Говорилня

Денка казах ти успокой се.. пича наистина има.. виж за джакузито не съм сигурен, за колите да.. това, че теб те е нямало още в форума като е качвал снимки понеже такива завистливи лайненца не вярват и псуват наляво и дясно, е съвсем друг въпрос!

Абе ей аз съм тука много преди тебе за това по-добре си мълчи.

PLMN до сега не съм виждал такива индивиди като теб да имат пари и да се мислят за богове.А и в повечето случай ги намират със 1 куршум във главата.Познавам хора дето имат пари но никога няма да почнат да казват купих си къща на морето баща ми има коли и т.н
МОГА ДА КАЖА САМО 1 ТИ СИ ОТРЕПКА.НЯМАШ НИЩО И СЕ ПРАВИШ НА БОГАТ А ВСЪЩНОСТ СИ 1 ПРЪДЛИО С НАСРАНИ ГАЩИ.
 
Last edited:
Абе ей аз съм тука много преди тебе за това по-добре си мълчи.

Това някаква роля ли трябва да играе? (wtf)
Какво значение има кой от кога е тук?
 
Абе ей аз съм тука много преди тебе за това по-добре си мълчи.

PLMN до сега не съм виждал такива индивиди като теб да имат пари и да се мислят за богове.А и в повечето случай ги намират със 1 куршум във главата.Познавам хора дето имат пари но никога няма да почнат да казват купих си къща на морето баща ми има коли и т.н
МОГА ДА КАЖА САМО 1 ТИ СИ ОТРЕПКА.НЯМАШ НИЩО И СЕ ПРАВИШ НА БОГАТ А ВСЪЩНОСТ СИ 1 ПРЪДЛИО С НАСРАНИ ГАЩИ.

Добре бе какво ти пречи като се хвали , че има пари,коли и т.н. ?
Не си мисли , че си интересен като го псуваш , просто си показваш културата ..
Да , наистина PLMN е добавял снимки с Мерцедеса , който и аз не вярвах че го има :)
 
  • Like
Reactions: hamlet
Олеее и вие вярвате на 1 мизерна снимка????И аз съм се качвал във хубави коли и кво тоя **** един път се качил във хубава кола и се снимал и сега казва че е на баща му я се замислете малко :mad::mad:
 
167792_142432762483571_108106415916206_251958_2034346_n.jpg
 
Скоро много скоро ще имам доказателства
Всички вие ще видите що за путка е този PLNM
 
Тоя следмалко се разплачи от завист (rofl)
 
  • Like
Reactions: hamlet
Злият учен отправи своята закана... Дано само накрая не си играе сам със салама...
 
xahxhaxhayxahxyaxhaxaxhayxahxyhahxayhxayxhayxahxay // Borgore - Premature Ejaculation (music) pZ all
 
Олеее и вие вярвате на 1 мизерна снимка????И аз съм се качвал във хубави коли и кво тоя **** един път се качил във хубава кола и се снимал и сега казва че е на баща му я се замислете малко :mad::mad:

Приятел ти друга работа нямаш ли си ?
И да лъже и да не лъже все тая ми е .
Айде стига си писал по тая тема , защото само се излагаш..
 
и кфо като бащати кара мерцедес ей тфа е машина :D
 
PLNM тъпо лапе такова като си толкова богат и искаш да си газар защо си със телефон за 120 лева??? Също като гледам и си със фалшив Adidas да не ти стана тъпичко бе насран педал такъв?? Циганин проклет.

http://img560.imageshack.us/img560/1183/dsc0000158.jpg
 
PLNM тъпо лапе такова като си толкова богат и искаш да си газар защо си със телефон за 120 лева??? Също като гледам и си със фалшив Adidas да не ти стана тъпичко бе насран педал такъв?? Циганин проклет.

http://img560.imageshack.us/img560/1183/dsc0000158.jpg

Не с лошото.
 
Led-a
dsc0000188.jpg


Джакузито:

dsc0000193.jpg


dsc0000215.jpg


Сега садвай D3nka :D
 
Last edited:
Хахйахаххах.1 плазма струва 1000-1500 лева.Джакузи и той толкова покажи колите ама искам да те видя вътре :) кво ми показваш тук некви неща дето всеки ги има.
 
ти специално за него лш се намокри бе :D
 
ЧАКАМ ДА ТЕ ВИДЯ ВЪВ КОЛИТЕ.Защото там става въпрос за над 100 хиляди а не ми се вярва толкова.
 
Хахйахаххах.1 плазма струва 1000-1500 лева.Джакузи и той толкова покажи колите ама искам да те видя вътре :) кво ми показваш тук некви неща дето всеки ги има.

Sad sad! My little girl :arf2:
dsc00069zd.jpg