Говорилня

Теам на Гурдиан търси ГМ с опит. Не ми трябва човек, който разбира от мове или траcе или от сорта :) с две думи да е с опит. Ако някой се интерсува да драсне 3 - 4 реда на скайп - > ADMIN.Todor
1 да е над 18 години
2 да има чувство за хумор
3 да има опит като ГМ
4 за повече инфо в скайп
 
Теам на Гурдиан търси ГМ с опит. Не ми трябва човек, който разбира от мове или траcе или от сорта :) с две думи да е с опит. Ако някой се интерсува да драсне 3 - 4 реда на скайп - > ADMIN.Todor
1 да е над 18 години
2 да има чувство за хумор
3 да има опит като ГМ
4 за повече инфо в скайп

абе пич ти тъп ли си или да ? 5 пати питаш за гм-та и 5-те пъти се спуквам от смях

1. Какво значение имат годините знаеш ли че има хора и на по 10 години 5 пъти по-умни и грамотни?
2. За къв чеп ти е тоз хумор ? в сървъра ако има само хумор никой няма да те слуша трябва сериозен да вкарва ред сички да го слушат не да ми се лигави и да си праи кот иска
3. Хубу айде прав си тука да има опит но поне го попитай това онова за нещата той ще ти каже имам опит и ти без да го питаш дали знае някой команди това онова да го поизпиташ и да си помислиш че е някав добър и да го вземеш и айде на другия ден може сички да са фуллове тва онова сървъра да стане ептен фън и няма да е интересно.. (лично мнение знам че не се изразих добре но пак се разбира (nqh))
Ако мислиш че не съм прав поправи ме чакам :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Kyzmov and PLMN
ти маи неси про4ел правилно както сам на писал за пове4е инфо скаип под 18 години не приемам които и дае било :) до сега сам от кажал на 10 4овека нито един не отговаря на това което искам аи моя сервер не фун има 2 спота афк редовно се прави ехп е реал 3 както и дропа е 30 последните итеми в моя сервер са легендаръ гъардиан и драгон ........ 1 % дроп ехл итем и от бох дропа е 70%зен 30% ехл итем вика фун :Д
 
ти маи неси про4ел правилно както сам на писал за пове4е инфо скаип под 18 години не приемам които и дае било :) до сега сам от кажал на 10 4овека нито един не отговаря на това което искам аи моя сервер не фун има 2 спота афк редовно се прави ехп е реал 3 както и дропа е 30 последните итеми в моя сервер са легендаръ гъардиан и драгон ........ 1 % дроп ехл итем и от бох дропа е 70%зен 30% ехл итем вика фун :Д

Научи се грамотно да пишеш и тогава си търси Game Master...
 
Здравейте момчета завърнах се благодарение на DarkMaster :D
 
ти маи неси про4ел правилно както сам на писал за пове4е инфо скаип под 18 години не приемам които и дае било :) до сега сам от кажал на 10 4овека нито един не отговаря на това което искам аи моя сервер не фун има 2 спота афк редовно се прави ехп е реал 3 както и дропа е 30 последните итеми в моя сервер са легендаръ гъардиан и драгон ........ 1 % дроп ехл итем и от бох дропа е 70%зен 30% ехл итем вика фун :Д

Толкова правописни грешки не съм виждал. :O
 
типак десе убадиме сти фкарам 2 самара стете преспа ме лапе такова немисе прави на голям умник
 
ела реал ми диктуваи дате видим посерко как стете мятам
 
Може ли скинчето от DarkSoul-a (blush)

:D Това не е skin ,просто на по-старите версии така изглежда,като нашия 98р :)
 
Тодорчо май-май баща му е батман, а? Кво ще кажете? (rofl)(xqx)
 
Представете си това е Бъдещето на България !!!
 
Представете си това е Бъдещето на България !!!

Добави и:
И се замислете за какво ще става на въпрос след 20 години. :)
 
По-хубаво да не мисля.. :D Тодоре пиши грамотно и тогава ще си поговорим,че като гледам Keyboard Warrior
 
Не му се ебавайте че щи ве дойде на риал :D :D :D Внемаваите
 
Вие се ебавайте ама ако той е това на снимката като дойде направо ще ви каже добър ден ! :D:
 
В кое спортно учиш и какво тренираш че като гледам повечето спортове не са за тяло освен фитнеса :D
 
Може и такада е нямам нищо против него просто отправих критика към него заради писането (и аз несъм цвете но си го признах). А той се обижда ,не е ли по-добре да си земе поука а не да ни напада !!!