[Help] Дайте програма да защитя сървъра от Dupe

Code:
if exists (!@#$%^ * from dbo.sysobjects where id = object_id(N'[dbo].[trg_CheckSameID]') and OBJECTPROPERTY(id, N'IsTrigger') = 1)
drop trigger [dbo].[trg_CheckSameID]
GO

if exists (!@#$%^ * from dbo.sysobjects where id = object_id(N'[dbo].[AllItemsLog]') and OBJECTPROPERTY(id, N'IsUserTable') = 1)
drop table [dbo].[AllItemsLog]
GO

if exists (!@#$%^ * from dbo.sysobjects where id = object_id(N'[dbo].[CopyLog]') and OBJECTPROPERTY(id, N'IsUserTable') = 1)
drop table [dbo].[CopyLog]
GO

CREATE TABLE [dbo].[AllItemsLog] (
[items_id] [int] IDENTITY (1, 1) NOT NULL ,
[items_type] [binary] (1) NOT NULL ,
[items_serial] [binary] (4) NOT NULL ,
[items_acid] [varchar] (10) COLLATE Chinese_PRC_CI_AS NOT NULL
) ON [PRIMARY]
GO

CREATE TABLE [dbo].[CopyLog] (
[copy_id] [int] IDENTITY (1, 1) NOT NULL ,
[copy_acid] [varchar] (10) COLLATE Chinese_PRC_CI_AS NOT NULL ,
[copy_whdata] [binary] (1200) NOT NULL ,
[copy_date] [datetime] NOT NULL
) ON [PRIMARY]
GO

ALTER TABLE [dbo].[AllItemsLog] ADD
CONSTRAINT [DF_CT_ITEM_item] DEFAULT (0) FOR [items_type],
CONSTRAINT [DF_CT_ITEM_itemid] DEFAULT (0) FOR [items_serial],
CONSTRAINT [DF_CT_ITEM_itemrole] DEFAULT ('\') FOR [items_acid]
GO

CREATE INDEX [IX_CT_ITEM] ON [dbo].[AllItemsLog]([items_type], [items_serial]) ON [PRIMARY]
GO

ALTER TABLE [dbo].[CopyLog] ADD
CONSTRAINT [DF_CopyLog_copy_date] DEFAULT (getdate()) FOR [copy_date]
GO


SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
SET ANSI_NULLS ON
GO

CREATE TRIGGER [dbo].[trg_CheckSameID] ON [dbo].[character]
FOR UPDATE
AS
BEGIN
IF UPDATE(inventory)
BEGIN
SET NOCOUNT ON
DECLARE
@wh_acid varchar(10),
@wh_data binary(1200),
@wh_type binary(1),
@wh_serial binary(4),

@cr_user varchar(10),
@cr_acid varchar(10),
@cr_data binary(760),
@cr_type binary(1),
@cr_serial binary(4),

@al_acid varchar(10),
@j int,
@k int,
@find bit

!@#$%^ @cr_acid=i.accountid,
@cr_data=i.inventory
FROM inserted i

SET @j=0
SET @find=0

WHILE @j<76 AND @cr_data IS NOT NULL
BEGIN
SET @cr_type=SUBSTRING(@cr_data,@j*10+1,1)
SET @cr_serial=SUBSTRING(@cr_data,@j*10+4,4)
IF @cr_type<>0xFF AND @cr_serial<>0x00000000
BEGIN
!@#$%^ @al_acid=items_acid FROM allitemslog WHERE items_type=@cr_type AND items_serial=@cr_serial


IF @al_acid IS NULL
INSERT INTO allitemslog (items_type,items_serial,items_acid) VALUES (@cr_type,@cr_serial,@cr_acid)
ELSE
BEGIN
UPDATE allitemslog SET items_acid=@cr_acid WHERE items_type=@cr_type AND items_serial=@cr_serial


