[Release] SMS Script For Resets [Mobio]

eXTenTioN

New Member
Joined
Jul 13, 2009
Messages
557
Reaction score
149
Wow i had edited the Evo's SMS Script For zen and i made it for resets i haven't test it .. if someone want to ..

PHP:
<?PHP
$item = $_REQUEST["item"];
$fromnum = $_REQUEST["fromnum"];
$extid = $_REQUEST["extid"];

$mobio_remote_addr = "194.12.244.114";
$servID = "7362";

$db_serv = '127.0.0.1';
$db_user = 'sa';
$db_pass = ' ';
$db_name = 'MuOnline';
$res_to_add = '20;

if($_SERVER['REMOTE_ADDR'] == $mobio_remote_addr) {

$sms_reply = 'Greshka.Spazvaite tochno instrukciite.';
$conn = mssql_connect($db_serv, $db_user, $db_pass);
if($conn) {
mssql_select_db($db_name);
$res = mssql_query("SELECT Reset FROM Character WHERE Name='$item'");
if(mssql_num_rows($res)>0) {
mssql_query("UPDATE Character SET Resets=Resets+'$res_to_add' WHERE Name='$item'");
}else{
mssql_query("INSERT INTO Character (Name, Reset) VALUES('$item', '$res_to_add')");
}

$res = mssql_query("SELECT Reset FROM Character WHERE Name='$item'");
if(mssql_num_rows($res)>0) {
$row = mssql_fetch_row($res);
$sms_reply = "FeakMu-Vashiqte Resets sa uspeshno zakupeni. Imate {$row[0]} Resets.";
}

}
file("http://mobio.bg/paynotify/pnsendsms.php?servID=$servID&tonum=$fromnum&extid= $extid&message=".urlencode($sms_reply));
}
?>

This script is For SCF Files .. If id don't work try to change Reset With Resets

Credits:
SMS Script For Zen By Evo
Edited By eXTenTioN
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Flame
много , добре :)
 
Защо изобщо се правят отделни теми за тези глупости,не мисля че е трудност за някой да си преобразува скрипта който дава кредити така че да дава рестарти,пари или каквото и да било.
 
Защо изобщо се правят отделни теми за тези глупости,не мисля че е трудност за някой да си преобразува скрипта който дава кредити така че да дава рестарти,пари или каквото и да било.

Е не всички са професори , като теб :)
Аз не знам , защо се правят и теми " Как се прави сървър" ,
но ти имаше нужда от тях , миналата година нали ;)
 
Е не всички са професори , като теб :)
Аз не знам , защо се правят и теми " Как се прави сървър" ,
но ти имаше нужда от тях , миналата година нали ;)
Абе плъх,не ми говори директно по този груб начин,не ми е трябвало преди 1 година трябваше ми преди 4 години.
Това което каза нямаше никаква връзка,къде е половин ред къде е 40 реда |-(
 
айде , айде , все едно не съм ти гледал постовете от миналата година ...
Пък и аз не виждам какво има да се засягаш ... нищо лично и пряко няма
 
брао брао, ама го вкарай в някакви тагове тоя код..
 
Last edited:
Аре имаш тенкс от мене нигга
 
Защо изобщо се правят отделни теми за тези глупости,не мисля че е трудност за някой да си преобразува скрипта който дава кредити така че да дава рестарти,пари или каквото и да било.

Има и хора който немогат да си го направят .. :x някой хора даже незанят какво е DataBase да не говорим че ще знаят какви са колоните и т.н ... важното е да си помагам взаймно дори и наи малкото нещо да е само да е от полза :) който иска ще си го направи сам който неможе ще го вземе от тук а който не иска да го ползва да не го взима вообще и да не спами :)
 
PHP:
else{
mssql_query("INSERT INTO Character (Name, Reset) VALUES('$item', '$res_to_add')");
}

много лоша идея
PHP:
Resets = int с default 0
след това
PHP:
mssql_query("UPDATE Character SET Resets=Resets+'$res_to_add' WHERE Name='$item'");
както си го написал тук няма смисал от проверка...
 
PHP:
else{
mssql_query("INSERT INTO Character (Name, Reset) VALUES('$item', '$res_to_add')");
}

много лоша идея
PHP:
Resets = int с default 0
след това
PHP:
mssql_query("UPDATE Character SET Resets=Resets+'$res_to_add' WHERE Name='$item'");
както си го написал тук няма смисал от проверка...

Скрипта не сам го писал аз не ми се занимаваше и го зех направо от на ево скрипта за зен и го направих за ресове защото може и на някои да му потрябва ^^
 
Некой може ли да ми напише скрип за обръщане на Херота?