Говорилня

глупости 170 милиарда на година

А колко бе?
Айде, аз няма да извадя този път статистиката. Извади ти и я постни.
Не твърдя 170 със точност. Някъде около 170.
 
А колко бе?
Айде, аз няма да извадя този път статистиката. Извади ти и я постни.
Не твърдя 170 със точност. Някъде около 170.

те общо имат 7 милиарда ти за година по 170 :D
 
Няма да споря. Мързи ме, пък и файда - йок.
 
Гъзе, няма от къде да ги изкопаят толкова пари.. и да спориш и да не спориш пак няма да забогатеят..
 
Гъзе, няма от къде да ги изкопаят толкова пари.. и да спориш и да не спориш пак няма да забогатеят..

1. Не съм ти "гъзе".
2. Не се копаят - печелят се.
3. Окей, живей с мисълта, че печелят 2 милиона годишно.

Значи имат по милиони потребители на линия, рекламата им струва по цент на 1000 импресии и не правят само 10 милиарда от реклама в сайта ли ??
Ми те сигурно имат над 10000 подстраници.. сложи ги по 4 реклами на страница..?! К'во да споря. Даже да се замислите за малко и пак ще стигнете до верният отговор.
 
Last edited:
1.през хуя ми е колко пари правят..
2.изкарах ти статистика, че правят по 2 милиарда на година, не милиона
3. ти май не правиш разлика между милиард и милион.. преди малко ми казваш, че правят по 170 милиарда на година ся ми смяташ някви 10 милиона.. кво?
 
Гъзе, няма от къде да ги изкопаят толкова пари.. и да спориш и да не спориш пак няма да забогатеят..

Единствено BLIZZARD and me can make такива пари!!!
 
1.през хуя ми е колко пари правят..
2.изкарах ти статистика, че правят по 2 милиарда на година, не милиона
3. ти май не правиш разлика между милиард и милион.. преди малко ми казваш, че правят по 170 милиарда на година ся ми смяташ някви 10 милиона.. кво?
Объркал съм се. И аз съм човек. Недей се захваща за това.
Милионер - Най-богатите в света на информационните технологии
айде беее къде ви е така известния фейсбук без който неможете?

Марк не е милиардер - фирмата му прави милиарди.
 
Объркал съм се. И аз съм човек. Недей се захваща за това.


Марк не е милиардер - фирмата му прави милиарди.

хах а тая фирма не е ли негова :D
 
Че фирмата ти кат прай оборот 10 лева, ти да не вземаш 10те лева?

е това е така но ти казваш че сайта прави 170 милиарда на година по твоята логика той трябва да има поне 100 000 милиарда за тея години
 
всичките сте големи професори всичко разбирате, да има някой верни неща по пътя на логиката, но все пак се карате за глупости който не си заслужават никой незнае колко пари точно взимат офицялно и неофицялно на година!
 
children акъл. Кфо ви интересува ? Единтвеното което можете да им направите е да им завиждате
 
FaceBook няма да го спрат най много да го продадат на някой друг.Или в най-лошия случай няма да го има за няколко дни. :)
sNG каза горе доло колко печелят само от реклами , а да не говорим от трафик.По посещаемост минават google.
Facebook измести Google по посещаемост - www.economynews.bg

А това със спирането на FaceBook няма да стане това е все едно да ви кажат че питейната вода е на свършване. :D

http://www.dnes.bg/world/2011/01/10/facebook-oprovergava-niama-da-ni-zakrivat.108211
 
Last edited:
всичките сте големи професори всичко разбирате, да има някой верни неща по пътя на логиката, но все пак се карате за глупости който не си заслужават никой незнае колко пари точно взимат офицялно и неофицялно на година!

Аз съм фен на статистики, данни, документи и така нататък. Повярвай ми знам.

@NoFear: Да, апък Google са на второ място по годишен приход. На първи са Майкрософт.