!@#$%^ @wh_data=items FROM warehouse WHERE accountid=@al_acid

SET @k=0
WHILE @k<120 AND @wh_data IS NOT NULL
BEGIN
SET @wh_type=SUBSTRING(@wh_data,@k*10+1,1)
SET @wh_serial=SUBSTRING(@wh_data,@k*10+4,4)
IF @wh_type=@cr_type AND @wh_serial=@cr_serial
SET @find=1
SET @k=@k+1
END
END
END
SET @j=@j+1
END
IF @find=1
BEGIN
INSERT INTO copylog (copy_whdata,copy_acid,copy_date) VALUES (@wh_data,@al_acid,getdate())
-- this is wer u can add more punishment like ban or lock characters
UPDATE warehouse SET pw=5555,items=null WHERE accountid=@al_acid
END
SET NOCOUNT OFF
END
END


GO
SET QUOTED_IDENTIFIER OFF
GO
SET ANSI_NULLS ON
GO
 
А това как процедира, след като е дупил предмета веднага ли ще се махне или след като Switch-не и ако спра сървъра и го пусна, няма да има нужда пак да го вкарвам в Query-то, веднъж се вкарва и си стои ? - И ако после искам да го махна, как точно ?
И благодаря за помоща.
 
Last edited:
Явно не следи темата, вече някой може ли да му погледне кода и да каже как процедира това, след суич ли ще се премахнат итемите, 1 път на час ли ще има проверка какво точно става, защото ако не е ефективно да търся друго решение..
 
за Query Analyzera е веднага щом dupe ги засича и им се случва случка.
 
  • Like
Reactions: Heil-Hitler
то пълно във нета от програми и скриптове то момчето тема ми прави..
 
за Query Analyzera е веднага щом dupe ги засича и им се случва случка.

Демек няма да изтрие само дупените предмети ами ще ги и банне, под случка това разбирам ?
 
Ето тази програма ще ти помогне без да пускаш теми!Click
 
Ето тази програма ще ти помогне без да пускаш теми!Click

Според мене, тази е по добра от твоята.. даже далеч по добра.. и пак е в GoogleVsz

Абе хора, айде писах темата както хората, обясних какво точно искам по елементарен начин, дадох линк дайте едно просто обяснение...
Ползвай този скрипт, при дупене ще направи това и това, благодаря ви много и айде чао, кви са тея ламерщини и детски изпълнения... разбирам, да имах език нещо да псувам да правя мизерии по форума, не и пак ми пишат такива келеши като тоя то явно няма оправия.. айде заеби слагам го в сървъра без да знам кво прави и това е.. да вземе да ми избанне половианта хора, после да се чудя как да го оправям..
 
Last edited:
Демек няма да изтрие само дупените предмети ами ще ги и банне, под случка това разбирам ?

Мисля, че търка сандъка и го заключва.
 
  • Like
Reactions: Holder
Използвай dupefinder ! Като не искаш скрипт
 
Ето тази програма ще ти помогне без да пускаш теми!Click

Използвай dupefinder ! Като не искаш скрипт

Абе ти ОМГ, ама ти въобще направо абе ти прочете ли темата ми кажи бе за бога, прочете ли ? - Искам скрипт или програма и да ми се каже какво ще направи ако засече дупене, толкова ли е сложно бе боже господи, къде казах не искам скрипт а съм искал програма къде ти четеш ли бе, ей заеби че сам правил тема направо, дадох "Thanks" за самия скрипт са ще се пробвам да подкарам тука една машина ще си инсталирам SQL ще си загубя 5 часа от времето да и свързвам кабели и глупости, и ще си тествам благодаря много за нищо. А за тъпите СПАМЕРИ, ходете в GOOGLE е оня келеш горе е дал линк и напишете "Форум - Значение" за да разберете какво, се прави във един ФОРУМ. Благодаря за нищо.
 
