Говорилня

ами аз сам но нестава дума за това то е наи лесно даги набия неса ми на годинките това че имам грешки ква да направя несам роден писател па даеба в спортното съм завърsил
 
Last edited:
в кое спортното левски софиа свободна борба ........ но скоро по4нах и мма - граплинг
 
Много съм виждал такива нацепени из снимките ама като дойдат някой път пред тебе са живо м*до
 
ами аз сам но нестава дума за това то е наи лесно даги набия неса ми на годинките това че имам грешки ква да направя несам роден писател па даеба в спортното съм завърsил

Това което казваш няма никакви значение!
Писатели не виждам тук!
Никой не се ражда грамотен!
Това, че си учил във "спортно" училище не оправдава правописът ти, аз уча в гимназия по транспорт и ако сгреша със правописът някъде това да ми бъде извинението ли?

Стегни се момче, след време ще съжаляваш, че си изпуснал много важна част от животът ти ;):

П.П. И моят правопис не е перфектен но поне се старая :)
 
Вие се ебавайте ама ако той е това на снимката като дойде направо ще ви каже добър ден ! :D:

Успокой се ,този на снимката няма нищо общо с него.

Btw , дайте по 1 клик тука Xpr0 - VW Golf :D
Мерси ;)
 
ами аз сам но нестава дума за това то е наи лесно даги набия неса ми на годинките това че имам грешки ква да направя несам роден писател па даеба в спортното съм завърsил

facepalm2.jpg
 
Айде чао!Аз отиам на даскало.Ако някои играе Dragonfire-bg да ми пише на профила.
 
Вие се ебавайте ама ако той е това на снимката като дойде направо ще ви каже добър ден ! :D:

Мускулите не са най-важното в един бой :) Виждал съм как и по-яки от Todor падат от по-слаби.
 
Евалата бе професионалните бойци, вие разбирате най добре =D
 
Мускулите не са най-важното в един бой :) Виждал съм как и по-яки от Todor падат от по-слаби.

Не започвайте тази тема е биячи..
 
не почвайте темата че като ви пусна Arr0gance малелеи ще се молите да ви е набил тодор :D
 
не почвайте темата че като ви пусна Arr0gance малелеи ще се молите да ви е набил тодор :D

Actually, tha` was enormously entertaining.
 
Някъде по-нагоре четох ..нещо от рода "има ли спорт който е за тяло освен фитнеса.." мда има...като например Гребане ..каяка развива всички мускули по тялото освен корема
 
Успешно помогна на AirwaveS за днес. Ще можеш да му помогнеш отново утре. Ако искаш да му помогнеш можеш да се регистрираш.
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
Успешно помогна на AirwaveS за днес. Ще можеш да му помогнеш отново утре. Ако искаш да му помогнеш можеш да се регистрираш.

И аз ти помогнах !!!
 
  • Like
Reactions: AirwaveS
Успешно помогна на AirwaveS за днес. Ще можеш да му помогнеш отново утре. Ако искаш да му помогнеш можеш да се регистрираш.
 
  • Like
Reactions: AirwaveS