Говорилня

ти от малък ли си прос или то вашата рода ви се получава по наследство лова бас че грам незнаеш за никой от тоя форум ама 100% съм сигърен обаче ти знае много устата....
кооо викаЖ? Бохо .. Знам Дамиан, Флейм, Ароганта, Респект. нито 1 от тях не е дрисльо като тебе ^^
 
Last edited:
  • Like
Reactions: horsy
кооо викаЖ? Бохо .. Знам Дамиан, Флейм, Ароганта, Респект. нито 1 от тях не е дрисльо като тебе ^^

Is that me bro ? (sun)
Edit : Hamlet пиши у скайп :D
 
кооо викаЖ? Бохо .. Знам Дамиан, Флейм, Ароганта, Респект. нито 1 от тях не е дрисльо като тебе ^^

знаеш ли че си ми през оная работа ако не си го разбрал още такава измет като теб знам че ще работи в софия направо по добре да се махаме от българия че направо ... немам думи за теб от тези който си отбелязал че познаваш само 2 от тях на който им права евала ... и ги уважавам и да не се чудиш койса да не ти тормоза тъпата глава ще ти ги кажа Damian и Flame
 
Кажете някой добър C/C++ компилатор.
 
знаеш ли че си ми през оная работа ако не си го разбрал още такава измет като теб знам че ще работи в софия направо по добре да се махаме от българия че направо ... немам думи за теб от тези който си отбелязал че познаваш само 2 от тях на който им права евала ... и ги уважавам и да не се чудиш койса да не ти тормоза тъпата глава ще ти ги кажа Damian и Flame

Аз ще работя където искам не където ти знаеш.. ти от сега по добре да се махаш от България че заради такива като тебе сме в това положение .. щото същите "проси" хора ни управляват..
ПС. незнам чия глава е тъпа.. но знам че "койса" се пише с "и" и "кои";"са" са 2 отделни думи
 
Last edited:
Може ли да се качи сайта на MuOnline във платен хостинг?
 
Може ли да се качи сайта на MuOnline във платен хостинг?

Може. Незнам точно как , питай някой от съфорумците да ти обясни .
 
Аре е, никой ли не знае свестен C/C++ компилатор?
 
Може. Незнам точно как , питай някой от съфорумците да ти обясни .

То 60 % от хората във Даркстеам знаят как става това но никой не казва нищо...
 
Естествено, че може да се качи на хостинг.
 
абе аз да ти кажа че не говора за сървъра му а ма ти понеже си до такава ограничен че всичко свързваш с Му-то ... такаче имали смисъл да говорим кой е лайно и кой не
Някъде да си видял да говоря за сървъра му? Честно казано дори не знам кой му е сървъра... и се научи да пишеш щото нещо не ти разбрах "ти понеже си до такава ограничен" Тая българската много зор а?
 
Някъде да си видял да говоря за сървъра му? Честно казано дори не знам кой му е сървъра... и се научи да пишеш щото нещо не ти разбрах "ти понеже си до такава ограничен" Тая българската много зор а?

айде като съм ограничен ела да те огранича тебе много бързо кенефче малко много недей си отвара устата защото от нея само глупости излизат седи си увазе и трай по добре си гледай жалкия живот който наричаш живот и недей много да ми говориш какво да права ясно ли ти е бе грозен парцал
 
Backo - Може ли дами обесниш малко по-подробно ??? там на config и т.н дето иска датабаза какво да напиша? xD защото като се качи на хостинг ще дава сигорно 1000 грешки
 
Ще помогна разбирасе, но за какво искаш да си качваш уеб-сайта на хостинг?