[Release] Web By Argentina Gamming

Малее брат ние тряа се мятаме от моста с тебе вече :D:

бате ти луд ли си дай ще отвориме дарителен фонд.
Хората ще им стане суууууууууууууууууууууууууууупер многото жал за нас и найш кви пари ще земем е 100% съм сигурен, че от всички хора на земята само на СНГ и на (СНГ рапърчето(щото са адаши)) няма да им стане жал. Иначе на всеки би му станало, е така ще си каже:
"сакатите, слепите и глухонемите пасти да ядат тия пичове са направили няколко релейса...."
 
Нямам думи, колко са прости и елементарни някои хора...
 
Мисля че темата се превърна в чат.
по темата: NikeR да ми каже найстина ли е копнал сайта или е от друго място сме гледали както казва. (think) макар че и ние несме гледали а сме работили сами по него
 
от друго е и аз го намерих там :)
 
от друго е и аз го намерих там :)

Незнам какво си намерил идеята за сайта е моя и на EvoLuTioN.
сичко е по наш вкус нито сме гледали от някъде нито нищо.
Както Дарк-а каза този сайт който сте го гледали е от 13.05.2010
Нашия саит е започнат от Април , и го завършихме Май месец на 3-4 някъде. след това на 10 пуснахме сървъра.

А този сайт които ми говорите след като го изтеглих
вътре беше всичко мойто + добавени лайна и променени модули
 
Мани не се смей, праи си сметката да не Release нещо, щото като на някой хора не им изнася ( тоя е пророк ) и ще си погинеме без цел в живота.

Така е кеф ви е като Release работата на другите, ама като
ви са пусне вашата иии не ви изнася и почвате да ми философствате.

Ай шът...


Въпросът за целият този спор който е тук не е в това, че си постнал уеб-а на Ево ами е следният:

Аз лично се чудех от къде са гепили темплейта на Angels Lineage.
Пише, че е Evolution си е поиграл малко... ама... твърде хубаво беше, за да е истина. (rofl)
Е сложили са някоя друга картинка, ся неможе да се отрече....


Свали: MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Въпросът е в това което си написал. Мислиш си, че всички копират дизайни като теб и постоянно крадът нечия работа, но не е така.
Въпросът в това което всички спорят тук и те храцат за което евала им е в това, че вместо да кажеш обратното, че тези крадат от нас както е и в други техни релиизи ти казваш, че наш човек краде от тях... не всички са парцали като теб бе Ники... Ево може на годината 5 неща да направи, но са си неговите и са красиви не като теб всеки месец 10 "уж нови", но стари и всичко крадено (chuckle)

Преди година те мислих за сериозно хлапе ма ти си поредният надут пишлегар който може човек да срещне по Софийските улици. Виж сега т'ва, че скоро те е барнала циганка и ти е отнела девственоста ние се радваме за теб нали, но не е това начина да се покажеш пред нея като се заяждаш с другите потребители :)
 
аз не казвам че сте гледали и че не е ваше а казвам че не NikeR го е копирал а някакъв си BlackHead
 
Въпросът за целият този спор който е тук не е в това, че си постнал уеб-а на Ево ами е следният:



Въпросът е в това което си написал. Мислиш си, че всички копират дизайни като теб и постоянно крадът нечия работа, но не е така.
Въпросът в това което всички спорят тук и те храцат за което евала им е в това, че вместо да кажеш обратното, че тези крадат от нас както е и в други техни релиизи ти казваш, че наш човек краде от тях... не всички са парцали като теб бе Ники... Ево може на годината 5 неща да направи, но са си неговите и са красиви не като теб всеки месец 10 "уж нови", но стари и всичко крадено (chuckle)

Преди година те мислих за сериозно хлапе ма ти си поредният надут пишлегар който може човек да срещне по Софийските улици. Виж сега т'ва, че скоро те е барнала циганка и ти е отнела девственоста ние се радваме за теб нали, но не е това начина да се покажеш пред нея като се заяждаш с другите потребители :)

Дори ме мързи да го чета. Виждам нервата в очите ти и яростта... (rofl)
ако съм ти пред очите сигурно ще искаш да ме отперкаш, кеф ми стана щом го хвана ох банана ах банана :p
 
абе бози я си трайте тука бе, кой тъп чужденец ще тръгне да копира от българин бе всеки сайт направен от българин е боза или е копиран от някой чуждестранен, а пък за angels да не говоря, още ми е смешно на му то им дето пише 800 итема имало: 800 итема като брой по 5 части от сет индианци тъпи: я затворете тая тъпа тема, че българските комплексари се вживяват много !!!!!!!!
 
ти па каде са слагаш.. 20 пъти ти казах че твой постове неискам да чета неси от най-умните и интересни хора запредпочитане едане пишеш :)
На всичкото отгоре като незнаиш какво сме правили аз ево и дамиан,няма смисъл да коментираш.
писна ми от вас. копирачи и т.н
Мога да благодаря на Васко в по предния пост за подкрепата.
Просто тея който завиждат почват да крадът.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: MeMoS and Backo
ти па каде са слагаш.. 20 пъти ти казах че твой постове неискам да чета неси от най-умните и интересни хора запредпочитане едане пишеш :)
На всичкото отгоре като незнаиш какво сме правили аз ево и дамиан,няма смисъл да коментираш.
писна ми от вас. копирачи и т.н
Мога да благодаря на Васко в по предния пост за подкрепата.
Просто тея който завиждат почват да крадът.

я си дръж патката в гащите и не се отваряй бе М**** ти от най-умните ли си бе путко ? нямаш нито 1 сървър който да е потръгнал: 1 сървър имам който са потръгнали от всички твой angels или така на там, и от горе на всичко нямаш твой дизайн и да ми покажеш 50000 psd-та пак си ги краднал, а иначе Васко как да не те подкрепя същата работа е само говори и нищо не прави докажи, че това е твое ?
 
абе бози я си трайте тука бе, кой тъп чужденец ще тръгне да копира от българин бе всеки сайт направен от българин е боза или е копиран от някой чуждестранен, а пък за angels да не говоря, още ми е смешно на му то им дето пише 800 итема имало: 800 итема като брой по 5 части от сет индианци тъпи: я затворете тая тъпа тема, че българските комплексари се вживяват много !!!!!!!!

абе путко заспала първо L2 Angels няма нищо общо с AngelsMu
второ кой е тоя твой потръгнал сървър бе Platinium Mu с по 10 онлайн евала трябва сървъра ти да е GMO
 
Аз когат се занимавах с MU и държах стабилен сървър , сигурно неси знаел какво представлява играта камоли как се играе.. така че за сървъри неми говори отворил си няква помия набута ли са 20-30 играча и си мислиш че си напраил нещо хахааах. лъжеш се.
Васко е направил много повече от теб това мога да ти го гарантирам.
Дизайна не е мой на Ево е в екип сме и той го прай да.
Неразбирам от ПС нито се фаля нит нищо дръж си устата затворена , че ръсиш глупости колкот дан заспиш.. бонак селски
 
  • Like
Reactions: MeMoS and Backo
абе путко заспала първо L2 Angels няма нищо общо с AngelsMu
второ кой е тоя твой потръгнал сървър бе Platinium Mu с по 10 онлайн евала трябва сървъра ти да е GMO


xaxaxaxaxa дали даже има 10 онлайн с 8-9 fake ^^^ (rofl)



По Темата Сайта Който е Релийзнат тук е Copy/Paste на моя 100% гарантирам.
Дори ДаркМастер-а написа че сайта е който "УЖ е по форомите" е от 13.05 а моя е от 01.05 ...
 
Last edited:
мойто момче не държа mu-platinum от 3 март не ми се оправдавай когато го държах аз имаше 50 постоянни ти толкоз във всичките си сървъри няма да видиш ;)
 
мойто момче не държа mu-platinum от 3 март не ми се оправдавай когато го държах аз имаше 50 постоянни ти толкоз във всичките си сървъри няма да видиш ;)

браво заслужаваш приза за най добър бг сървър даже може и да засенчиш сървъра на WebZen
 
мойто момче не държа mu-platinum от 3 март не ми се оправдавай когато го държах аз имаше 50 постоянни ти толкоз във всичките си сървъри няма да видиш ;)

имало е по 50 онлайн само че 40 са били fake и + това angels mu и lineage 2 angels нямат нищо общо на теб това трябва да ти се налива с фуния за да схванеш а да не говорим че Backo знае 1000 пъти повече от теб и ако пусне сървър ще събере понече от теб за 1 месец от колкото ти за 1 година единствените които копирват са такива като теб които немогат нищо а се мъчат да се направят на голяна работа

edit: забравих да добава че дизайна е 100% на Evo защото той не е мижитурка като теб
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Backo and evilfreak
мойто момче не държа mu-platinum от 3 март не ми се оправдавай когато го държах аз имаше 50 постоянни ти толкоз във всичките си сървъри няма да видиш ;)



Eй смешка миналата година държах angels-mu сигурно незнаеш...
се пак да ти кажа държах до 2-3 месеца и имах поне 80-90 онлайн.
ако ми са фалиш колко онлайн си имал , нека се пофаля и аз :1:
Дори можеш да питаш "NoFeaR" незнам друг дали го е чувал , но тва
няма значение ако мислиш да ми са правиш на играч с тва че държиш умирисан сървър с 20 онлайн,сбъркал си.
Спри да спамиш ставаш банален , нито пък си интересн.

Ако става въпрос за фалене и какви постижения съм имал.
Да се похваля че съм държал DeviL Mu :) 1 много добре развит сървър.
И преди и сега има 150 онлайн playera в повече от твоя. така че няма смисъл от хвалби и т.н
Неси ми интересен. Аз ако са заема да пусна 1 сървърче сигурно ше ги събере 2 пъти повече за 1 седмица от твоя смешния сървър.
 
Last edited: