[Help] WebShop 97d99i

Който може да помогне за webshopa да ми пише по Skype.Благодаря.
 
Пичове защо като настроя всичко както трябва и накрая като го инстал ми пише "The Installation has been locked!!Better luck next time" ?
 
  • Like
Reactions: KR373N
Пичове защо като настроя всичко както трябва и накрая като го инстал ми пише "The Installation has been locked!!Better luck next time" ?

кво инсталираш?
 
То не трябва да го инсталираш а само да изпълниш файловете дето са в папка install през Query Analyzer-a
 
то не трябва да го инсталираш а само да изпълниш файловете дето са в папка install през query analyzer-a

това е 2-ри вариянт ако нещо не става с инсталацията..
иначе инсталацията 100% си върви нормално.. 99% грешката е от хората дето немогат оправят настройките
 
Изкам и аз УебШоп за 97д+99и който може да ми прати скайп: darkpr0mu_support
 
Немога да инсталирам това с Query Analyzer някъде бъркам сигурно.. можели някой да ми помогне скайп : cyclone., (с точката и запетаята) мс предварително. :)
 
Дай-те някой верен уебшоп бе 1 е дал инсталнах го като зимам предмет пример : взимам Stalker и ми изважда +4 Brass Armor бахти тъпотията :D някой да даде верен уебшоп за 97д+99и ! мс предварително :)
 
Това е супер бъгавия уебшоп ! ЗАКЛЕВАМ СЕ ! Незнам кой го е правил ,но си е оставил ръцете там! Цъкам да се избира макс опции 2 .. правя тест после и какво да видя пише ,че няма да бъде аднат ,а всъщност се добавя с макс опциите :D Ебати тъпотията... аре дайте Fully WORKING WebShop ,че тия и да си обърша гъза не стават !
 
Това е супер бъгавия уебшоп ! ЗАКЛЕВАМ СЕ ! Незнам кой го е правил ,но си е оставил ръцете там! Цъкам да се избира макс опции 2 .. правя тест после и какво да видя пише ,че няма да бъде аднат ,а всъщност се добавя с макс опциите :D Ебати тъпотията... аре дайте Fully WORKING WebShop ,че тия и да си обърша гъза не стават !

Трябва да промениш 1 колонка в таблицата , а по-точно :

UPDATE WebShop
SET maxitxl = '2'


Btw : Не съм 100 % сигурен , че беше тая колоната но може да пробваш нищо не ти пречи , като maxitxl=2 го сменяш на колкото опции искаш най-много да има на даден итем .
 
  • Like
Reactions: NEMES1S