Говорилня

:) По-сигурно от какво?
Връзката ти с SQL Server-a е една и съща, било то на твоят компютър или на хостинг.
Това с хостинг-а се прави за да се избегне натоварването на машината при отварянето на страницата и разбирасе примерно от FLOOD, но аз мога да ти видя IP-то което ти е в main.exe.

Но, щом имате желание ще направя урок довечера как да си сложите уеб сайта на хостинг.
 
Благодаря ти.
Също така ще те помоля ако разбираш от смс ранкинг да погледниш кода на DWBaHuO защото не ми се показват тези дето са изпратили смс-и.
 
Ще взема да направя друг, че да не каже, че пак съм му бил отграднал скрипта или пък сайта (chuckle)
 
Еми не ми показва тези който са пратили смс
Ако си забелязал във рара са различни кодовете от тези дето са във сайта.
 
Сега го тествах и си работи при мен (think)
 
Изтегли този рар.. дето е прикачен и го сложи във WebShop папката?
 
айде като съм ограничен ела да те огранича тебе много бързо кенефче малко много недей си отвара устата защото от нея само глупости излизат седи си увазе и трай по добре си гледай жалкия живот който наричаш живот и недей много да ми говориш какво да права ясно ли ти е бе грозен парцал

Стига само са кара с хората е готин !
 
дразна се от такава измет като тоя въобще неща да се занимавам с тоя царвул погледни го ква хлебарка е ...

колкото до СМС Скрипт за СМС отчитане ползвай този

SMS Script
PHP:
<?PHP
$item   = $_REQUEST["item"];
$fromnum  = $_REQUEST["fromnum"];
$extid   = $_REQUEST["extid"];

$mobio_remote_addr = "194.12.244.114";
$servID  = 1111;

$db_serv = '77.78.162.132';
$db_user = 'sa';
$db_pass = 'sql pass';
$db_name = 'MuOnline';
$credits_to_add = '500';

if($_SERVER['REMOTE_ADDR'] == $mobio_remote_addr) {

	$sms_reply = 'Greshka. Spazvaite to4no instrukciite';
	$conn = mssql_connect($db_serv, $db_user, $db_pass);
	if($conn) {
		mssql_select_db($db_name);
		$res = mssql_query("SELECT credits FROM MEMB_CREDITS WHERE memb___id='$item'");
		if(mssql_num_rows($res)>0) {
			mssql_query("UPDATE MEMB_CREDITS SET credits=credits+'$credits_to_add' WHERE memb___id='$item'");
		}else{
			mssql_query("INSERT INTO MEMB_CREDITS (memb___id, credits) VALUES('$item', '$credits_to_add')");
		}

		$sms = mssql_fetch_row(mssql_query("SELECT count(*) memb___id FROM sms_ranking WHERE memb___id='$item'"));
		if($sms[0] == 0) { mssql_query("INSERT INTO sms_ranking (memb___id, sms_count) VALUES('$item', '1')"); }
		else { mssql_query("UPDATE sms_ranking SET sms_count=sms_count+1 WHERE memb___id='$item'"); }
				
		$res = mssql_query("SELECT credits FROM MEMB_CREDITS WHERE memb___id='$item'");
		if(mssql_num_rows($res)>0) {
			$row = mssql_fetch_row($res);
			$sms_reply = "Vashite krediti sa uspeshno zakupeni. Imate {$row[0]} crediti.";
		}

	}
	file("http://mobio.bg/paynotify/pnsendsms.php?servID=$servID&tonum=$fromnum&extid=$extid&message=".urlencode($sms_reply));
}
?>


SMS Ranking

PHP:
<?
include ("config.php");

echo "
<table cellspacing='1' cellpadding='0' border='0' align='center' bgcolor='#000000'>
<tr>
<td align='center' bgcolor=\"#009900\" width='15'><b>#</td>
<td align='center' bgcolor=\"#009900\" width='80'><b>Account</td>
<td align='center' bgcolor=\"#009900\" width='60'><b>SMS</td>
</tr>";

