[Template] Template

Да ти кажа чесно темплейта има много неща които не ми харесват :
1.Рендъра на дарк лорда (с4) стои супер извън хедъра, скиптара му минава през менюто и затова там няма бутон, което прави и менюто как да кажа странно и то не в хубавия смисъл на думата, зад дарк лорд рендъра(с4) има друг дарк лорд съвсем различен и един друг се правят пак със странна идея дори може би тъпа ....
2.Таблиците са много тъмни почти се сливат с фона, като го гледам си напрегвам очите за да го разгранича
3.Mu Sux надписа наистина си съкс поработи в/у него
Картинката за топ 5 героя,статистики и т.н. не ми харесва, но всеки човек с неговия си вкус. Темплейта не е лош, но може да стане много по добър смятам че нищо няма да ти струва да пробваш, надявам се и да не се засегнеш нещо или да почнеш с типичните за идиотите фрази "Ти кво повече ли можеш".

1- glavnata ideq e 4e toi e kato ne6to edinstveniqt ocelql skiptera sedi taka za da pridade po originalen i 3D efekt.
2-az 4esno kazano haresvam mnogo tumnite cvetove no tova ne be6e glavnata cel prosto shaker iska6e tumni cvetove koeto kakto mu e haresalo taka sum go napravil SE PAK DIZAINA NE E ZA MENE!!
3-ne me biva v tezi nadpisi prosto nqmam takuf uset kum logotata vuob6te ne misleh da slagam logo no shaker taka iska6e...


Mersi ina4e za komentara 4e mi omruzna samo pi6at nekfo ot roda 10/10 i tfa e qsno mi e 4e ne moje da se haresa na vseki ako nqkoi ne haresfa ne6to da kaje nikoi ne e idealen....
 
  • Like
Reactions: Shaker
1- glavnata ideq e 4e toi e kato ne6to edinstveniqt ocelql skiptera sedi taka za da pridade po originalen i 3D efekt.
2-az 4esno kazano haresvam mnogo tumnite cvetove no tova ne be6e glavnata cel prosto shaker iska6e tumni cvetove koeto kakto mu e haresalo taka sum go napravil SE PAK DIZAINA NE E ZA MENE!!
3-ne me biva v tezi nadpisi prosto nqmam takuf uset kum logotata vuob6te ne misleh da slagam logo no shaker taka iska6e...


Mersi ina4e za komentara 4e mi omruzna samo pi6at nekfo ot roda 10/10 i tfa e qsno mi e 4e ne moje da se haresa na vseki ako nqkoi ne haresfa ne6to da kaje nikoi ne e idealen....
Виж сега за дл-то то попринцип си е 3д самата сянка, която си направил да хвърля направо го изхвърля от фона, защо не пробваш да използваш дл-то което толкова много ти е харесало и друг фон например Cry Wolf или вообще някой замак нещо от друга игра дори и не да е в центара и да прави на менюто тъпи дупки сложи го в един от 2-та края и просто леко да минава над края на менюто ....
Относно "логото" което чесно казано е един текст има много уроци като знаеш че ти е слаба част прочети някой и не е важно да е много лъскаво стига да е добро ...

П.С. Ако не съм бил ясен или нещо ще извиняваш много набързо го писах ...
 
  • Like
Reactions: Shaker
Виж сега за дл-то то попринцип си е 3д самата сянка, която си направил да хвърля направо го изхвърля от фона, защо не пробваш да използваш дл-то което толкова много ти е харесало и друг фон например Cry Wolf или вообще някой замак нещо от друга игра дори и не да е в центара и да прави на менюто тъпи дупки сложи го в един от 2-та края и просто леко да минава над края на менюто ....
Относно "логото" което чесно казано е един текст има много уроци като знаеш че ти е слаба част прочети някой и не е важно да е много лъскаво стига да е добро ...

П.С. Ако не съм бил ясен или нещо ще извиняваш много набързо го писах ...

eho ideqta e dl-to da ne e v backgrounda ..... a do urocite si4ki vidove text i sekfi takiva uroci qko sux az za towa postoqnno kazvam 4e umreli efekti s koito polovinata forum se zanimava ne pomagat v ni6to...Problema mi ne e v izrabotfaneto a v ocvetqvaneto na logotata prosto ni6to koeto napravq ne mi haresfa i za tfa slagam tam nqkfo...
 
  • Like
Reactions: Shaker
eho ideqta e dl-to da ne e v backgrounda ..... A do urocite si4ki vidove text i sekfi takiva uroci qko sux az za towa postoqnno kazvam 4e umreli efekti s koito polovinata forum se zanimava ne pomagat v ni6to...problema mi ne e v izrabotfaneto a v ocvetqvaneto na logotata prosto ni6to koeto napravq ne mi haresfa i za tfa slagam tam nqkfo...
ти си знаеш и аз съм такъв направя ли нещо като щът да ми кажат 50 човека че съм в грешка или нещо надали бих сменил много ....
 
  • Like
Reactions: Shaker
малко работа над надписа.мога да помогна ако искате.ам работа може би върху топ 10 и т.н. :)
 
  • Like
Reactions: Shaker
хмм супер 9/10 защото хедъра ми се струва малко пренатруфен
 
  • Like
Reactions: Shaker
за пореден път ще кажа че ево е бог на фотошопа :)
 
  • Like
Reactions: Shaker
неме кефи особено 5/10 за труда
 
неме кефи особено 5/10 за труда

Стиа сте писали тъпи постове пост като този с него моя си избърша гъза друго не мога тъй че като ми коментирате темите хайде кажете защо не ви харесфа кфо не ви харесфа много ме интересува кефи ли ви не ви ли кефи интересува ме защо не ви кефи или обратното защо ви кефи (dqvol)
 
Last edited:
ти па гъза ше си бършеш много си гаден (nqh)
 
antievo.png


EvoLuTioN - Неграмотен си виж първата картинка "Downlaod" :D "charatacters" (rofl).
Пълен неграмотник си хубаво че даде шибания шрифт да ти оправям простотийте !!!

ReaL: O6te 1 podoben komentar i ne samo 6te mu opravq6 "prostotijte", ami i gaza mu 6e bar6e6 (bez hartiq) :p
 
Last edited by a moderator:
antievo.png


EvoLuTioN - Неграмотен си виж първата картинка "Downlaod" :D "charatacters" (rofl).
Пълен неграмотник си хубаво че даде шибания шрифт да ти оправям простотийте !!!

Такаааа ли радвам се че си задръстения син на класната по бг ха ха ха ха мн ме ебе че тряя ми оправяш работите аз мойта част по дизайна съм си я оправил тфа че за вас да щракнеш 3 пъти и да го смениш е трудно нз и земи си опрай кода ако е тфой че ако не виждаш даже полетата за въвеждане не са на равно....
 
Last edited:
10/10 и totally pwned :D иначе е много як.. за по новите сезони кърти мивки ;dd :)
 
написал си нещата, които не са хубави. давам 10/10, но само едно не ми харесва - горе, където пише му на дългия кафяв правоъгълник, е грозно само така да стои ...

+1 Ако намалите малко лентата и махнете това "MU" ще стане по-добре.
10/10 (nod)
 
+1 Ако намалите малко лентата и махнете това "MU" ще стане по-добре.
10/10 (nod)

Попринцип горе трябва да има флаш меню,ама отказахме проекта :D
 
мога да ви го релийзна..ако сте послушни.. хахахахахх.