[AD] SkilLZoneMu 1.00L Exp: Max Drop: Max

Website : 0/10 - Connection with SQL Server failed! Error #119
Хахахаха поредния ламер спря сял-а и се помисли за нещо,пълно нищожество,утрепка последната дупка на кавалa,ето за това новите и хубави сървъри немогат да се развият.
Гледаи да не ти се завие свят от гледане на клипове по vbox7 ^^
 
Уеб сайта смени сложи малко повече инфо за сървара и земи си оправи инфото тъка пише 1.00l Сайт / 6/7 сървър 2/10
 
Така за Глупаците дето се правят на "xaкери"

1- Нито един от тъпите Мизерници във тази тема освен "real" сте толкова тъпи и неграмотни че чак ... думи нямам че изпозлвате една пиклива команда drop table character на места дето всеки знае че има дупки на пикливия и не fixnat уеб 0.8!

2- Също така някой имат наглоста да казват "Азззз знаам кадеее е shella във САЙТОВЕТЕ НА darksteam" ... А аз мисля че не знаете нищо , след като ми се правите на хакери , покажете че можете да направите повече от shutdown и drop table character ?????????????

3- Шибани малки лапета , научете се един път завинаги че (КВОТО ПОЧУКАЛО ТАКОВА ГО -НАЧУКАЛО-) И сега просто е така за спорта защото устичките ви много се отварят на тези дето имат сървърчета и се опитват да правят мръсно ще и "покажа къде е shella" и sam file във windows :) малко по груб начин :p Тва е от мен лайнарчета :)

П.С : Извинете за правописните грешки ;]]

Напълно го Подкрепям напълноооо.Алоууууу тромби я малко по спокойно купете си 1 биричка ударете приятели ще станете аиди стига с тоя хак ся аз съм на 6 бирички 2 мастики пищовчета и малко луканка ейййй така да си брат приятели ще имаш постоянно(speechless)-):
 
Last edited:
Да ви кажа чесно ако дойде ейййй тука Роот най добре ;)
 
Нещо ме замесихте в схемата :) Ca4yYy знаеш как да ме откриеш ако имаш сърбежи в диф-а :)
 
В почти всяка тема на сървър с малки излключения,има спам за "ГОЛЕМИТЕ ХАКЕРИ"?!?!?!Като сте толкова големи разбирачи и толкова обичате да хаквате има си сайтове за тренировки (ще ви дам един ще го видите по-долу)!Всеки е почнал от нищото и сигурно и вас са ви хаквали,но не е това начина за отмъщение!

http://hackthissite.org/
Ще направя една тема за "хакерите" дано да я удобрят..
Поздрави!
EDIT:Темата е удобрена!"За разбирачите".
 
Last edited: