Говорилня

я дайте линк да си драпна ЦС зеро ама с оригиналните мисии не тея дето тря ги минаваш на картите ми с New Game .. :0
 
немога да разбера какво толкова сте се запалили да зимате обувки за над 100 лева като същата работа могат да ви свършат примерно и за 50 ? Важното е не обувките а самия човек. Дори и най-скъпите обувки да сложи 1 мангал, за мен си остава мангал
 
немога да разбера какво толкова сте се запалили да зимате обувки за над 100 лева като същата работа могат да ви свършат примерно и за 50 ? Важното е не обувките а самия човек. Дори и най-скъпите обувки да сложи 1 мангал, за мен си остава мангал

Не мисля, че обувки примерно за "50" ще ми вършат работа защото аз искам кракът ми да е сух. Лично аз поне НЕ ги нося защото пише "adidas" а защото ми е сух кракът :)
 
немога да разбера какво толкова сте се запалили да зимате обувки за над 100 лева като същата работа могат да ви свършат примерно и за 50 ? Важното е не обувките а самия човек. Дори и най-скъпите обувки да сложи 1 мангал, за мен си остава мангал

К'во? Един лепен боклук от 50 лева, не може да се сравнява с добре обшита и залепена гуменка от КОЖА.
Какви ги дрънкаш?

Една обувка на Адидас е перфектното съчетание между гума(зависи от цената - може и без) и кожа(може велур, набук и т.н.).

Относно за това, че обувката не е важна.
Няма да говоря за качество, а за това ,което ти искаш да кажеш.
Ами не, един костюмиран мангал ще бъде по- добре възприет в обществото, отколкото един нормален човек в анцунг от 20 лева? За жалост , хората посрещат по облеклото - все още.
 
Last edited:
за качеството нищо несъм казал... Аз си предпочитам да си нося кецовете от 50 лева... Това за сухия крак, като стпъpиш в локва несе ли намокряш we :D ся ще ми кажеш че и под вода да си пак несе мокри... За мен е по добре да си зема 2 чифта кецове с обща стойност 100 лева, отколкото 1 чифт за нещо "водо непропускливо", което ще се скъса за същото време за което ще скъсам и 1 чифт кец.
ИЗРАЗЯВАМ ЛИЧНО МНЕНИЕ ! НЕ ГО ПРИЕМАЙТЕ КАТО НАЧАЛО НА СПОР !
 
Last edited:
за качеството нищо несъм казал... Аз си предпочитам да си нося кецовете от 50 лева... Това за сухия крак, като стпъpиш в локва несе ли намокряш we :D ся ще ми кажеш че и под вода да си пак несе мокри... За мен е по добре да си зема 2 чифта кецове с обща стойност 100 лева, отколкото 1 чифт за нещо "водо непропускливо", което ще се скъса за същото време за което ще скъсам и 1 чифт кец.
ИЗРАЗЯВАМ ЛИЧНО МНЕНИЕ ! НЕ ГО ПРИЕМАЙТЕ КАТО НАЧАЛО НА СПОР !

Така е... няма спор :)
 
Така е... няма спор :)

То няма и смисъл да се спори... Ходи обяснявай на мечката защо е дебела и космата... :) Въпрос на личен вкус е цялата работа.
 
за качеството нищо несъм казал... Аз си предпочитам да си нося кецовете от 50 лева... Това за сухия крак, като стпъpиш в локва несе ли намокряш we :D ся ще ми кажеш че и под вода да си пак несе мокри... За мен е по добре да си зема 2 чифта кецове с обща стойност 100 лева, отколкото 1 чифт за нещо "водо непропускливо", което ще се скъса за същото време за което ще скъсам и 1 чифт кец.
ИЗРАЗЯВАМ ЛИЧНО МНЕНИЕ ! НЕ ГО ПРИЕМАЙТЕ КАТО НАЧАЛО НА СПОР !

Ами, отново пълни глупости.
Една маратонка от 100 лева- няма да се скъса за същото време , за което ще се скъса тази от 50. Ако беше така- нямаше да има смисъл от по- скъпи.
Имам маратонки от 2 години, които не са мръднали.

Относно за водо непропускливостта. Ами да, ако не достигне водата до мястото, от което я обуваш - трудно да влезе вода.
 
за качеството нищо несъм казал... Аз си предпочитам да си нося кецовете от 50 лева... Това за сухия крак, като стпъpиш в локва несе ли намокряш we :D ся ще ми кажеш че и под вода да си пак несе мокри... За мен е по добре да си зема 2 чифта кецове с обща стойност 100 лева, отколкото 1 чифт за нещо "водо непропускливо", което ще се скъса за същото време за което ще скъсам и 1 чифт кец.
ИЗРАЗЯВАМ ЛИЧНО МНЕНИЕ ! НЕ ГО ПРИЕМАЙТЕ КАТО НАЧАЛО НА СПОР !

Тука обаче говориш пълни глупости.
Това , че ти не си пазиш обувките не значи че се късат за 1 месец..
От няколко години си вземам само adidas и съм доста доволен , даже имам няколко чифта от преди години , които не са мръднали и без проблеми мога да си ги нося и няма да им личи , че са на 2-3 години.
 
Единственото нещо оцеляло при мен, без да се скъса, са едни сини кецове на адио :D
 
харесва ни да носим адидас. защо всички тръгват да наливат заради това че някой си е показал какво харесва. жалки картинки сте с поредните ТЪПИ коментари
 
Дам кажи им го ;P най-добре с галошите ^_^ аз понеже съм бедно момче от златарско семейство (angel) нося кецове от 10 кинта на Булдозер в повечето случай и ме държат вече 2-ра година без да пропуснат и да се скъсат. (както тези Адидаски дето се пише тук за тях) За т'ва си купих още 2 чифта, че като ги изцапам едните отиват в пералнята обувам другите и за ден тези които са за пране вече са сухи и готови за ползване (sun).
 
Дам кажи им го ;P най-добре с галошите ^_^ аз понеже съм бедно момче от златарско семейство (angel) нося кецове от 10 кинта на Булдозер в повечето случай и ме държат вече 2-ра година без да пропуснат и да се скъсат. (както тези Адидаски дето се пише тук за тях) За т'ва си купих още 2 чифта, че като ги изцапам едните отиват в пералнята обувам другите и за ден тези които са за пране вече са сухи и готови за ползване (sun).

От 5-о Авеню, а? :D:
 
Да е (nod) като се прибрах миналата година за рожденният ми ден си вземах и другите 2 чифтя от там ^_^. И няма зима няма лято за тях. През лятото не спарват , през зимата си топлят много съм доволно (sun) а пък Вие там баровците си копувайте галоши за по 100-200 кинта.
 
за качеството нищо несъм казал... Аз си предпочитам да си нося кецовете от 50 лева... Това за сухия крак, като стпъpиш в локва несе ли намокряш we :D ся ще ми кажеш че и под вода да си пак несе мокри... За мен е по добре да си зема 2 чифта кецове с обща стойност 100 лева, отколкото 1 чифт за нещо "водо непропускливо", което ще се скъса за същото време за което ще скъсам и 1 чифт кец.
ИЗРАЗЯВАМ ЛИЧНО МНЕНИЕ ! НЕ ГО ПРИЕМАЙТЕ КАТО НАЧАЛО НА СПОР !


не не тука сичко трябва да приемат за спор като не е тяхното трябва да спорат ...