Говорилня

що тря да е скапан бе животно... някои рутери се рестартират с 1 просто изваждане на кабела на захранването -.- ... просто да му "ръгне" диска в компа и да си прави настройките .. лол
 
обърни си рутера и ще видиш 1 малък бутон пише Reset и ще ти се оправи но ще трябва всички настройки да си правиш наново :)

100 пъти го ресках и нестава трябва да пробвам с друг комп да го оправя ;)
 
Може ли някой да ми даде някакъв Launcher за Season 4 ,че търсих ама неможах да намеря ....
 
чрд

някой да знае как се добавя топка на 97д там на теренчето в стадиум за да може да са играе мач :D
 
КО ША СТАВА БЕ ТИНЯЦИИИИИ....... СТЪПИИИИИИИИИИИИ..... НЕСКА ВСИЧКИ ДА СЕ ЧУВСТВАТ ВСЕ ЕДНО СА НА РОЖДЕННИЯ МИ ДЕН !!! :)
 
  • Like
Reactions: Putence
Ч.Р.Д на моята съзодиакална приятелка "Putence" !
Пожелавам ти всичко най-красиво на този свят да бъде твое и най-вече здраве и късмет в живота ! :*
 
  • Like
Reactions: Putence
КО ША СТАВА БЕ ТИНЯЦИИИИИ....... СТЪПИИИИИИИИИИИИ..... НЕСКА ВСИЧКИ ДА СЕ ЧУВСТВАТ ВСЕ ЕДНО СА НА РОЖДЕННИЯ МИ ДЕН !!! :)

грозен ко са надъхваш
 
100 пъти го ресках и нестава трябва да пробвам с друг комп да го оправя ;)

а като се опитваш да влизаш кабела на интернета сложен ли ти е?
 
а уе вие накрая ще станете и приятели 2мата :Д осмянката беше супер айляк ама алкохол немога да пия заради обицата на езика :Х

не се ебавай с браточката ти ... :D
 
Ч.Р.Д на всички рожденнициии да са живи и здрави още 150 години ,много пари да имат , а от здраве и щастие да се отърват :p (rose)(pumpkin)(friends):bounce8:(party)