Говорилня

Здравейте!На 24.10.2010 беше пуснат нашят нов сървър на играта "MuOnline"! Сървърът не е нищо особено - един обикновен сървър в HARD версията на играта! Разликата при нас е ,че не сме като другите - 24/7 но 10 дни ... Нямаме и за цел да Ви вземем парите чрез "WEBSHOP" или други такива екстри "SMS UNBAN" и др.!Ние имаме за цел да направим един сървър в който да може всеки почитател на играта да покаже на какво е способен и да се докаже, че е най-добрият ! Разбира се има какво още да се изпипва и ще помоля играчите да съдействат на Админите и ако открият бъг или някакъв проблем веднага да се свържат с Админа който е на линия в играта !
Поздрави: DangerVils Team !
http://dangervils-mu.no-ip.info/
(rofl)
 
Last edited:
Евалата бе професионалните бойци, вие разбирате най добре =D

Не казвам, че аз съм много добър, просто това е истината xD
 
хахаха о колко си прост какаф фитнес ве хора аз сам не грамотен ама вие и грам не разбирате ако има някои от софиа мога даго поканя на някои мои тренировки да види сас какво се занимавам на фитнес не ходя :) освен фитнес за добро тяло има и друки видове спортове гребане борба лека атлетика станги плуване мма граплинг джудо самбо и данеги изброявам
 
Бой, бой , колко да е бой ... Фитнес , фитнес колко да е фитнес ... лостовете са му майката , а боя... то секи може да се бие , но всеки си намира майстора (rofl)
 
  • Like
Reactions: RaFa
Бой, бой , колко да е бой ... Фитнес , фитнес колко да е фитнес ... лостовете са му майката , а боя... то секи може да се бие , но всеки си намира майстора (rofl)
tru tru :D
 
Бой, бой , колко да е бой ... Фитнес , фитнес колко да е фитнес ... лостовете са му майката , а боя... то секи може да се бие , но всеки си намира майстора (rofl)

Ако си вярваш ,че само от лостове ще постигнеш релефно тяло жестоко се лъжеш.
Колкото до @Тодор не разбрахте ли ,че този на снимката не е той ?
 
AirwaveS не ми се спори с теб ама си в грешка ... най-известният пример е Ханибал :)
 
Както и да е но само с лостове няма стане !!!То зависи и от човека де има хора който се дуват по бързо ,нипомня точно заради какво ни имаши общо с мусколните влакна !!!
 
хахаха о колко си прост какаф фитнес ве хора аз сам не грамотен ама вие и грам не разбирате ако има някои от софиа мога даго поканя на някои мои тренировки да види сас какво се занимавам на фитнес не ходя :) освен фитнес за добро тяло има и друки видове спортове гребане борба лека атлетика станги плуване мма граплинг джудо самбо и данеги изброявам
Младеж, ти в колко от часовете по БЕЛ си присъствал?!(think)
 
че аз ли да не съм добре чи как иначе :) аз точно :)
 
БОКС + БОЙНО САМБО + ТАЕ КУН ДО = Никъв фитнес и пак машина ...
 
БОКС + БОЙНО САМБО + ТАЕ КУН ДО = Никъв фитнес и пак машина ...

Това означава , че ти по цял ден трябва да отделяш за тренировки ?
(wasntme)
 
4 дни в седмицата по час, час и пловина ... :D
 
Сега се сетих че дори и да имаш мусколи незначи че си силен !!!Има един от нашия клас има релеф много здрав изглежда а прави само 20 лицеви опори !!!
 
Аз също тренирам 4 дни в седмицата 2 дена Киокушин 2 дена кик бокс, по 4 часа 1 тренировка и съм 100% убеден че фитнеса е нищо пред силовите тренировки
 
Аз също тренирам 4 дни в седмицата 2 дена Киокушин 2 дена кик бокс, по 4 часа 1 тренировка и съм 100% убеден че фитнеса е нищо пред силовите тренировки

ти си за ММА :Д
 
Аз също тренирам 4 дни в седмицата 2 дена Киокушин 2 дена кик бокс, по 4 часа 1 тренировка и съм 100% убеден че фитнеса е нищо пред силовите тренировки

и ко ма пак щи късам гъза :*