Говорилня

Dark банирай го тоя кретен моляте....
Тоя е в няква пълна ДЕПРЕСИЯ... не знае къде се намира и как да излъже...
А да и моляте прочети какво пише под никът ми :)

ти тъп ли си роден или просто някой те е ударил с лупата по главата като малък и ти отлипсвал мозака просто спри да се правиш на тъп и сичко ще бъде ОК!! ясно ли е
 
Една жена живеела в
небостъргач на 35-ия етаж. Но един ден се надвесила на прозореца и не
щеш ли взела че паднала. Докато падала на 30-ия етаж един мъж се
протегнал и я хванал. Попитал я:- Ти курва ли си?- Не съм.И той я пуснал...На 22 етаж пак един мъж я хванал и я питал:- Ти курва ли си?- Не съм.И този я пуснал...На 5 е...таж пак я хванал един мъж и пак я попитал:- Ти курва ли си?- Да, курва съм!!!- Еееее, аман от курви...Казал той и я пуснал...
:D: :D:
 
Свинята на един селянин се разгонила. Той решил да я води на нерез. Сложил й каската на главата, качил я на мотора и потеглил за града. Пътували, пътували, но по едно време стигнали до една ливада, селянинът решил да не ходят по натам, свалил свинята, опънал я и се върнали. На следващия ден пак така. На третия ден попи...тал жена си:
-Жено, мислиш ли, че свинята вече е бременна? Да я водя ли пак до града?
А жена му отговорила:
-Не знам дали е бременна, ама вече си е сложила каската и те чака на мотора.
:D :D :D
 
Не не съм..MU не играя от 1 година някаде
 
Owned? :S
Apf да се еба, не видях горе кадето се сейфа SS-to пише :D
 
Абе преди гледах Euphoriata с 50 онлайн , а сега има едва 25 защо така ?
 
Bah.. тъкмо го дигнах малко и вие го баннахте..
 
Абе преди гледах Euphoriata с 50 онлайн , а сега има едва 25 защо така ?

1- Не сме правили абсолютно никаква реклама. Пуснали сме само в 2 форума и сме сложили линк на профилите си в скайп.
2- Струва ми се, че уебшопа е зарибил хората до такава степен, че вече все по-малко хора играят безплатните сървъри. Доста хора ми задават глупави въпроси от рода на: "Е като няма уебшоп от къде ще си намеря предмети" , "От къде ще се взимат фул предмети" и т.н. Дори имах случай в който играч се отказа от сървъра защото няма да има уебшоп.
 
1- Не сме правили абсолютно никаква реклама. Пуснали сме само в 2 форума и сме сложили линк на профилите си в скайп.
2- Струва ми се, че уебшопа е зарибил хората до такава степен, че вече все по-малко хора играят безплатните сървъри. Доста хора ми задават глупави въпроси от рода на: "Е като няма уебшоп от къде ще си намеря предмети" , "От къде ще се взимат фул предмети" и т.н. Дори имах случай в който играч се отказа от сървъра защото няма да има уебшоп.

В такъв случай слагайте уебмагазин и готово :D .
Хем ще печелите пари , хем ще имате играчи :cool:.
 
някой да знае как да си отворя портовете на рутера ? пробвах от 192.168.1.1 ама нещо не са получава