$theq = mssql_query("Select TOP 100 memb___id,sms_count FROM sms_ranking order by sms_count desc");

for($i=0; $i<mssql_num_rows($theq);$i++) {

$vasko = mssql_fetch_array($theq);
$rank = $i+1;

echo "
<tr>
<td align='center' bgcolor=\"#009900\">$rank</td>
<td align='center' bgcolor=\"#009900\">$vasko[memb___id]</td>
<td align='center' bgcolor=\"#009900\">$vasko[sms_count]</td>
</tr>";
}
?>
</table>

Query SMS Script

Code:
if exists (select * from dbo.sysobjects where id = object_id(N'[sms_ranking]') and OBJECTPROPERTY(id, N'IsUserTable') = 1)
drop table [sms_ranking]
GO

CREATE TABLE [sms_ranking] (
	[memb___id] [char] (10) COLLATE Chinese_PRC_CI_AS NOT NULL ,
	[sms_count] [int] NOT NULL 
) ON [PRIMARY]
GO
 
KR373N - Мерси след малко ще го тествам дано да работи.
Защото тези дето са във момента във даркстеам единия тръгна но не аддва винаги кредити другия изобщо не тръгва xD
 
айде като съм ограничен ела да те огранича тебе много бързо кенефче малко много недей си отвара устата защото от нея само глупости излизат седи си увазе и трай по добре си гледай жалкия живот който наричаш живот и недей много да ми говориш какво да права ясно ли ти е бе грозен парцал
Цитирах теб ако не разбра... ( явно не знаеш кавичките за какво са ) И само да уточним аз пиша не говоря и ако имаш зор да ме "ограничиш" ела ти, аз не мисля да се разкарвам наляво надясно заради помак като теб. Парцал съм бил ^^. Майка ти по килима те събирала да те направи, плод на пиянска чекия си ти момче. Осъзнай се малко какво пишеш , стига си избивал комплекси във форумите. Имам правото да мисля, че Вирус е лайно и не можеш да ми промениш мнението. Не се мъчи.... ;]
 
KR373N - Мерси след малко ще го тествам дано да работи.
Защото тези дето са във момента във даркстеам единия тръгна но не аддва винаги кредити другия изобщо не тръгва xD

ами при мен си бачкаше на 6 пък незнам то тоя код го няма никъде май в даркстеам :) поне немисля че съм гo Releases
 
KR373N - Колега само да ти кажа скрипта върви перфектно направих само малко едитче и тръгна ...Благодаря ти много дано да аддва винаги кредити ..


Ще може ли да ми кажеш как да направя да показва от много държави като пращат смс-и ..
 
Цитирах теб ако не разбра... ( явно не знаеш кавичките за какво са ) И само да уточним аз пиша не говоря и ако имаш зор да ме "ограничиш" ела ти, аз не мисля да се разкарвам наляво надясно заради помак като теб. Парцал съм бил ^^. Майка ти по килима те събирала да те направи, плод на пиянска чекия си ти момче. Осъзнай се малко какво пишеш , стига си избивал комплекси във форумите. Имам правото да мисля, че Вирус е лайно и не можеш да ми промениш мнението. Не се мъчи.... ;]

сега ме слушай много внимателно парцаляк такък затварай си грозната уста щото ще дойда и просто нема ра разбереш как са те погребвали по добре не се занимавай с хора който първо не са ти в категория макарче за твойта категория трябва или да е детенце на 6 до 9 години защото на 10 години дете ще те смачка но то това не е важно за тези който четат но се пак мериси думите да не гризнеш нещо
 
Ще може ли да ми кажеш как да направя да показва от много държави като пращат смс-и .. защото във момента показва само от 2,40 смс от българия как да добавя още servid-ta..
 
KR373N - Колега само да ти кажа скрипта върви перфектно направих само малко едитче и тръгна ...Благодаря ти много дано да аддва винаги кредити ..


Ще може ли да ми кажеш как да направя да показва от много държави като пращат смс-и ..


просто слагаш тоя СМС скрипт за всички държави който ще ползваш и ще отчита за всички който са праща ли СМС :)
 
Просто правя още смслогове във началната страница и всички ще ги исписва?
 
Ще може ли да ми кажеш как да направя да показва от много държави като пращат смс-и .. защото във момента показва само от 2,40 смс от българия как да добавя още servid-ta..

прави се отделни файлове на тоя код го копирай в различни php файла примерно за българия от 4.80 се прави нов файл и слагаш тоя код вътре слагаш ИД-то и така :)