Говорилня

Ебати и маймуната 100 % няма нито жакузи нито плазма...
 
Ебати и маймуната 100 % няма нито жакузи нито плазма...

не мисля, че плазмата е кой знае колко скъпа... аз си играя на плазма от няколко години :) дори си мисля дали да не си купя 3D плазмичка.
 
не мисля, че плазмата е кой знае колко скъпа... аз си играя на плазма от няколко години :) дори си мисля дали да не си купя 3D плазмичка.

К'ва 3D... все още не е развита добре технологията...
Единствените телевизори ,които уважавам са LED. Това чудо вади страШотна картина.
 
sNG този дето държи btlz easy е голяма курва на ли ?
 
К'ва 3D... все още не е развита добре технологията...
Единствените телевизори ,които уважавам са LED. Това чудо вади страШотна картина.

има вече плазми с 3D :)
 
Знаем че можеш на приказки само.Утивай да се къпиш във виртуалното си джакузи смешник такъв.

Сигорно имаш 1 проклет телевизор дето е черно на бяло тука ми се праиш на важна клечка аре бегай от тука смешен.

Ето ти снимка гмуркай се: http://www.exterior.bg/exterior/uploadFiles/image/hot-tubs-1.jpg
Ето ти и плазма: http://www.lg.com/bg/download/pressrelease/LG-FULL-LED-LCD-TV-LEX8.jpg (бий си 1 чикия)
 
ето да не му е скучно :D

samsungln52a75052inch10.png
 
Last edited:
Мога ти кажа,че нашия е LED за 2500лв.,а и живея в апартамент,така че следователно джакузито ми е в апартамента :) Oбитак завистлив!
 
Last edited:
Мога ти кажа,че нашия е LED за 2500лв.,а и живея в апартамент,така че следователно джакузито ми е в апартамента :) Oбитак завистлив!

ax0axao0oxax0aoxajxa0xahxa0xhaxaxga0xahxaxahxaxaxa male male.................................
 
Мога ти кажа,че нашия е LED за 2500лв.,а и живея в апартамент,така че следователно джакузито ми е в апартамента :) Oбитак завистлив!

квартал?
 
Хухуухухуухухууууууу хаххахххахах

:D: :D:

Извинете, стана ми смешно .................................. (rofl)
 
Във апартамента на баща ми съм в Бургас :)

човека те попита за квартала а не за апартамента на баща ти или на дядо ти :D:
 
Не е хубаво но се бях изнервел и да не ми се хвали тука аа на приятелчета си ;)

Пич, no offence ама с течение на обстоятелствата и аз си изградих подобна представа за теб ^^.
 
човека те попита за квартала а не за апартамента на баща ти или на дядо ти :D:

в Бургас сам в Центара,а във Варна сам в цветния
 
бургас е умрела работа виж варна поне има кво да се прави там като имате наводнения почти през седмица поне си плавате с канута по главната (rofl)
 
в Бургас сам в Центара,а във Варна сам в цветния
Каде точно на центара, защото и аз съм там, а несме се засичали. Кажи точен адрес и ако искаш може да излезем някой път