Говорилня

Здравейте ще помоля някой добър PS. да ми направи 1 хеадърче. Да пише: Elite MU
Рамери: 900x210
Мерси предварително :) (y)
 
абее от каде прайте тес домейни на .тк (think)
 
да но странното е че ме мята във сащият сайт самоче с някаква грешка :mad:

913dbf9147ffaffdf74e668b84149200.jpg
 
Пише ,че недопускат в сайта хора от турска резиденция.
 
как ще го спрат бе тия луди колко пари правят от него :D
 
да е аз случайно да не сам от турция мамка му от българия сам :Д:Д:Д тря званя на доставчика ми как да е оправих са аз :)
 
да е аз случайно да не сам от турция мамка му от българия сам :Д:Д:Д тря званя на доставчика ми как да е оправих са аз :)

whatismyip.com -> ip-adress.com/ip_tracer/ -> и разбираш ip-тоти къде те показва
 
КРАЯ НА ФЕЙСБУК 15 март КОЛКО СМЕ ПРОТИВ | Facebook
FaceBook сприра милиони хора остават без личен живот!

това никога няма да стане, и да стане ще направят друг такав сайт. (а да говорим за личен живот, незнам за фейсбук но тук има доста хора у форума ни който имат нужда да си намерят приятели и навън а не в интернет)
 
еми и аз незнам но имам чуството че ще стане а честно казано не ме ебе аз в facebook влизам за по 10 мин
 
Информацията обаче по никакъв начин не отговаря на истината. От централата на Facebook в Пало Алто (Калифорния) опровергаха информацията за мнимото затваряне на социалната мрежа и я нарекоха „спекулация, която се опитва да привлече вниманието на обществото върху някои медии на гърба на Facebook“. Очаква се утре лично Марк Зукърбърг да излезе с официално становище по тази спекулация.

От Facebook уверяват, че ще продължат с дългосрочните си инвестиции за развитието на социалната мрежа, станала нарицателно име в съвременното кибер общество.

Така че, скъпи потребители на Facebook – няма страшно – Facebook ще бъде по-жив от всякога и след 15.03.2011 година!

Така че споко facebook маняци, няма да се спира :)
 
Трябва да си пълен малоумник, за да повярваш на подобна измислица.
Компания, която прави по близо 170 милиарда на година, да затвори, защото забележете малоумният аргумент, който е измислил тази малоумна статия: "фейсбук станал НЕУДЪРЖИМ".
Бюджета на фирмата позволява да се наемат поне 10 офиса- сигурно.

Просто поредната доза смях и пародия, на която банда тъпанари(половин България) са се хванали.
 
Трябва да си пълен малоумник, за да повярваш на подобна измислица.
Компания, която прави по близо 170 милиарда на година, да затвори, защото забележете малоумният аргумент, който е измислил тази малоумна статия: "фейсбук станал НЕУДЪРЖИМ".
Бюджета на фирмата позволява да се наемат поне 10 офиса- сигурно.

Просто поредната доза смях и пародия, на която банда тъпанари(половин България) са се хванали.

глупости 170 милиарда на година