[Release] SMS Lost Password

Хич не добра идея...
Само остава и СМС да пращат хората, кат си забравят паролата...бах маа му.
Скоро, за да реснеш няма ли да ти вика "НАЛИВАЙ ПАРИ ВЕ, ГОВЕДО"?

че кфо кой те кара да го ползваш това е просто идея и го е направил и го е споделил който иска той да го ползва
 
Това е трън в гащите за един администратор ако реши да го сложи. Защо?
Всеки един може да прати смс вместо друг потребител и да му открадне паролата.
Да ако примерно се проверява по майл и т.н ако се направи ще има една много малка вероятност да не се краде всеки потребителски акаунт :) , но пък аз примерно знам на няколко човека какви са им майлите :) или пак по ИД... ми то повечето го пишат 111111111111 или 1234567890... никакъв смисъл няма от това... а и ако имам MD5?

А и както казва синигерчо малко ли е това, че се плаща за всеки предмет камоли пък ако си e загуби паролата някой потребител да трябва да си плати и за това? Излагация :)
 
Това е трън в гащите за един администратор ако реши да го сложи. Защо?
Всеки един може да прати смс вместо друг потребител и да му открадне паролата.
Да ако примерно се проверява по майл и т.н ако се направи ще има една много малка вероятност да не се краде всеки потребителски акаунт :) , но пък аз примерно знам на няколко човека какви са им майлите :) или пак по ИД... ми то повечето го пишат 111111111111 или 1234567890... никакъв смисъл няма от това... а и ако имам MD5?

А и както казва синигерчо малко ли е това, че се плаща за всеки предмет камоли пък ако си e загуби паролата някой потребител да трябва да си плати и за това? Излагация :)


Васе нямам предит този ИД ами ИД то под което се води Акаунта а не от регистрацията :) колкото до останалото прав си че едвали някой ще го ползва но може и да се измисли нещо друго се още го мисля кода
 
Last edited:
Holly Shit Code :D :D (katur)
code but I have not invented until it by sending SMS text to your account and send you the password of reverse sms only, I forgot that every one can understand someone's password must be touched more code
 
10/10 Отлично . :)

Предложение : Направи SMA-а да бъде със "PIN-код" който ти дава при регистрация на акаунта от "две букви/цифри" или нещо от тоя сорт . Така ще бъде най добре , даже се надявам един ден всички сървъри да бъдат с такава опция . Загубена Парола - Е лесна за разбиване и почти всеки слага един и същ таен въпрос и отговор и става елементарно краденето на пароли.
 
аз мога да го направа и с ГСМ Номер вавеждаш си ГСМ номера в Базата дани го записва и като пращаш СМС на този акаунт ако не съвпада номера да ти дава грешка ... ама ме мързи сега да го пиша защото е много играчка ако някой него марзи да го прави мен нещо ме мързи :)
 
Да де или това с номера.