[AD] SkilLZoneMu 1.00L Exp: Max Drop: Max

Що не блок ип-тата на тея дет са се мъчили да те хак...от лога напрао copy/paste...
 
Website : 0/10 - Connection with SQL Server failed! Error #119 Упссс , извинявай :)
Server : 0/10
До утре ако не си си оправил ши*а*ните правописни грешки ти дропя таблите брат !
С тези правописни грешки хващаш окото на всеки който знае някоя друга дупка на

MuWeb 0.8

Аууу колко трудно :;:) една команда ще фкараш и к'фо ? Като прай правописни грешки да не си му някой .. я се осъзнай... вчера беше сулъо с сървъра си magicmu и от както си върза гащите с зуека си голямата работа... ходи му реви на рамото...



Никакъв не съм :)
А ти на мене какъв си ми, че да ми казваш какво да правя (think) (Мамо , ти ли си ? )


Не баща ти съм .. не ме ли позна бе , сине :chuckle:
 
Не съм казал , че е трудно а аз с кой ще си вързвам гащите си е моя работа сопол :)
" Като прай правописни грешки да не си му някой .. я се осъзнай... вчера беше сулъо "
Гледам те от Ямбол си ако искаш дай 1 скайп да се разберем да се видим да ми го кажеш в очите ?
 
Не съм казал , че е трудно а аз с кой ще си вързвам гащите си е моя работа сопол :)
" Като прай правописни грешки да не си му някой .. я се осъзнай... вчера беше сулъо "
Гледам те от Ямбол си ако искаш дай 1 скайп да се разберем да се видим да ми го кажеш в очите ?

че и сила иска да показва момчето :devil::devil:
 
ей sNG ако той си е вързал гащите с мен значи ти ходиш без гащи и ти изпадат л*йната .....
Относно силата : Който може ще показва, пък който не - ще се крие и няма да смее даже skype да си даде - не че намеквам нещо .... :devil:
 
Не съм казал , че е трудно а аз с кой ще си вързвам гащите си е моя работа сопол :)
" Като прай правописни грешки да не си му някой .. я се осъзнай... вчера беше сулъо "
Гледам те от Ямбол си ако искаш дай 1 скайп да се разберем да се видим да ми го кажеш в очите ?

Аз в скайпа ти казах в кой квартал съм :mm: Аз не съм на зор да се бия.. израснъл съм го.. а явно ти не си.. ако искаш ела , особенно като съм пиян ... :happy:
 
Така за Глупаците дето се правят на "xaкери"

1- Нито един от тъпите Мизерници във тази тема освен "ReaL" сте толкова тъпи и неграмотни че чак ... думи нямам че изпозлвате една пиклива команда drop table character на места дето всеки знае че има дупки на пикливия и не fixnat уеб 0.8!

2- Също така някой имат наглоста да казват "Азззз знаам кадеее е SHELLA във САЙТОВЕТЕ НА DarkSteam" ... А аз мисля че не знаете нищо , след като ми се правите на хакери , покажете че можете да направите повече от shutdown и Drop Table Character ?????????????

3- Шибани малки лапета , научете се един път завинаги че (КВОТО ПОЧУКАЛО ТАКОВА ГО -НАЧУКАЛО-) И сега просто е така за спорта защото устичките ви много се отварят на тези дето имат сървърчета и се опитват да правят мръсно ще и "покажа къде е Shella" и Sam File във Windows :) малко по груб начин :p Тва е от мен лайнарчета :)

П.С : Извинете за правописните грешки ;]]
 
Last edited:
Life защо ми използваш лафа с начукването ? :) иначе имаш право !!!
 
Life Прав си и аз понякога се правя на отворко ама като се замисля просто подобре да си трая и те подкрепям(вапреки, че и аз сам си такав(донякаде))
 
:}
Относно shell-a, ако някои още не са разбрали, той е драснат от PaskaL и мен...
Много гадно се получи, като седнах пиян в скайп и драснах на всички къде съм го забутал ^^
Но в новите проекти повечето от вас няма да успеят да го намерят и само аз ще си го знам, така всички ще са спокойни, защото знаете че не правя мръсно за щяло и нещяло :;):
 
Last edited:
:}
Относно shell-a, ако някои още не са разбрали, той е драснат от PaskaL и мен...
Много гадно се получи, като седнах пиян в скайп и драснах на всички къде съм го забутал ^^
Но в новите проекти повечето от вас няма да успеят да го намерят и само аз ще си го знам, така всички ще са спокойни, защото знаете че не правя мръсно за щяло и нещяло :;):

Ако искаш може да се видим из София... ще хапнем... ще пийнем ::): и да си поговорим за някой неща... :wasntme:
 
Backo Брат :D Нищо лично :D ама тая реплика ми изглежда на подмазване :D:D:D
 
Life прав си за повечето неща .
Само да не сгрешиш, че аз не хаквам никого за щяло и нещяло ... и пича не съм го хакнал аз .
Хакнал го е моя приятел от Magic KoZ Mu и може би го е направил ей така само за да преебе сървъра, но съм сигурен, че и ти си го правил все някога !
А иначе погледнато от друга страна той му е помогнал да преосмисли какъв Web да ползва за напред и може би ще използва някои по-защитен .....
А и в спора между sNG и моя приятел и моя приятел моля те не се меси защото sNG го направи ЛИЧЕН нека си се видят и да си се разберат двамата .
Мисля, че повечето неща който съм казал са вярни, ако греша поправи ме .
Ще изчакам поста ти .
 
Е вие правите ли разлика между hack crack patch и etc. .. ? hacker, cracker и други производни на горните или просто ви се виждат красиви думички >? За знаещите ще ме разберат като кажа че сте просто едни kiddie и нищо повече. Не претендирам че съм от знаещите нито от можещите но да предположиме че съм от интересуващите се :) уточнявам преди да ми налетите че тук пишките може да си ги мерите и пишкомера е с доста голяма скала но реалността е друга ...
 
Е вие правите ли разлика между hack crack patch и etc. .. ? Hacker, cracker и други производни на горните или просто ви се виждат красиви думички >? За знаещите ще ме разберат като кажа че сте просто едни kiddie и нищо повече. Не претендирам че съм от знаещите нито от можещите но да предположиме че съм от интересуващите се :) уточнявам преди да ми налетите че тук пишките може да си ги мерите и пишкомера е с доста голяма скала но реалността е друга ...

Напълно си прав !
 
Прав седнал :) това е живия живот и всеки в стремежа си да изпъкне прави глупости с които за жалост се гордее но си остава това което е. Факт е че някои от най-големите (как го мразя това словосъчетание) hacker-и вече работят за корпорации занимаващи се с Internet Security (дай боже всеки му) та в този ред на мисли това е другата страна на медала и всеки е тръгнал от някъде но да не забравя кой държи ножа и хляба :)
 
Life прав си за повечето неща .
Само да не сгрешиш, че аз не хаквам никого за щяло и нещяло ... и пича не съм го хакнал аз .
Хакнал го е моя приятел от Magic KoZ Mu и може би го е направил ей така само за да преебе сървъра, но съм сигурен, че и ти си го правил все някога !
А иначе погледнато от друга страна той му е помогнал да преосмисли какъв Web да ползва за напред и може би ще използва някои по-защитен .....
А и в спора между sNG и моя приятел и моя приятел моля те не се меси защото sNG го направи ЛИЧЕН нека си се видят и да си се разберат двамата .
Мисля, че повечето неща който съм казал са вярни, ако греша поправи ме .
Ще изчакам поста ти .

Защо да се срещам с него.. ? какво имам да си разбирам... както казах аз мога да отида и той ще ме удари аз няма , защото съм голям вече за "побоищата" ... а и какво като ме набие ?или го набия ? може би ще стане велик ? или аз ? заради 1 уеб ,дето си мисли ,че като го хакне ще постигне нещо аз да ходя да се разправям.. ами негова си воля ... както каза в един от новите постове мефо...
"Като сте големи хакери.. що не вземете да хакнете / кракнете / пачнете или както му викате вие "ХАКЕРИТЕ" zamunda.net или arenabg или може пък data.bg .... нещо неможете ,а ? те нямат защита бе .. аа най-важното : )))) имат правописни грешки :angel2:
 
Много ми е интересно защо "ГОЛЕМИТЕ ХАКЕРИ" като вас хакват само малки и незащитени сървъри :d а несе докажат на друг голям сървър като "хакерчета" за мен всички който се правите на такива несте нищо повече от едни Лайна :)
 
Много ми е интересно защо "ГОЛЕМИТЕ ХАКЕРИ" като вас хакват само малки и незащитени сървъри :d а несе докажат на друг голям сървър като "хакерчета" за мен всички който се правите на такива несте нищо повече от едни Лайна :)

..
 
Много ми е интересно защо "ГОЛЕМИТЕ ХАКЕРИ" като вас хакват само малки и незащитени сървъри :d а несе докажат на друг голям сървър като "хакерчета" за мен всички който се правите на такива несте нищо повече от едни Лайна :)

MONSTER APPROVED! :chuckle::chuckle: