Говорилня

намерил кой да го казва ...
Лол? Говоря за Вирус btw , а и с теб пък какво съм имал, че да ми кажеш така ?
 
HAXYAXHAYXHXYHAYHXYAXHAYXHAXYAXHAYXHAXYH
Днес в скайкабал пребих Force Shielder 8 реса със цял сет митрил, weapon, blade, epaulet. И не ми сваля кръв hahaha. 2 пъти я бих, каза ми " NOOOB!" и избяга ahahah аз 3 реса с осмиум сет. Ботушите ми нямат нищо, а каската ми е с Max MP steal per hit ahahhahahaah съсипах я. Първо дебъфовете, а тя тапачката не качила мана. Тя има 1к мана, дебъфа и маха 1400 xD и неможе да си праи магиите пъък и 13 левела и свялям за 13 секунди съсипах я!
 
Сега трябва да следя форума, че си играл с хак (xqx)
 
Скъсаха се да ми викат нууб! Ама се сцепих да ги бия по 5rr + . Само реват. 1 пич се скъса да ме псува: WTF?!? NO MANA!?! NOOB! HACKER! I REPORT U TO ADMIN!. Секи ми казва нууб, затова че знам как да ползвам предимствата на героя си.... за мен това е жалко.. Само "ForceTower" Единствения който ме би, без да се оплаква, да хленчи и да се крие в града. На честен дуел съм падал само от него! Много мразя като сваля някой на 1 хит кръв, и ми се скрие в града лелеее :D
 
В категорията 0-3-4 реса нямам конкуренция. Един пич 25 реса почти пловината му свалих.
 
В категорията 0-3-4 реса нямам конкуренция. Един пич 25 реса почти пловината му свалих.
сега вземи ми и кажи, че си скромен попринцип..
 
Лол? Говоря за Вирус btw , а и с теб пък какво съм имал, че да ми кажеш така ?

не няма да се занимавам с тебе нищо не си ми казал но Вирус ми е приятелче такаче не се прави на много интелигентен защото това което той е постигнал ти неможе да го постигнеш никога неискъм да те обиждам ама си е така :)
 
извинявай.. не че нещо ама какво е постигнал освен, че си е направил сървъра о` време..
 
  • Like
Reactions: horsy
не няма да се занимавам с тебе нищо не си ми казал но Вирус ми е приятелче такаче не се прави на много интелигентен защото това което той е постигнал ти неможе да го постигнеш никога неискъм да те обиждам ама си е така :)
Нека си постига за мен си остава лайно.... :) Извинявам се за грубите думи. И мисля, че не си ти човека, който трябва да ми каже нещо, а той ;]
 
абе аз да ти кажа че не говора за сървъра му а ма ти понеже си до такава ограничен че всичко свързваш с Му-то ... такаче имали смисъл да говорим кой е лайно и кой не
 
Някой може ли ми каже как си оправя играта.Като влеза в играта и чакам 5 сек и се спира..Сложих този новия пач.. ?? Mu BattleZone Easy
 
Аз незнам за други негови постижения .. като е такъв "господ" за тебе .. сподели и ние да знаем .. това че кара БМВ ли ? нека си кара .. да му се радва и да си "взима завоите настрани" както се беше изцепил .. това че притежаваш нещо не те прави повече Мъж..
 
Blacko чакам ! :D
Edit: Абе момчета вие друга работа освен да се карате нямате ли ? :)
 
ти от малък ли си прос или то вашата рода ви се получава по наследство лова бас че грам незнаеш за никой от тоя форум ама 100% съм сигърен обаче ти знае много устата....