега съм на Notеpad, но напредвам.
 
Обясни ни, на нас невежите, какво е CSS, ако не е език?

За CSS не съм сигурен, но HTML не се води език! Питай госпожата ти по информатика ако не вярваш. ;)

знам малко notepad++ и netbeans :)

Така като те гледам и Microsoft Office май го владееш...? :D
 
За CSS не съм сигурен, но HTML не се води език! Питай госпожата ти по информатика ако не вярваш. ;)



Така като те гледам и Microsoft Office май го владееш...? :D

Владея го и него малко. :)

А колкото до това, че HTML не се води език, не съм съгласен. Защо да не се води език, защото се учи за няколко часа ли, ако не е език тогава какво е - кодове за писане на таблици и т.н. ли? Даже в заглавието си показва какво е HTML (HYPER TEXT MARKUP LANGUAGE), а колкото до госпожата ти по информатика, не знам как стоят нещата при вас, но тук госпожата знае по-малко от мен. Ходила е на курс да бъде обучавана по HTML, CSS и т.н. няколко месеца и знае само основите, не знам даже и да я питам дали изобщо ще съобрази какво я питам :D
 
за жалост знам само HTML,C++ :( и то не перфект. а само оснoвни !!!
 
Владея го и него малко. :)

А колкото до това, че HTML не се води език, не съм съгласен. Защо да не се води език, защото се учи за няколко часа ли, ако не е език тогава какво е - кодове за писане на таблици и т.н. ли? Даже в заглавието си показва какво е HTML (HYPER TEXT MARKUP LANGUAGE), а колкото до госпожата ти по информатика, не знам как стоят нещата при вас, но тук госпожата знае по-малко от мен. Ходила е на курс да бъде обучавана по HTML, CSS и т.н. няколко месеца и знае само основите, не знам даже и да я питам дали изобщо ще съобрази какво я питам :D


Имах в предвид, че не се води програмен език какъвто е php.
 
Имах в предвид, че не се води програмен език какъвто е php.

В тоя спор lisichko е прав. :) Прочетете това момче какво е написало. /Не казвам дали е 100% вярно, но е доста правдоподобно./
 
Кажи на госпожата ти да се върне в училище да се научи повече защото HTML CSS PHP MySql mssql HTLM5 .NET C C++ C# и още няма да ти ги изброявам всичките
 
Пита се кои езици владеем,не на кои имената знаем. :)

Виждам за какво е темата и сам писал точно по изискванията.
 
HTML до някъде и съвсем малко PHP.



А C++ ?

не знае Ц++

@всички, мефо и аз преподаваме уроци по PHP в дискотеките (такса: 2 входа + бутилка и настроение да се правим криви). Офертата е валидна цяла 2011 че 2012 ще умрем.