Дискотеки в София

варянта е:

гугъл> дискотеки във Варна
 
Xaxahxah ne prosto gi znam tup li si ? Verno ima ogranicheni hora tuka qko tfa 4e vie ne hodite na disco taka e de ... Pro6tavam vi :p :*
 
мда мен още не ме пускат даже хахаххахахах :ДД
 
Джамби като си тъй отворен кажи ми най-известните дискотеки във В.Т. Ай да те видим..
 
Ne sam otvoren i ddz ne znam v cqla Bulgaria , znam izvestnite v po golemite gradove ma mislq 4e Organza be6e v V.T. no nz :)
 
Ти треа идеш в България търси талант :Д
 
Ти треа идеш в България търси талант :Д

едвали това че знае дискотеките него прави талант .... палете по един "дръгел" и обикаляйте по-големите градове да си праите шоу-то когато можете ( освен ако не сте някой ангажиран разбирач или работохолик ако това бeше думата :D: ) .... + тва гаранция все някой приятел като ходи на ляво на дясно споделя в коя дискотека е бил и така събираш информация .... гледаш снимки у а е такиа работи ..... иначе предполагам и GOOGLE върши работа.

нищо лично ALL :)
 
аз се базиках бе хаха :D: (chesan)
 
Pff nz toi ako be6e 17 - 18 mislq 4e 6te6e da gi znae diskotekite i bez da e ot SOFIA :x

Спокойно на 18 съм :) и да Sin City и Viper Room ги знаех, но исках да знам и още :)
Ако не вярваш си е твой проблем, ама ми е интересно как имам книжка ако съм 7 - 8 клас :) |-(
 
Само да поясня, че Big Apple е част от Sin City, а не е отделен клуб.
Препоръчвам ти следните клубове:

1. За чалга: Син сити, Биад. Надявам се, че си добре с парите, защото в тези два клуба ще те ошушкат здраво. Ако искаш нещо по-скромно ти препоръчвам Гранд Де Лукс. И 3-те дискотеки са в центъра и не е нужно да се буташ в ужасния студентски град.

2. За хаус: Yalta, Chervilo, Escape. По такива не ходя, за това не мога да ти кажа нищо за тях, освен, че са най-добрите и луксозни заведения в София за този стил музика.

Приятно!
 
  • Like
Reactions: killar4eto
Само да поясня, че Big Apple е част от Sin City, а не е отделен клуб.
Препоръчвам ти следните клубове:

1. За чалга: Син сити, Биад. Надявам се, че си добре с парите, защото в тези два клуба ще те ошушкат здраво. Ако искаш нещо по-скромно ти препоръчвам Гранд Де Лукс. И 3-те дискотеки са в центъра и не е нужно да се буташ в ужасния студентски град.

2. За хаус: Yalta, Chervilo, Escape. По такива не ходя, за това не мога да ти кажа нищо за тях, освен, че са най-добрите и луксозни заведения в София за този стил музика.

Приятно!

Мерси много, а за парите не се притеснявам :) всичко имам :p