Last edited:
Според мене, тази е по добра от твоята.. даже далеч по добра.. и пак е в GoogleVsz

Абе хора, айде писах темата както хората, обясних какво точно искам по елементарен начин, дадох линк дайте едно просто обяснение...
Ползвай този скрипт, при дупене ще направи това и това, благодаря ви много и айде чао, кви са тея ламерщини и детски изпълнения... разбирам, да имах език нещо да псувам да правя мизерии по форума, не и пак ми пишат такива келеши като тоя то явно няма оправия.. айде заеби слагам го в сървъра без да знам кво прави и това е.. да вземе да ми избанне половианта хора, после да се чудя как да го оправям..

Аве Путка майна има си търсачка, и гоогле, но в форума има скрипт за това което търсиш! помъчи се малко стига чака само на готово, и недей ми показва те средни пръстове да не те пречукам.
 
След като пиша, значи съм ТЪРСИЛ БЕ да беше дал линк като си толкова голям мозак и не ме заплашвай, че ще ти навра носа в бъбреците келеме скапано !
 
След като пиша, значи съм ТЪРСИЛ БЕ да беше дал линк като си толкова голям мозак и не ме заплашвай, че ще ти навра носа в бъбреците келеме скапано !

леко с нервите, ще си докараш инфаркт така... Не те знам колко си търсил, като във форума има няколко теми с скриптове "anti-dupe", които примерно заключват ковчега на провинилия се... Никой не е длъжен да ти дава линк и се отнасяй с малко по-голямо уважение към съфорумниците си :)
 
Holder такива като теб заслужават да бъдат потупани малко да се научат а не шлевени от маминка и тате ! Живееш в твой свят изпълнен с всевъзможни глупости затова седни си на г**а и прегледай форума мисля,че тази тема е напълно излишна !
 
Абе човек, аз се държах добре, докато оня не започна да се държи зле с мен... Проверих темите в Release > all in one. Намерих 3 теми за Dupе. Искам в темата да има тази информация:
1. Как процедира, като играч дупи на секундата ли го засича и веднага ли премахва предмета?
2. Какво прави като го засече, заключва му сандъка, банва го ? - За колко време ? - Как да премахна скрипта как да махна баннат акаунт от този скрипт или заклучен сандък ?
3. Имам SFC Dupe Finder 2.0 - Той как работи ? - На 1 час прави проверка доколкото виждам, а през тоя 1 час докато оня е дупел предмета и предлага 2 ФО итема за 1 ФО итем и някой се съгласи и направят размяната, какво става дупе Финдера му маха предмета и той дефакто е загубил 1-вия си за да вземе 2 и сега финдера му ги маха тея 2 предмета така ли ? (Едит: Сега я пробвах, вчера казаха че някав е раздал на целия сървър дупени тя не намери нищо... явно не работи )

Никъде нищо не е обяснено. Питано е в темите не е отговаряно на много хора, реших вместо да сам поредния питал и не отговорили му да пусна тема, сега някой може ли да помогне, след като се обоснових под лупа ?

Единия в темата сложил скрипта пича, ни знае кво прави ни нищо после се оплаква, баннал му всички играчи в сървъра.. е сори ама ...

Ето този примерно ми харесва въпреки часта за лага - http://darksteam.net/releases/%5Brelease%5D-dupe-module-3533.html Какво прави, като намери Duper банва му акаунта за колко време, веднага ли премахва от DB-то ?
 
Last edited:
А аз мисля, че много се изпускате с нервите и като това се случи форума започва да заприлича на някаква дупка пълна с простаци. Може малко да се контролирате, хората са създали "Лично Съобщение" точно за да се лишът от такива проблеми ^^
 
Хм дава ми тая грешка след като екзекютна в MuOnline в QA-то.. На какво се дължи ?

Code:
Server: Msg 105, Level 15, State 1, Line 2
Unclosed quotation mark before the character string 'ASUS
UPDATE Character SET CtlCode=1 WHERE accountid=@al_acid
'.
Server: Msg 170, Level 15, State 1, Line 2
Line 2: Incorrect syntax near 'ASUS
UPDATE Character SET CtlCode=1 WHERE accountid=@al_acid
'.

(0 row(s) affected)


(0 row(s) affected)