[Help] WebShop 97d99i

waaza

New Member
Joined
Jul 1, 2008
Messages
31
Reaction score
5
Здр. Бях видял на Mephisto Web Shopa много е добър за версиите 97д+ и сега немога да го намеря ако някои може да ми даде линк ....... Благодаря предватирелно "Respect Mephisto" :rock:
 
  • Like
Reactions: Erazmho and Cemaru
waaza пишими в скайп и ще ти го дам ... :)
 
  • Like
Reactions: Cemaru
И аз се присъединявам към темата дали ще може някой да даде линк за 97+99 уебшоп
 
  • Like
Reactions: Cemaru
Със или без Search този Web Shop вече го няма в Release
 
  • Like
Reactions: Cemaru
Да и на мене ми е чудно защо сте изгонили мефо ?!?!? той направи толкоз много а вие....
 
  • Like
Reactions: Cemaru
не са го изгонили а е напуснал доброволно :happy:
 
  • Like
Reactions: Cemaru
съмнявам се виш кфо пише на ника му PHP Leecher
 
  • Like
Reactions: Cemaru
е и ? квокато пише " Leecher " ? това не дава значение , иначе Mephisto винаги ще си остане пхп кодера на кодерите !
 
  • Like
Reactions: Cemaru
казвам че той сам няма да си напише че е лийчер... ...
 
  • Like
Reactions: Cemaru
Ако до сега не разбрахте Mephisto се отказа от Му !
 
Здр. Бях видял на mephisto web shopa много е добър за версиите 97д+ и сега немога да го намеря ако някои може да ми даде линк ....... Благодаря предватирелно "respect mephisto"

заповядай
 

Attachments

  • mushop for 97d+99i.rar
    1.1 MB · Views: 3,028
  • Like
Reactions: KnightMU and gopsan
Относно Мефисто не знам какво е станало поради така да се каже "дългото ми отсъствие" само знам, че той ще ми липсва, както ще ми липсва и всеки един друг от екипа :(

Добра работа resistant :yes:

П.С: Разбрах от какво е породено излизането на Мефо от екипа, но не мисля, че е наложително да се знае от всики. Затова ще си остане в тайна. Поне няма да го разберете от мене.
 
Last edited:
не мисля че трябва да остане в тайна щото хората трябва да знаят какво е станало...аз знам ама не мисля че аз тряя да кажа...
 
заповядай

Мерси много за WebShop-а, но надявам се дане се смеете много :)
Някой може ли да ми помогне малко как да си сложа итеми че неми дава да добавям дава ми на всяка категория: No items found in this category
Как мога да си добавя предметите?

Предварително Благодаря ::p:
 
давати No items found in this category защото в папката webshop/install има sql таблици които трябва да инсталираш