Говорилня

бургас е умрела работа виж варна поне има кво да се прави там като имате наводнения почти през седмица поне си плавате с канута по главната (rofl)

(wasntme)
 
sakaliev написа: На койтото не му върви скайпа да пише на скайпа да му кажа как да си пусне скайпа моят скайп е lovno_ku4e_s_rastroistvo

(rofl)(rofl)
 
Ахаахахха дай снимка заедно със приятелите ти (роми) ????
Като гледам нямаш нито 1 от изброените неща аз и KR373N ти подаряваме този.
Да си го ползваш със здраве.

samsungln52a75052inch10.png
 
Каде точно на центара, защото и аз съм там, а несме се засичали. Кажи точен адрес и ако искаш може да излезем някой път

Taboo club-a знайш ли го на ъгъла там на светофара? Дето е до Унивирситета? Е там до него има 1 кафе,пише Private на вратата(дето скоро ще стани на еврофутбол)е то е на баща ми там точно до табоо клуба в колперацията живея:) Ама често ходя в меден рудник в колперацията на баща ми там е другия еврофутбол кажи къде ти е по-блиско на мен ми е все 1-но :)
 
@D3nka к'во се заяждаш с човека нека си има ?
В крайна сметка си е негова работа дали има плазма ,джакузи или не.
 
  • Like
Reactions: PLMN
@D3nka к'во се заяждаш с човека нека си има ?
В крайна сметка си е негова работа дали има плазма ,джакузи или не.

Брат остай го тоя тоя D3nka7a е 1 хасковски мангал много добре го знам!
 
sNG този дето държи btlz easy е голяма курва на ли ?
Не.
Всичките сървъри се държат от 1 човек.
Мога ти кажа,че нашия е LED за 2500лв.,а и живея в апартамент,така че следователно джакузито ми е в апартамента :) Oбитак завистлив!

Оплете се в лъжите.
 
  • Like
Reactions: KR373N
Не.
Всичките сървъри се държат от 1 човек.


Оплете се в лъжите.

Утре ще покажа снимки като много знайш :) А и се замисли малко не се хваля само казвам: имаме 4 коли
Mercedes S65 AMG
Mercedes CLK Cabrio & Cupe + Avangart
BMW(от тес новите в момента забрайх модела с дръпнатите очи) 530
Range Rover AMG

Дали неможем да си го позволим,честно казано не ме ебе какво си мислиш дали лъжа или не то си личи :)
 
Last edited:
Утре ще покажа снимки като много знайш :) А и се замисли малко не се хваля само казвам: имаме 4 коли
Mercedes S65 AMG
Mercedes CLK Cabrio & Cupe
BMW(от тес новите в момента забрайх модела с дръпнатите очи) 530
Range Rover AMG

Дали неможем да си го позволим,честно казано не ме ебе какво си мислиш дали лъжа или не то си личи :)

ROVER с тунинг на AMG? ^^ леко леко.. само да те попитам апартамента с джакузито на кой етаж е??
 
ROVER с тунинг на AMG? ^^ леко леко.. само да те попитам апартамента с джакузито на кой етаж е??

5етаж(последния) ,rovera e с amg джанти и amg салон
 
Е какво ще ми кажеш, че на 5-тия етаж джакузито не влиза в апартамента на комшиите ти отдолу? Денка не му завиждай чак толкова.. нека си има човека.. друг път като не му вярвахте човека се снима в S-класата и качи снимката нали.. няма смисъл да им се доказваш отново..
 
  • Like
Reactions: PLMN
Утре ще покажа снимки като много знайш :) А и се замисли малко не се хваля само казвам: имаме 4 коли
Mercedes S65 AMG
Mercedes CLK Cabrio & Cupe + Avangart
BMW(от тес новите в момента забрайх модела с дръпнатите очи) 530
Range Rover AMG

Дали неможем да си го позволим,честно казано не ме ебе какво си мислиш дали лъжа или не то си личи :)

Полека полека... от плазма и джакузи утидохме на коли следващият ти пост да не е за самолети... Смешен си това си личи кой ще повярва на лапе като тебе дето си измисля ти ако имаше толкова пари нямаше да киснеш във форуми по цял ден бе царвул умрял недъгав аре еби си майката.
 
Денка казах ти успокой се.. пича наистина има.. виж за джакузито не съм сигурен, за колите да.. това, че теб те е нямало още в форума като е качвал снимки понеже такива завистливи лайненца не вярват и псуват наляво и дясно, е съвсем друг въпрос!
 
Утре ще покажа снимки като много знайш :) А и се замисли малко не се хваля само казвам: имаме 4 коли
Mercedes S65 AMG
Mercedes CLK Cabrio & Cupe + Avangart
BMW(от тес новите в момента забрайх модела с дръпнатите очи) 530
Range Rover AMG

Дали неможем да си го позволим,честно казано не ме ебе какво си мислиш дали лъжа или не то си личи :)

а лигавник имаш ли?
 
Да си ги има е, кво ви пука? Не е лошо човек да има, но лошото е че се хвали като 4 годишно лапе с камионче..
 
Last edited:
ооо да честит празник на всички Phahahahahahaah (katur)(nqh)
 
нему разбра намека иска да го боцнеш отзаде :D Phahahah ^^