Дискотеки в София

шшшшшшшшшшшш ало към 10-ти си идвам и няма да е зле се саберем някаде из София, с Мефисто имаме планове да обикаляме страната тва лято такаче ако има навити скайп: hyon_bg :)

@иво, щи чупа главата пишеш у скайп и бягаш
 
Last edited:
шшшшшшшшшшшш ало към 10-ти си идвам и няма да е зле се саберем някаде из София, с Мефисто имаме планове да обикаляме страната тва лято такаче ако има навити скайп: hyon_bg :)

@иво, щи чупа главата пишеш у скайп и бягаш

и аз искам да обиколя страната :d
 
Xaxahxah ne prosto gi znam tup li si ? Verno ima ogranicheni hora tuka qko tfa 4e vie ne hodite na disco taka e de ... Pro6tavam vi :p :*
Я кажи какво знаеш за Comics във Варна?
Хубаво ще е без да ползваш информация от интернет а да кажеш каквото знаеш (nod)
 
Джамби като си тъй отворен кажи ми най-известните дискотеки във В.Т. Ай да те видим..

organza,bally,Jack :p ( аз съм абонат в bally :D )
 
M az ne sam hodil v Comiks prosto gi znam gledam klip4eta 4uval sam za neq , v perfekten sam gledal snimki i mi izglejda dobro :)
 
killare ето ти няколко Orient 33 , Plazza,Bacardi, Tantra,Дай-Дай, Royal Club всичките който ти казах са много близко една до друга и то в студентски град,макар че сега е малко празничко там...Но няма да съжаляваш ако отидеш.
 
Я кажете някоя дискотека в София, че сега на 5 заминавам за 10 дена :) и искам да обиколя малко (devil)

Дайте ми адрес и малко описание за нея, аз знам само AVENUE, Jim Beam и още една :) (sun)

Отиваш на дискотеките в студентски иии там са 70% една до друга

иначе ето:
Диско.БГ - Диско.БГ | Клубове и Дискотеки в България | Клубове и Дискотеки в София | Парти Снимки България | DJ’s | Disco.BG
 
Спокойно на 18 съм :) и да Sin City и Viper Room ги знаех, но исках да знам и още :)
Ако не вярваш си е твой проблем, ама ми е интересно как имам книжка ако съм 7 - 8 клас :) |-(

Защо не писа в скайп :mad: можеше се видиме... ех ама, че си един ...