За или Против НАРКОТИЦИТЕ

За тревата, против сякакъв друг наркотик...
Ненавиждам останалата дрога ^^
Тревата действа различно почти на всеки (пък и зависи каква е и от къде е...), може да ти повдигне настроението, да те концентрира яко и мозъка ти да не спира да мисли, може дори и след нея да те накара да изядеш всякаква храна около теб, дори и такава, каквато попринцип мразиш ^^
Лично при мен -> концентрация яка + след това съм ааадски гладен и хапвам каквото ми падне...

Естествено, не бива да се прекалява.. Примерно по 1 път месечно (макс 2 пъти), а под 1 път имам предвид 1 свивка - 7 см (за предпочитане с компания) :}

Много вярно!На мен ми действа така че почвам да говора сякви глупости и яко се прая на шут..За това и не изпоилзвам 2 пъти съм пробвал и вече не пуша...Тъй че съм за/против и до някаде съм за и до някаде съм прътив
 
Против
1 път съм пробвал трева и 1 път амфека и нямам желание да пробвам друг път...
 
Против с алкохола пак мога да си правя кефа ;)
 
Брей какъв тъп народ сме. Няма как да съм "За" за подобна простотия.
 
Против с алкохола пак мога да си правя кефа ;)

Алкохола също се води наркотик между другото :d
 
Аз съм пробвал само трева и амфетки :tmi:
друго по скоро няма да пробвам
 
Аз съм пробвал само трева и амфетки :tmi:
друго по скоро няма да пробвам

и аз така :) бтв ей го цялото име на амфетата " Алфа-Метил-Фенил-ЕТил-АМИН " :d
 
Last edited:
ами когато се сабереш с компания и като дръпнете по един масак и става весело не че се нуждаете от това но всеки с мнението си.. иначе аз сам протиф кока,херо и т.н но за масака специално сам "За" ;)

ХаХаХаХХа и какво ще ми кажеш ,че въображението е по-добре отколкото да си говорите всичко без капка лъжа ? О , боже ! Ами вие както се я подхванали и на 20 год. ще сте така и като си имате сериозна приятелка ще и се плюнчиш пред лицето....
 
Аз съм за. Живеем в свободна държава, всеки има право на мнение и аз го изказвам...
 
Дрога, категорично НЕ!
Алкохол твърдо Да
Цигари и да и не ... Това са моите мнения... :)
 
ХаХаХаХХа и какво ще ми кажеш ,че въображението е по-добре отколкото да си говорите всичко без капка лъжа ? О , боже ! Ами вие както се я подхванали и на 20 год. ще сте така и като си имате сериозна приятелка ще и се плюнчиш пред лицето....

ти си толкова зле че няма нужда да коментирам сигорен сам че дори не си разбрал какво исзкам да кажа с този пост........

No Comment!
 
Против!
Ако имах власт бих избил сички тапаци,смешници (дето не струват в конкретния смисал),химиците,австронафтите,политиците (които не струват) общо взето сичко е за трепане в тоя свят...
 
Хъхъхъъъъъъ.. Значи ся за мене масурата не е дрога, въобще зако я вкарвате в тея филми.. Иначе коза мноо ясно, че за него съм ЗА даже да го легализират крайно време е вече, но за другите наркотици съм против! Пробвал съм и някой други неща и не ми харесва, затова според мене пушете яко коз и да не ви пука :yes: :;):
 
  • Like
Reactions: DarkWeed and ReaL
коза не престрастява а зарибява ;)