IceCube Концерт - София 13.04.09

ReaL

New Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,244
Reaction score
656
icecube.jpg


Концерт:
Призовавам сериозните пичове, колеги, познати и непознати от форума да се организираме и да се явим на концерта на известния рапър - ветеран Ice Cube на 13 април (понеделник) 2009 година в зала Универсиада (София)!

Билети:
Билети можем да си закупим от билетния център на НДК (София) или online от http://ticketpro.bg !

Относно Ice Cube:
Ice Cube е ветеран в хип хопа с над 20-годишна кариера. Той бе член на легендарната група N.W.A. наред с Easy E, Dr.Dre, MC Ren и The DOC. Соловата му кариера бе не по-малко успешна, а Cube радва почитателите си и на големия екран.
Пълна Биография -> ТУК

Мое мнение:
Аз лично не съм много голям почитател на Ice Cube, но изпълнителят има много яки парчета, чрез които изразява протест. Няма почитател на черната музика, който да не е чувал за него. Повечкото му лирики носят голям смисъл, за разлика от други MC горили ^^
Надявам се да се видим на явлението! :}

Gangsta Rap Made Me Do It [Official Video]:
Ice Cube - Gangsta Rap Made Me Do It -> Заслушайте се, вникнете в текста! :}

ice-cube-02.jpg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: LilPubzy
Fast драснете тук кой ще ходи...
Оказа се, че ще съм сам ::(:
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
Предпочитам за 50 лева да отида на 10 мача отколкото на 1 концерт ;) ReaL не се отчайвай толкова :D може да видиш някой познат на концерта :)
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
Може би феновете ^^
Не сте запознати много с Ice Cube :}
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
Аз не съм но чух че един от моя клас ще ходи довечера ;)

btw: мамка му сега освен "Над Закона" май ме зарибихте и по Ice Cube :D
 
Last edited:
  • Like
Reactions: LilPubzy
Тоя има нещо зло в раката си хахахаха.
Долната снимка.
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
Видя се че няма да ходят много хора от форума, ама хайде да идем на дискотека някоя вечер? Ако трябва че направя тема в форума, кой кога е свободен и дали иска да дойде.
 
  • Like
Reactions: LilPubzy
Бравоооо! R-E-S-P-E-C-T към Ice Cube!
Най-злобното концертче на което някога съм бил, просто ви казвам, че много изпуснахте!
Не говоря само за тревата, която си беше чистак, ами и негрите (от публиката) дошли специално от NY ; WestSide Intercity LA, които се държаха много пекано с нас, направо не повярвах! Уредиха ни с всичко възможно, за да може кефа ни да е на мах! 2та етажа бяха претрупани от народ!
Заедно с новия албум, представен днес за 1 път в света, и то 1во в България, тук в София, бяха дошли пичовете от самата група NWA, целият оригинал, с изключение само на DrDre, който уж бил зает ^^
Ice не изпя само неговите яки парчета с мега бас, който кара сърцето ти да dance-и в гръдния кош, ами представи още, не забравените световни класически парчета на Terror Squad (Fat Joe) - Lean Back ; DrDre - Natural Born Killaz и компилация с KoRn - Fuck Dying!!!
Самият Ice Cube беше изумен от начина по който българската публика се държа тази вечер! Самият той каза, че задължително до година ще се върне да представи НОВИ ПАРЧЕТА отново 1st time in BG ;] Пичът коленичеше на сцената пред нас и повтаряше "Oh SHIT , Oh Shit!", изумен от факта че от 1вия път се вкарахме в такт с всички негови парчета, крещяхме като обезумени и накрая ни накара да се заклем в West Side, като ни накара да повторим някаква клетва, подобна на "In the name of West Side United States, I take a word that i always be ridin' west style, whereever I am!"... и мн други щури купонясващини, които за съжаление изпуснах, за да попуша малко на спокойствие в горичката пред Универсиада с черните пичове от чужбина ;]
Надявам се до година, този път всички да се навием да ходим!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: LilPubzy
кои луд ще даде 50 лв за билет хахаха
Тъп чалгар,ти замисляш ли се за кои става въпрос не става вапрос за цялата измет от паинер кадето билета е 2 лева.

@Overlucked ти явно си същия заблуденяк,кви мачове кви 5 лева ice cube е много по велик от някоя мърша българска където тарчи по тревата след някво кръгло нещо за да я ритне.
 
  • Like
Reactions: DarkMaster