За или Против НАРКОТИЦИТЕ

какво ще кажете за клиповете които съм постнал? отврат
 
Който е за наркотиците нека си се трови колкото си иска. До нищо добро няма да ви доведат.
 
Против... пушил съм цигари(лапешка работа) колкото да се кефя не ми харесват.. :)
само АлКоХоЛиЗъЪЪм Пичове забравете за другите наркотици само На бири коли и водки :)
 
абе дико пушил си цигари (лапешка работа) аре ся да не се обиждаме повече от 65% от населението пушат цигари и на тях ли ще им кажеш лапета :think:
 
Твардо Не !!! Неподкрепям такива работи . . .
 
Morted явно си фен на Криско ако дойдеш в Габрово мога да те запозная с него :handshake::chuckle:
 
morted явно си фен на Криско ако дойдеш в Габрово мога да те запозная с него :handshake::chuckle:

нечи съм му фен просто се кефя на някой негови песни :)
 
Според мен Наркотичните вещества са Вредни и съм против тях !!!
 
Според мен Наркотичните вещества са Вредни и съм против тях !!!

Те всички знаят,че са вредни но не им пука искат си правят кефа ;) ^^^
 
Aз съм за коза :) другото сичко съм твърдо против
 
Аз съм против тез боклуци.....
 
Незнам за вас но ас с1м за козеца др не с1м опотребявал прая си кефа 3 4 4аса ако е баш тупалк 6 7 и толкос ;) не с1м мислил да опотребявам друго нема и да опотребявам :p
 
Незнам за вас но ас с1м за козеца др. не с1м опотребявал праВя си кефа 3 4 4аса ако е баш тупалк 6 7 и толкос ;) не с1м мислил да опотребявам друго нема и да опотребявам :p


пиц неможе да сложим може да сложим pic (rofl)
българскиа ти куца (rofl)


Като гледам на теб цялата граматика ти куца ... тръгнал в чуждото канче да гледа ...
 
Last edited:
Братле за Опотребявам си прав,обаче за нема не съм защото в някой райони имат диалекти ;)
 
и по-точно в северозападната част на България
 
Не съм добре с географията така,че зарежи ;) Спирам спама :p