[AD] SkilLZoneMu 1.00L Exp: Max Drop: Max

дропнаха ли ти таблицата? :d
 
Смени си web-а, когато имаш време и сложи малко повечко инфо за сървъра в темата (версия например) :}
 
Sega kak e

Info Servers->
Server Name:SkilLZoneMu
server site: http://skillzonemu.no-ip.org
Server Exp:800
Server Drop:80
Reset level:355
Reset Stats:On
Reset Point:1000 POINT
Clear Otems:No
Version: 97d+99i
Сега как е ?
 
Браво! Такива сървъри като този са наизчезване!
 
ВСЕКИ НОВ ИГРАЧ КОЙТО ПОЧНЕ SkillZoneMu ЩЕ ПОЛУЧИ ПОДАРЪК ( 32 767 str,agg,vit,ene ) за да разбере как да ги получите пишете по скайпа

хахаха
 
ВСЕКИ НОВ ИГРАЧ КОЙТО ПОЧНЕ SkillZoneMu ЩЕ ПОЛУЧИ ПОДАРЪК ( 32 767 str,agg,vit,ene ) за да разбере как да ги получите пишете по скайпа

хахаха

Хаха, да. Как може при експириънс 800, в магазина да се продават боксове до +4 и предмети на +11+16+luck, също така да има блес бъг и спаунове навсякъде ?! На този сървър му давам максимум 2 седмици, но пък заради това с даването на стац ще привлече бързо хора (ламери).
 
Хаха, да. Как може при експириънс 800, в магазина да се продават боксове до +4 и предмети на +11+16+luck, също така да има блес бъг и спаунове навсякъде ?! На този сървър му давам максимум 2 седмици, но пък заради това с даването на стац ще привлече бързо хора (ламери).

Какво ще привлече след като е offline :chuckle:
 
Info Servers->
Server Name:SkilLZoneMu
server site: http://skillzonemu.no-ip.org
Server Exp:800
Server Drop:80
Reset level:355
Reset Stats:On
Reset Point:1000 POINT
Clear Otems:No
Version: 97d+99i
Сега как е ?

сега е добре но другия път с по малко правописни грешки :chuckle:
ако може и да пуснеш сървъра :wait:
 
това за НДК-то ми хареса,това за 32к на всичко чак сега го прочетох и мисля че няма да привлече нито един играч с това дори и да е ламер.това за многото спаунове ми хареса и ако не са на точка още по добре..

Server Still Offline
 
Website : 0/10 - Connection with SQL Server failed! Error #119 Упссс , извинявай :)
Server : 0/10
До утре ако не си си оправил ши*а*ните правописни грешки ти дропя таблите брат !
С тези правописни грешки хващаш окото на всеки който знае някоя друга дупка на

MuWeb 0.8
 
website : 0/10 - connection with sql server failed! Error #119 Упссс , извинявай :)
server : 0/10
До утре ако не си си оправил ши*а*ните правописни грешки ти дропя таблите брат !
С тези правописни грешки хващаш окото на всеки който знае някоя друга дупка на

muweb 0.8

не изкам отново да влизам в конфликт но искам да те попитам какъв си ти че да му дропиш таблиците? и какъв си в този форум че да му казваш да си оправя грешките?


Edit За THE_CUE:а ти каде виждаш да пиша:НЕДЕИ МУ ДРОПИ ТАБЛИЗИТЕ И НЕДЕИ МУ КАЗВА ДА СИ ОПРАВЯ ГРЕШКИТЕ!!????
случайно да вижаш подобно изре4ение?? в случея ти казваш на пича ко да прави не аз на него или на теб :D теи че земи се оспокои малко.!
 
Last edited:
Никакъв не съм :)
А ти на мене какъв си ми, че да ми казваш какво да правя (think) (Мамо , ти ли си ? )
 
е ко кат има правописни грешки ти сякаш нямаш никога не грешиш.....
 
website : 0/10 - connection with sql server failed! Error #119 Упссс , извинявай :)
server : 0/10
До утре ако не си си оправил ши*а*ните правописни грешки ти дропя таблите брат !
С тези правописни грешки хващаш окото на всеки който знае някоя друга дупка на

muweb 0.8
Колко си оригинален...
Човека прави опит да създаде нещо вие го проваляте. Страхотни сте. Май не сте разбрали идеята на форума. Да се помага на потребителите а не да се правите на велики.

Щом смяташ че за правописни грешки трябва да "хакваш" сървъри на хора които си нямат понятие за какво става на въпрос. Не знам последователи ли очакваш?

Няма значение ако това ще ти помогне да спиш спокойно продължавай.