[Release] Web By Argentina Gamming

АБЕ КАКВИ БЪЛГАРИ СТЕ БЕ ??! СИЧКИТЕ ПРЕТЕНДИРАТЕ ЧЕ СТЕ ЕДИ СИ КАКВИ.... ЗАЩО 1 БЪЛГАРИН ТРЯБВА ДА КРАДЕ ОТ 1 АРЖЕНТИНЕЦ ??! 100% СЪМ СИГУРЕН ЧЕ ЕВОЛЮШАН СИ Е НАПРАВИЛ САЙТА И СИЧКО КАКВОТО ИМА :)


П.С:НЕ Е НУЖНО ДА СЕ ПРАВИТЕ НА ГОЛЕМИТЕ РАЗБИРАЧИ НА ЧУЖД ГРЪБ :)
 
Станал съм известен вече даже в аржентина копират от мене ^^

А който си мисли че не е мой имам псд на пъвоначлно започнатия сайт после с промени и накрая завършения тфа е някакво мн смотано копие на моя дизайн ама няма лошо аз не се сърдя това ми дига самочувствието ^^
 
точно от тебе никер не очаквах такова нещо сериозно.

Ето доказателство за това че сайта е мой и абсолютно моя разработка:

първият етап когато още се захващахме с проекта така беше първоначално дизайна:

d4871e11b6c4d8425047d8bf14b62bc7.png


втори етап имахме малък застой около месец в който нищо не правихме по сайта и един ден се хванах да го преобразя малко защото имах нови идеи:

9645a8005a30fe5c72d3c661bc5b9f5f.png


трети етап това е финалният сайт :

ce823e9a433ef6331f34080e6b03f59e.png


няколко елементи липсват защото това е по старо псд ангело го махнахме защото беше много голям и бъгваше сайта...

ИМАМ ПСД НА СИЧКИТЕ ДИЗАЙНИ И СЯКО ЕДНО НЕЩО Е ПРАВЕНО ОТ МЕН!!(ОСВЕН РЕНДЕРИ И НЯКОЙ КАРТИНКИ РАЗБИРАСЕ)

Нормално е да се открадне сайта лошо няма не ме бърка но да ме обвините че аз съм зел от там беше жалко...Това че ти никер крадеше от дрейк му и сяко едно му което имаше по-хубав дизайн не значи че и аз ще пропадно толкова!!!Когато екстинжън ти реализна сайта аз те защитих и ти ми се отблагодаряваш с това мога да ти кажа едно МЕРСИ :)
 
Last edited:
абе бози я си трайте тука бе, кой тъп чужденец ще тръгне да копира от българин бе всеки сайт направен от българин е боза или е копиран от някой чуждестранен, а пък за angels да не говоря, още ми е смешно на му то им дето пише 800 итема имало: 800 итема като брой по 5 части от сет индианци тъпи: я затворете тая тъпа тема, че българските комплексари се вживяват много !!!!!!!!

Бахти смотаното хлапе като ти помагахме от даркстеема преди се кефеше у а даркстеем са мн добри научи 5 неща и стана много добър дай си скайп пускам теам вилер и разглеждаш псд става ли ама ако сичко си е мое повече сайта няма да посещаваш...


Ахх как ме е яд че тая тема я виждам сега а не преди :x
 
Първичния сайт обаче най-много ме радва от всичките ти ево ^^
 
деба и на дамян и дидо им харесваше повече ама аз ги накарах тоя ^^
 
пичове дайте линк бре уеба ме кефи нема зн кой го е праил ;) :D