[Template] Template

Shaker

Active Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
611
Reaction score
145
5545454.png

Това е дизайна който Evolution ми го прави.
Искам от вас точни,изчерпателни,искрени оценки и критики,че с нашият форумен дизайнер да завършим темплейта =)
Правопистните грешки ги знаем също така и раздалечените бутони на меню-то.Сложили сме ги колкото да придаде някакъв вид.
Искам всеки да каже точно какво не му харесва в самият дизайн и да го направим както трябва да бъде!
Evolution..голяма реклама ти правя ахахаха ;)
Предварително благодаря за оценките =)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: bL!nd
написал си нещата, които не са хубави. давам 10/10, но само едно не ми харесва - горе, където пише му на дългия кафяв правоъгълник, е грозно само така да стои ...
 
  • Like
Reactions: Shaker
благодаря за коментарите!чакам още
трябва да завършим днес най-накрая този темплейт =)
 
знчи мен ме пита още преди да го покажеш тук и аз ти казах че е супер сега пак ще ти кажа че е супер и по малка оценка от 10/10 не мога да ти дам все пак Evo го е праил(като дода у Варна зимната тряба да почерпиш за него ;)) !!!!
 
  • Like
Reactions: Shaker
брей брей брей умно момче е тоя ево бре 10/10 :)
 
  • Like
Reactions: Shaker
аз отдавна съм казал че е много добър дизайнер (не го казвам защото ми е приятел). много добър темплейт 10/10 , браво !
 
  • Like
Reactions: Shaker
7/10 ... нещо не ме кефи :) сигурно заради лентата горе (където са бутоните)
 
  • Like
Reactions: Shaker
от мен 8/10 защото картинките на Top 5 Charatactes , Top 5 Guilds , News и Server Statistics не се съчетават с дизайна
 
  • Like
Reactions: Shaker
10/10
само 1 нещо което не ми хареса, логото ще е добре ако се прелива от фона към логото иначе става сеедно е изразяно ;)
 
  • Like
Reactions: Shaker
10/10 едно нещо да питам

защо до половината се вижда цвета а надолу става черно и не разбирам каде свършва сайта (hmm)
 
  • Like
Reactions: Shaker
10/10 едно нещо да питам

защо до половината се вижда цвета а надолу става черно и не разбирам каде свършва сайта (hmm)
така го измислихме..за да може да се кодне хем по-лесно и да не е много натруфено за да не болят очи .
 
  • Like
Reactions: s0m3DaY
Да ти кажа чесно темплейта има много неща които не ми харесват :
1.Рендъра на дарк лорда (с4) стои супер извън хедъра, скиптара му минава през менюто и затова там няма бутон, което прави и менюто как да кажа странно и то не в хубавия смисъл на думата, зад дарк лорд рендъра(с4) има друг дарк лорд съвсем различен и един друг се правят пак със странна идея дори може би тъпа ....
2.Таблиците са много тъмни почти се сливат с фона, като го гледам си напрегвам очите за да го разгранича
3.Mu Sux надписа наистина си съкс поработи в/у него
Картинката за топ 5 героя,статистики и т.н. не ми харесва, но всеки човек с неговия си вкус. Темплейта не е лош, но може да стане много по добър смятам че нищо няма да ти струва да пробваш, надявам се и да не се засегнеш нещо или да почнеш с типичните за идиотите фрази "Ти кво повече ли можеш".
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Shaker
мн е ярко тва златното а на мен мн не ми харесва смисъл по тъмно по добре специално за мен ;) иначе е мн як :)
 
  • Like
Reactions: Shaker